Broumovsko

Neděle 29.listopad 2020

Poslední aktualizace 1.12.2020 04:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Ostatní ekonomika MAS Broumovsko+ bude opět finančně podporovat vaše projekty

MAS Broumovsko+ bude opět finančně podporovat vaše projekty

Email Tisk PDF

kolaz4Vážení občané Broumovska, dovolujeme si vás požádat o spolupráci. Někteří nás už jistě znáte, ale pro vás, kteří jste o nás ještě neslyšeli – jsme MAS Broumovsko+ (místní akční skupina) a snažíme se o rozvoj našeho území, a to především finanční podporou aktivit, které přispívají ke zlepšení života na Broumovsku.

Jak to vlastně celé funguje? MAS připravuje Strategii rozvoje komunitně vedeného místní rozvoje pro období 2021-2027. To je dokument, který se vztahuje k územní působnosti MAS, která je v našem případě shodná s ORP Broumov (14 obcí, necelých 16 tis. obyvatel). Dokument bude obsahovat především aktivity a cíle, které chce MAS podporovat. Tyto aktivity a cíle jsou tvořeny na základě potřeb, požadavků a informací, které získáváme od Vás, občanů Broumovska.

Připravili jsme pro vás jednoduchý dotazník a žádáme Vás, abyste do něho vyplnili vaše plány či záměry. Pokud budeme znát vaše potřeby, můžeme je zohlednit v rámci budoucího výběru oblastí, ze kterých budeme finančně podporovat nové projekty. Dotazník je pro podnikatele, školy a neziskové organizace včetně spolků. Dotazník je možné vyplňovat do 15. listopadu 2020.

Odkaz na dotazník.

Vyplněním dotazníku a sdělením nám vašich plánů a záměrů se nezavazujete k povinnosti realizovat váš plán, ani k žádným dalším povinnostem. Vše bude pouze sloužit jako podklad pro přípravu nové Strategie.

Váš záměr je možné také rovnou konzultovat s manažerkami MAS Kristýnou Jagošovou, tel. č.: 734 860 332, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a Dominikou Sedláčkovou, tel. č.: 737 207 534, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Výhodou dotací z MAS je, že peníze jsou cíleny na reálné potřeby našeho regionu. Při podávání žádosti komunikujete s lidmi, kteří zde žijí a nesoutěžíte se stovkami jiných žádostí. Pokud si o Vašem záměru společně promluvíme a dospějeme k závěru, že ho lze podpořit, máte velkou šanci na úspěch!

tabulkaaa

Podívejte se na projekty, které jsme již podpořili – http://www.mas.broumovsko.cz/pro-zadatele/priklady-podporenych-projektu/. Příště tam může být i Váš projekt. Váš názor je pro nás důležitý!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Předvánoční novinky z Benediktinských sklepů

Předvánoční novinky z Benediktinských sklepů

I přes nepříznivou dobu a nemožnost se osobně setkávat u degustací nabízejí Benediktinské sklepy v b...

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov bude v upravené podobě

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov bude v upravené podobě

V sobotu 28. listopadu se bude konat Den otevřených dveří Gymnázia Broumov, jen v trochu upravené po...

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

Pět významných českých ilustrátorů a jeden zahraniční host se představí na druhém ročníku Sympozia i...

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

V dubnu 2020 byla vyhlášena výzva na zpracování architektonického návrhu na rekonstrukci objektu č.p...

Poděkování za potravinovou sbírku

Poděkování za potravinovou sbírku

Vážení účastníci potravinové sbírky, ráda bych se s Vámi podělila o velkou radost, kterou spolek Ape...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web