Broumovsko

Pátek 23.březen 2018

Poslední aktualizace24.03.2018 04:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

"Spolupráce je lepší než boj," říká o smyslu Broumovských diskusí Jan Školník

Email Tisk PDF

skolSál Dřevník v zahradě broumovského kláštera bude 7. a 8. listopadu hostit "festival rozmluv, myšlenek a naslouchání" – 3. ročník Broumovských diskusí. Letošním hlavním tématem je evropská identita. Diskutovat přijede řada zajímavých hostů a ke sdílení názorů jsou zváni i všichni ti, kteří se zamýšlejí nad důležitými tématy naší doby. O vzniku i poslání Broumovských diskusí jsme si povídali s jejich iniciátorem Janem Školníkem.

Jediným zástupcem Broumovska v krajském zastupitelstvu je Pavel Hečko

Email Tisk PDF

heckoPo krajských volbách má Broumovsko v zastupitelstvu Královéhradeckého kraje jediného zástupce. Je jím místostarosta Meziměstí Pavel Hečko.

Holandsko nejsou jen tulipány

Email Tisk PDF

hol2Staří Řekové považovali cestování za formu vzdělávání. A jako v mnohém jiném i v tomto měli pravdu. Cestování člověku minimálně rozšiřuje obzory, ale hlavně umožňuje setkávání s novými lidmi, dává neotřelé pohledy jak dělat věci jinak, přináší inspiraci. A prohlubuje jazykové kompetence.

Vyjádření hejtmana Lubomíra France k zásahu Národní centrály proti organizovanému zločinu na Krajském úřadu Královéhradeckého kraje

Email Tisk PDF

hhhhejPolicie, konkrétně útvar Národní centrály proti organizovanému zločinu dnes provádí prohlídku v prostorách úřadu, a to u všech osob, které měly co dočinění se všemi zakázkami, které se týkaly projektu modernizace Oblastní nemocnice Náchod.

Martínkovický starosta Jaromír Jirka se ptá hejtmana Královéhradeckého kraje a senátora Lubomíra France

Email Tisk PDF

jirkaNa několik otázek starosty Martínkovic Jaromíra Jirky odpověděl hejtman Královéhradeckého kraje a senátor Lubomír Franc.

Strana 9 z 37

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře