Jste zde: Sport Ostatní sporty

Ostatní sporty

Antonín Nikl zvítězil v kulečníkovém turnaji neregistrovaných hráčů v Broumově

sdc12095

Antonín Nikl z Trutnova zvítězil v kulečníkovém turnaji neregistrovaných hráčů. Broumovský oddíl sportovního kulečníku pořádal v sobotu 11. června již 5. ročník turnaje.

Volejbal: Týmy žen a mužů Slovanu Broumov opět vítězné

volejbal

Velmi dobře si tento týden ve 13. kole okresního přeboru počínaly volejbalové týmy mužů a žen Slovanu Broumov. Broumovské ženy porazily ve středu hronovské "céčko" na jejich hřišti 3 : 0 na sety. Muži na domácím kurtu na Dětském hřišti porazili tým Červeného Kostelce E 3 : 1.

sed2

Druhého ročníku běhu na 60 metrů s názvem Šedesátka Masarykovy základní školy v Broumově se 1. června zúčastnilo 194 sportovců.  Akce byla spojena s  oslavou Mezinárodního dne dětí.

Volejbal: Ženy i muži Slovanu Broumov zvítězili na domácím hřišti

zensky

Ženský volejbalový tým Slovanu Broumov zvítězil v okresním přeboru nad týmem Nového Města nad Metují C 3 : 1. Muži porazili mužstvo Hronova C 3 : 2.

Polický florbalový tým zvítězil na turnaji AXA CUP

fbtbroumov

Tým Zlatí úhoři z Police nad Metují zvítězil ve 3. ročníku florbalového turnaje AXA CUP. Nedařilo obhájci loňského vítězství, broumovskému mužstvu AXA FT, který skončil ve čtvrtfinále. Turnaj se pořádal tuto sobotu 21. května 2011 ve Velkém Poříčí u Hronova.

Volejbalisté Slovanu Broumov zvítězili v zápase okresního přeboru

volej1

Mužský volejbalový tým Slovanu Broumov zvítězil 3 : 0 na sety nad mužstvem SG Jaroměř v 9. kole okresního přeboru, které se hrálo ve čtvrtek 12. května.

První Čech na Everestu Leopold Sulovský bude hostem festivalu v Teplicích nad Metují

festivalLeopold Sulovský, který jako první Čech stanul na vrcholu Mont Everest v roce 1991, bude mezi hosty Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metují. Ve dnech 25. až 28. srpna 2011 proběhne už 28. ročník této akce.

Motorový padák do Broumova nedoletěl

oros

Rozhlasová stanice Impuls včera v odpoledních hodinách ohlásila, že do Broumova míří motorový padák Miroslava Orose v rámci jeho charitativní cesty mezi dětskými domovy. Kvůli sílícímu větru však přistál už v Trutnově.

V Broumově byla zahájena volejbalová sezóna

dvanactka3

Volejbalisté v Broumově zahájili v sobotu 26. března letošní sezónu tradiční Jarní dvanáctihodinovkou. V 8 hodin ráno se ve Sportovní hale na Spořilově sešlo 30 volejbalistů z Broumova a okolí.

Pro tým Redpoint Teplice nad Metují skončila úspěšná zimní sezóna na běžkách

bezky

Zimní sezóna skončila a po sportovní stránce byla pro tým Redpoint Teplice nad Metují úspěšnější než ta loňská. Tým absolvoval na běžkách více než 50 závodních startů a jejich 5 reprezentantů si na své konto připsalo 45 medailových umístění.

Valná hromada TJ Slovan Broumov přijala oddíly boxu a indoor cycling

znak

Na Valné hromadě Tělovýchovné jednoty Slovan Broumov byly přijaty nové oddíly boxu a indoor cycling. Rozhodla také o prodeji staré herny oddílu stolního tenisu. Budova bude prodána zájemci, který nabídne nejvyšší cenu, minimálně však 500.000,- Kč.

49 závodníků startovalo na Teplickém ProPadáku v obřím slalomu

propadak2

49 závodníků z Teplic nad Metují, Broumova, Police nad Metují, Náchoda, Hronova, Dlouhoňovic, ale i z polského Walbrzychu, Warszavy, Nowé Rudy a Mieroszowa startovalo v pátek 4. března 2011 na 4. ročníku OPEN závodu v obřím slalomu Teplický ProPadák.

První vítězství broumovského Boxing Clubu

box1

Druhé vystoupení broumovských boxerů na galavečeru v Hradci Králové přineslo klubu první vítězství, a to zásluhou Josefa Špačka ve váhové kategorii do 91 kg. V posledním duelu večera, se „Pepa" utkal s hradeckým Jakubem Synkem. V zápasu, který se boxoval na 3 kola po 3 minutách, postupně získával převahu a zaslouženě zvítězil. Boxovalo se podle pravidel profiboxu, tedy bez ochranných přileb.

Meziměstské mažoretky zvou mezi sebe další zájemce o cvičení

mazo1

V Meziměstí působí pod záštitou základní školy skupina mažoretek, která je organizována Svazem mažoretek v Lomnici nad Popelkou. "Chtěla bych oslovit děti, které mají zájem s námi spolupracovat, ať se příjdou na nás podívat do tělocvičny na nádraží v pondělí nebo úterý od 15 do 17 hodin," říká jejich vedoucí Lenka Faltová.

Bramborová medaile z lyžařského závodu v Polsku

uphill

Jolana Benešová z týmu Redpoint Teplice nad Metují obsadila 4. místo na mezinárodních závodech Pre World Uphill Trophy v běhu na lyžích. Jelo se v sobotu 26. února 2011 ve skiareálu Szklarska Poreba v Polsku. Propagační závod měl být pozvánkou na světový pohár do Jakuszic v roce 2012.

Volejbalisté Broumova obsadili 2. místo v Zimním poháru

sporthala

Mužský volejbalový tým Slovanu Broumov obsadil 2. místo v Zimním poháru za vítězným Hronovem. Na 3. místě skončilo mužstvo Josefova.

Na Memoriálu Gustava Lamky se závodilo bez lyží

lamka11

V neděli 20. února 2011 se konal v Jiráskových skalách – Bižíku 31. ročník závodu „Memoriál Gustava Lamky". Vzhledem ke špatným sněhovým podmínkám se závod pořádal jako terénní běh dvoučlenných hlídek na trati v délce 6,2 km.

Úspěšní lyžaři týmu Redpoint Teplice nad Metují

zimni_raj

V Teplicích nad Metují zůstaly poslední dvě možnostii, kde se ještě dá lyžovat. Na atletické dráze hřiště TJ Slavoj nebo na sjezdovce Skiareálu Kamenec. Přesto se v sobotu 19. února uskutečnil dobře utajený závod Zlámaná běžka, asi poprvé v historii bez lyží.

Radek Šretr se stal mistrem Evropy v dálkových bězích

sretr

Člen sportovního klubu Redpoint team Teplice nad Metují Radek Šretr obsadil 2. místo v prvním dílu Mistrovství Evropy v dálkových bězích, kterým byla slovenská Bílá stopa (42 km volně).

Lyžařské závody v Teplicích nad Metují

cena1

Lyžařský oddíl TJ Slavoj Teplice nad Metují uspořádal dva víkendové závody v obřím slalomu žactva.

Strana 31 z 33

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek