Broumovsko

Pondělí 16.červenec 2018

Poslední aktualizace16.07.2018 04:12

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Ostatní ekonomika

Ostatní ekonomika

Město Teplice nad Metují se zúčastnilo veletrhu v Brně

Email Tisk PDF

veletrh

Město Teplice nad Metují se prezentovalo společně s ostatními zástupci Kladského pomezí v rámci expozice Královéhradeckého kraje na 21. ročníku veletrhu průmyslu cestovního ruchu GO a 20. ročníku mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR v Brně.

Podnikatelský příběh Jana Školníka z Broumova kandiduje na vítězství

Email Tisk PDF

skolnik1

Podnikatelský příběh Jana Školníka z Broumova se stal jedním z deseti kandidátů na Cenu MF DNES a iDNES.cz. Tato cena je letos premiérově součástí mezinárodní soutěže Podnikatel roku, kterou pořádá poradenská společnost Ernst & Young.

Originální výrobky regionu mohou získat svojí značku: seminář 25.1. Broumov

Email Tisk PDF

loga

Agentura pro rozvoj Broumovska ve spolupráci s Asociací regionálních značek pořádá seminář „Základy marketingových strategií, představení regionálních značek". Pozvánka je pro všechny, které tato tematika zajímá.

Zástupce polické benzínky ze seznamu ČOI: šlo o selhání lidského faktoru dopravce při přečerpávání

Email Tisk PDF
pumpaZástupce čerpací stanice v Ostašské ulici v Polici nad Metují, která se objevila na seznamu prodejců nekvalitních pohonných hmot České obchodní inspekce, k tomu uvedl, že vzorek jejich nafty nevyhovoval jen v jednom parametru. Kvůli kontaminaci nafty s benzínem při přečerpávání dopravcem došlo ke snížení stupně vzplanutí. Šlo tedy o selhání lidského faktoru.


Polická benzínová pumpa je na seznamu České obchodní inspekce

Email Tisk PDF

benzin

Benzínová pumpa KŠK stavebniny společnost s r.o. v Polici nad Metují byla zveřejněna v seznamu  49 čerpacích stanic, které prodávají nekvalitní pohonné hmoty. Tento seznam vytvořila Česká obchodní inspekce.

Kraj chystá rekonstrukci Domova Dolní zámek v Teplicích nad Metují

Email Tisk PDF

teplice

Výstavba a rekonstrukce Domova Dolní zámek Teplice nad Metují by měly být v tomto roce jednou z hlavních investičních akcí Královéhradeckého kraje ze sociální oblasti.

Nadace vyzývá veřejnost, aby finančně podpořila obnovu oddělení lůžek následné péče broumovské nemocnice

Email Tisk PDF

luzko

Nadační fond vyzval veřejnost, aby finančně podpořila obnovu lůžek a nočních stolků oddělení lůžek následné péče broumovské nemocnice.

Police nad Metují finančně podpoří zájmové organizace, spolky, kulturní i jiné aktivity

Email Tisk PDF

police_namesti

Město Police nad Metují vyzvalo k  předkládání žádostí o poskytnutí příspěvků (grantů) města pro rok 2011.

Broumovsko, rozvoj cestovního ruchu a jeho přínos ekonomice regionu

Email Tisk PDF

sdmb1Podle Markéty Hanušové hovořící za Společnost pro destinační management Broumovska (SDMB) je monitoring regionu jednou z prvních aktivit, které budou zahájeny na začátku roku 2011. Výsledkem by měla být pravidelná možnost vyhodnocení cestovního ruchu na Broumovsku a to vše pro jeho cílený a udržitelný rozvoj.

Strana 17 z 18

Doporučujeme

V areálu broumovského kláštera byla otevřena restaurace U Tří růží

barof

V pátek 29. června byla v areálu kláštera v Broumově otevřena restaurace U Tří růží. Restaurace bude součástí konceptu Baroque, který spojuje atmosféru jedinečných míst po celé České republice s vynikající gastronomií zaměřenou na tradici v moderním pojetí... celý článek

Poslední komentáře