Broumovsko

Pátek 23.březen 2018

Poslední aktualizace24.03.2018 04:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Milan Kotrnec: Měšťanský pivovar Broumov – můj pohled

Email Tisk PDF

pivomestNa měšťanském pivovaru lze historicky zaznamenat spoustu "otisků" lidí, kteří měli v našem městě nebo regionu úmysl vtisknout této nemovitosti nový smysl, účel a přínos pro město. Padl dotaz na názor "minulost, současnost a případnou budoucnost řešení tohoto projektu". Uvažuji v rovině, kdy předpokládám, že minimálně většina účastníků měla dobrý úmysl řešit prospěšnost této nemovitosti.

V období adventu se zvyšuje riziko požárů od zapálených svíček

Email Tisk PDF

venecJiž tento víkend nás čeká první adventní neděle, která značí začátek liturgického roku. Jedním z nejdůležitějších symbolů této doby je adventní věnec. Po čtyři neděle budeme na věnci zapalovat svíčky, které se pak poslední neděli a o vánočních svátcích rozsvítí najednou.

Stanislav Pitaš: Mým přátelům

Email Tisk PDF

pitasMyslím si, že již kalich trapnosti přetekl a že už každý rozumný člověk v této zemi má důvod otevřeně kritizovat naše nejvyšší politické představitele. Je zajímavé, jak dobrovolně si necháváme nasadit chomout, který nás pomalu a jistě zbavuje svobody a fantazie. Jak začínáme hrát roli, kterou nám ONI určili, a s jakou lehkostí se zbavujeme svých snů, práv a nadějí. Zpohodlněli jsme a ONI z nás udělali statické jedince, kteří mají zájem jenom sami o sebe. Odnaučili nás se starat o přítele, o potřebné, o demokratické principy.

Otevřený dopis zastupitelům města Broumova

Email Tisk PDF

pivoVážení zastupitelé,
apelujeme na vás jako na volené zástupce občanů Broumova, aby při rozhodování o budoucnosti bývalého měšťanského pivovaru a pozemků v jeho okolí byla upřednostněna hodnota pozemku v majetku města a nedošlo k jeho prodeji.

Jan Birke: "Autor nevybíravých útoků se sám přiznal, podali jsme si ruku…"

Email Tisk PDF

janPo volbách do krajských zastupitelstev se na mém profilu na sociální síti objevil výrok, který vybízel k mé likvidaci, a natolik vyděsil mě i mou rodinu, že jsem 10. října 2016 podal trestní oznámení na neznámého pachatele. Policie ČR se na můj podnět celou věcí začala okamžitě intenzivně zabývat. V návaznosti na práci policistů a zřejmě i mediální povědomí o celé věci se autor příspěvku, který vystupoval na Facebooku pod falešným profilem, ozval přímo mně formou e-mailu a návrhem ke společnému setkání.

Strana 8 z 37

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře