Broumovsko

Neděle 7.březen 2021

Poslední aktualizace 8.03.2021 04:57

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Ostatní ekonomika MAS Broumovsko+ bude opět finančně podporovat vaše projekty

MAS Broumovsko+ bude opět finančně podporovat vaše projekty

Email Tisk PDF

kolaz4Vážení občané Broumovska, dovolujeme si vás požádat o spolupráci. Někteří nás už jistě znáte, ale pro vás, kteří jste o nás ještě neslyšeli – jsme MAS Broumovsko+ (místní akční skupina) a snažíme se o rozvoj našeho území, a to především finanční podporou aktivit, které přispívají ke zlepšení života na Broumovsku.

Jak to vlastně celé funguje? MAS připravuje Strategii rozvoje komunitně vedeného místní rozvoje pro období 2021-2027. To je dokument, který se vztahuje k územní působnosti MAS, která je v našem případě shodná s ORP Broumov (14 obcí, necelých 16 tis. obyvatel). Dokument bude obsahovat především aktivity a cíle, které chce MAS podporovat. Tyto aktivity a cíle jsou tvořeny na základě potřeb, požadavků a informací, které získáváme od Vás, občanů Broumovska.

Připravili jsme pro vás jednoduchý dotazník a žádáme Vás, abyste do něho vyplnili vaše plány či záměry. Pokud budeme znát vaše potřeby, můžeme je zohlednit v rámci budoucího výběru oblastí, ze kterých budeme finančně podporovat nové projekty. Dotazník je pro podnikatele, školy a neziskové organizace včetně spolků. Dotazník je možné vyplňovat do 15. listopadu 2020.

Odkaz na dotazník.

Vyplněním dotazníku a sdělením nám vašich plánů a záměrů se nezavazujete k povinnosti realizovat váš plán, ani k žádným dalším povinnostem. Vše bude pouze sloužit jako podklad pro přípravu nové Strategie.

Váš záměr je možné také rovnou konzultovat s manažerkami MAS Kristýnou Jagošovou, tel. č.: 734 860 332, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a Dominikou Sedláčkovou, tel. č.: 737 207 534, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Výhodou dotací z MAS je, že peníze jsou cíleny na reálné potřeby našeho regionu. Při podávání žádosti komunikujete s lidmi, kteří zde žijí a nesoutěžíte se stovkami jiných žádostí. Pokud si o Vašem záměru společně promluvíme a dospějeme k závěru, že ho lze podpořit, máte velkou šanci na úspěch!

tabulkaaa

Podívejte se na projekty, které jsme již podpořili – http://www.mas.broumovsko.cz/pro-zadatele/priklady-podporenych-projektu/. Příště tam může být i Váš projekt. Váš názor je pro nás důležitý!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Dospělým bych vzkázala: Odpočiňte si co možná nejvíce…

Dospělým bych vzkázala: Odpočiňte si co možná nejvíce…

Studenti kvinty a 1. ročníku Gymnázia Broumov v rámci distanční výuky odpověděli pro Naše Broumovsko...

V Machově obavy nepanují. Do klubu se jim hlásí další děti!

V Machově obavy nepanují. Do klubu se jim hlásí další děti!

Stanislav Jirásek je trenérem a předsedou Borského klubu lyžařů Machov, který se svými svěřenci rok ...

Vlaky a autobusy přejdou od pondělí 8. března na prázdninový režim

Vlaky a autobusy přejdou od pondělí 8. března na prázdninový režim

V důsledku vládních nařízení přistoupí Královéhradecký kraj k dočasnému omezení veřejné dopravy na s...

Nový jízdní řád přinese více přímých spojů

Nový jízdní řád přinese více přímých spojů

Od neděle 7. března 2021 pojedou autobusy podle nového jízdního řádu. Změny přinesou více přímých sp...

Únor bílý…

Únor bílý…

Únor bílý... dál tuhle pranostiku zná snad každý. V posledních letech přemýšlím, kdy byl naposledy ú...

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free