Broumovsko

Úterý 7.duben 2020

Poslední aktualizace 7.04.2020 11:29

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty

Ostatní sporty

Jakub Šuda vyhrál mezinárodní boxerský turnaj v Polsku. Má za sebou 101 mistrovských zápasů v ringu

ja1Jakub Šuda vyhrál ve své juniorské kategorii do 64 kilogramů mezinárodní boxerský turnaj Memoriál IM Artura i Zbigniewa Olechow v polské Wroclawi, který se konal ve dnech 24. - 25. září 2016. Na turnaji načal druhou stovku mistrovských bojů v ringu, když zde absolvoval svůj 100. a 101. zápas.

Golfový Prezidentův pohár pro Pawła Popiela. Loňský a předloňský mistr klubu získal svou další velkou trofej

DSCF9947V golfovém areálu Grosshof v Broumově se v sobotu 24. září hrál turnaj o Prezidentův pohár. Největší motivaci sáhnout si letos na pohár nakonec prokázal člen Grosshofu Paweł Popiel, kterému vítězství v tomto turnaji loni a předloni o vlásek uniklo. Letos si ho ale se 79 ranami už nenechal utéci a zvítězil s náskokem tří ran před dalšími pronásledovateli - Matějem Špreňarem, Zdeňkem Habrem a Antonínem Konečným. Loňský a předloňský Mistr GC Grosshof na rány tak získal do sbírky další cennou trofej.

Přijďte si zalézt do krásné přírody Broumovských stěn

TřešňovkaSkupinaVe státní svátek, 28. září 2016, má veřejnost jedinečnou možnost užít si lezení na pískovcové věže v Třešňové rokli nedaleko obce Slavný na Broumovsku. Akci jako součást mezinárodního projektu Climbing for Everybody pořádá Český horolezecký svaz s finanční podporou evropského programu ERASMUS+.

Na broumovském Grosshofu skončila Východočeská golfová tour

14310406 1140022042781082 1834966027760321077 oDůkazem sportovní všestrannosti Broumovska byla i sobotní hojná účast na HCP golfovém turnaji v rámci Východočeské golfové tour. Patnáct hráčů si přijelo na glfový areál Grosshof v Broumově obejít dvakrát 9 jamek a dojít tak ke zdárnému zlepšení svého HCP a zisku bodů do celoročního hodnocení série, což se drtivé většině podařilo.

Broumovští volejbalisté byli úspěšní na dvou turnajích. Muži výborně zahájili okresní přebor

vol1Broumovské volejbalové výběry poslední dva víkendy startovaly na turnajích v Bukovici a v Teplicích nad Metují, odkud přivezly 2. a 1. místo. Muži úspěšně zahájili mistrovskou sezónu v okresním přeboru, když porazili Studnici 3:0 a jednoho z nejtěžších soupeřů VK Hronov D 3:2.

Na letošní ročník Teplicko-adršpašské 33 pořadatelé připravili několik novinek

teplV sobotu 17. září 2016 se koná již 27. ročník unikátního turistického pochodu Teplicko-adršpašská 33. Pochodu, který je určen pro všechny věkové kategorie. Pořadatel, jímž je Spolek Radost z.s., pro letošní ročník připravil několik novinek.

Teplickou Letní tenisovou ligu vyhrál Tomáš Mucha

ligaOd začátku června do konce prázdnin se ve Sportcentru v Teplicích nad Metují konaly zápasy Letní tenisové ligy dvouher. Do ligy, kterou pořádalo přímo místní Sportcentrum se přihlásilo devět tenistů, kteří se v systému každý s každým utkali o celkové vítězství.

Knedlíky, otevřené dveře a spousta golfu uzavřely srpnové dění na Grosshofu

DSCF9552V sobotu 27. srpna se 30 golfistek a golfistů sešlo v Golf Clubu Grosshof v Broumově na Knedlíkovém turnaji, druhý den zde přivítali ty, kteří s golfem teprve začínají při Dni otevřených dveří.

Manželé Kousalovi vyhráli dvacátý ročník Poháru W-Sportu v šipkách

CIMG0429Hostinec na Hořičkách se v sobotu 20. srpna stal dějištěm 4. Mini-Šipkohraní letošní sezóny. V šipkové bojiště se proměnilo netradičně prostranství před budovou, kde se pod párty stany nejen sedělo ale i házelo. Osmička terčů totiž stála přímo venku na příjezdové cestě. Dařilo se manželům Kousalovým z klubu Dřevěnka Broumov.

Volejbalový Memoriál Slávky Streubelové se těší velké popularitě hráčů i fanoušků

IMG 0558Za ideálního počasí se v sobotu 20. srpna na volejbalových kurtech na Dětském hřišti v Broumově hrál už 38. ročník volejbalového Memoriálu Slávky Streubelové. Druhým rokem se do tohoto dříve ženského turnaje mohli zapojit i muži, což umožnilo start deseti smíšeným týmům, které předváděly výborný volejbal. Vítězem se stal tým z Hronova doplněný členy Slovanu Broumov.

V Teplicích nad Metují vyrostl venkovní fitness park a posilovna Kilfit

Snímek 002Venkovní fitness park a posilovnu Kilfit postavili během léta v Teplicích nad Metují. Prostor pro cvičení na zdravém vzduchu je umístěn za místní základní školou hned vedle Sportcentra.

V golfovém areálu Grosshof v Broumově se opět konal prázdninový tábor pro děti a mládež

IMG 20160812 144711Jako každý rok i letos uspořádal GC Grosshof v Broumově prázdninový tábor pro mládež a zájemce o golf. Program byl opět postaven tak, aby si děti užily golf a zároveň strávily krásný týden v prostředí našeho klubu.

První ročník Kvíčerovského šmajdu přilákal na dvě stovky účastníků

Kvíčerovskej šmajd 2016 03Město Police nad Metují připravilo na sobotu 6. srpna 2016 první ročník sportovně-turistické akce Kvíčerovskej šmajd. Cílem pořadatelů bylo nabídnout v období hlavní turistické sezóny další možnost aktivního vyžití pro všechny věkové kategorie a ukázat krásy Policka.

Do příměstských táborů projektu Bavíme se sportem se zapojilo 200 dětí

bav1Do příměstských táborů projektu Bavíme se sportem se v Broumově, Náchodě a Novém Městě nad Metují zapojilo 200 dětí. Podle slov předsedy Okresního fotbalového svazu Náchod Petra Vítka se v projektu bude pokračovat a příměstské tábory se připraví i příští rok.

Kloboukový turnaj ovládli manželé Krulichovi a Marcela Růžičková

DSC 0675V sobotu 30. července se na golfovém areálu Grosshof v Broumově hrál tradiční Kloboukový turnaj. Turnaj byl plně obsazený, a s širokým startovním polem přišly i kvalitní výsledky. Vítězství ve svých kategorií vybojovali manželé Krulichovi z domácího GC Grosshof a Marcela Růžičková z Nové Ameriky.

Kvíčerovskej šmajd nabídne napoprvé osm tras

sm1Město Police nad Metují připravilo pro všechny návštěvníky regionu i zájemce z řad místních obyvatel novou sportovně-turistickou akci určenou pro různé věkové i "výkonostní" kategorie – Kvíčerovskej šmajd. "Šmajdat" může cokoliv nebo kdokoliv, odtud název akce. Trasy jsou připraveny pro pěší (vč. kočárků) a cyklisty nebo koloběžkáře, v různých délkách.

Broumovský volejbal si vychovává mladou generaci. Děti jsou však vedeny ke sportovní všestrannosti

IMG 8370Broumovský volejbal se už několik let snaží vychovat si mladou generaci. Během tréninků, které už druhý rok vede aktivní hráč Slovanu Broumov Vratislav Bartoň, jsou však děti vedeny ke sportovní všestrannosti.

Při golfu se děti učí slušnému chování a gentlemanství. Velkým talentem, který vyrůstá v Broumově, je Matěj Špreňar

sprenarTVelkým golfovým talentem, který vyrůstá na broumovském areálu Grosshof, je dvanáctiletý Matěj Špreňar, od září žák 6. třídy Základní školy Hradební. Matěj odpověděl na několik otázek, jak s golfem začínal, a jaké jsou jeho cíle. Rodiče Matěje, Pavel a Aneta Špreňarovi, zase řeknou, jaké to je podporovat dítě při sportu.

Golf Circus s turnajem pro děti naplnil očekávání

13640962 1098702126913074 138458842007441465 oV neděli 24. července přijeli na golfový areál Grosshof v Broumově známí herci, pánové Pavel Nečas a David Suchařípa, v rámci své letní iniciativy Golf Circus, což je pokus objet za 80 dní všech 105 českých golfových hřišť a ještě přitom podpořit místní talentované golfisty. Na Grosshof přijeli už v sobotu večer a vyhradili si na nás celý den, což se ukázalo jako jednoznačně dobrá volba, protože tak mohli plně poznat místní vyhlášenou pohostinnost.

Broumovští tenisté úspěšně zakončili sezónu

tenisBroumovští tenisté úspěšně zakončili letošní jarní soutěžní sezónu, když se ve výsledkových tabulkách okresní tenisové soutěže po sérii devíti zápasových kol na skvělém 5. místě v půli tabulky umístily shodně týmy mužů Broumov A, hrající vyšší veteránskou soutěž okresního přeboru, a Broumov B z okresní soutěže. Další tým broumovských hráčů, tentokrát hrající klasickou soutěž mužů, v žebříčku obsadil 7. příčku.

Strana 9 z 33

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře