Broumovsko

Čtvrtek 18.leden 2018

Poslední aktualizace19.01.2018 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Jan Birke: "Autor nevybíravých útoků se sám přiznal, podali jsme si ruku…"

Email Tisk PDF

janPo volbách do krajských zastupitelstev se na mém profilu na sociální síti objevil výrok, který vybízel k mé likvidaci, a natolik vyděsil mě i mou rodinu, že jsem 10. října 2016 podal trestní oznámení na neznámého pachatele. Policie ČR se na můj podnět celou věcí začala okamžitě intenzivně zabývat. V návaznosti na práci policistů a zřejmě i mediální povědomí o celé věci se autor příspěvku, který vystupoval na Facebooku pod falešným profilem, ozval přímo mně formou e-mailu a návrhem ke společnému setkání.

"Spolupráce je lepší než boj," říká o smyslu Broumovských diskusí Jan Školník

Email Tisk PDF

skolSál Dřevník v zahradě broumovského kláštera bude 7. a 8. listopadu hostit "festival rozmluv, myšlenek a naslouchání" – 3. ročník Broumovských diskusí. Letošním hlavním tématem je evropská identita. Diskutovat přijede řada zajímavých hostů a ke sdílení názorů jsou zváni i všichni ti, kteří se zamýšlejí nad důležitými tématy naší doby. O vzniku i poslání Broumovských diskusí jsme si povídali s jejich iniciátorem Janem Školníkem.

Jediným zástupcem Broumovska v krajském zastupitelstvu je Pavel Hečko

Email Tisk PDF

heckoPo krajských volbách má Broumovsko v zastupitelstvu Královéhradeckého kraje jediného zástupce. Je jím místostarosta Meziměstí Pavel Hečko.

Holandsko nejsou jen tulipány

Email Tisk PDF

hol2Staří Řekové považovali cestování za formu vzdělávání. A jako v mnohém jiném i v tomto měli pravdu. Cestování člověku minimálně rozšiřuje obzory, ale hlavně umožňuje setkávání s novými lidmi, dává neotřelé pohledy jak dělat věci jinak, přináší inspiraci. A prohlubuje jazykové kompetence.

Vyjádření hejtmana Lubomíra France k zásahu Národní centrály proti organizovanému zločinu na Krajském úřadu Královéhradeckého kraje

Email Tisk PDF

hhhhejPolicie, konkrétně útvar Národní centrály proti organizovanému zločinu dnes provádí prohlídku v prostorách úřadu, a to u všech osob, které měly co dočinění se všemi zakázkami, které se týkaly projektu modernizace Oblastní nemocnice Náchod.

Strana 8 z 36

Doporučujeme

Obchvat Broumova a měšťanský pivovar. Co dále?

hejtmm

V Broumově jsou dva velké problémy, na kterých je třeba vytrvale a dlouhodobě pracovat. Jedná se o obchvat Broumova (o něm se mluví desítky let) a areál měšťanského pivovaru...celý článek

Poslední komentáře