Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty

Ostatní sporty

Golfista Stanislav Jirásek zlatý na světovém poháru ve Švédsku

38508696 989316407895625 9004579728417357824 nStanislav Jirásek z Machova, člen broumovského GC Grosshof, zvítězil na turnaji světového poháru EDGA Golf Tour 2018 Swedish Open for Disabled Open na hřišti Huvudstadens Gk.

Jan Rusin reprezentoval Českou republiku na Mistrovství Evropy v orientačním běhu dorostu

jan2Mistrovství Evropy se konalo v okolí bulharského města Veliko Tarnovo. Budoucí oktaván Gymnázia Broumov Jan Rusin skončil v kategorii M 18 v závodě na dlouhé trati na výborném 25. místě ze 105 klasifikovaných, ve sprintu obsadil 56. místo ze 111 klasifikovaných.

Masarykova základní škola vyslala na turnaj do Náchoda pět týmů

IMG 3606V Náchodě se 6. června konal školní turnaj žáků prvního stupně v oranžovém a červeném volejbale. Broumovská Masarykova základní škola se zúčastnila se třemi oranžovými a dvěma červenými týmy.

Všichni judisté se z Polska vrátili s medailí. Družstvo Broumova na 3. místě

3.místo v družstvechV sobotu 2. června 2018 odjela skupina sedmi dětí Judo Clubu Broumov v doprovodu rodičů do polského Mietkówa na XX. ročník turnaje v judu kategorie žactva. Při odjezdu ani netušili, jak budou všichni úspěšní. Všechny děti stály na "bedně", ale taky Bohunka Hašková převzala za broumovský oddíl pohár a diplom za třetí místo v družstvech.

Šachového turnaje Gambit Broumov se zúčastnil rekordní počet šachistů

41797542965 16e9bb5cff kŠachový oddíl TJ Slovan Broumov uspořádal v sobotu 9. června 2018 už 10. ročník turnaje Gambit Broumov. O turnaj byl obrovský zájem, starovalo nakonec téměř 80 šachistů z České republiky a Polska, a tak byl turnaj přesunut z klášterní Kreslírny do kulturního sálu Střelnice.

Broumovské volejbalové "barevné" týmy ukončily letošní okresní soutěž

tým oranžovýBlíží se konec volejbalové sezóny 2017-18. Tento víkend ukončily svou okresní soutěž barevné volejbaly. Poslední šestý turnaj se odehrál v Náchodě na Zimním stadiónu, kde se mezi mantinely postavilo 13 přenosných volejbalových hřišť.

Na Memoriálu Svatopluka Frödeho každý broumovský judista vybojoval medaili

P5280335Ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově se 19. května konal už 10. ročník judistického Memoriálu Svatopluka Frödeho, kterého se zúčastnilo 55 dětí ze šesti oddílů. O mezinárodní účast se postaraly dva oddíly z Polska. Z broumovského oddílu startovalo 14 dětí a všechny vybojovali medaili.

V Olivětíně střílely celé rodiny

cfdad5802f 104959911 o2Na střelnici SSK Hubert Broumov - Olivětín se v úterý 8. května uskutečnila jedna z netradičních střeleckých soutěží nazvaná Střílí celá rodina. Účast byla mimořádná, sešlo se 22 tříčlenných rodinných družstev, což představovalo celkovou účast 66 soutěžících.

Začala jarní mistrovská část volejbalové sezóny

IMG 2041V minulém týdnu začala jarní část okresní volejbalové sezóny dospělým týmům Slovanu Broumov. V úvodním kole se moc nedařilo ženám. Tým A prohrál doma s Novým Městem nad Metují 0:3, 20:25, 11:25, 20:25 a tým B prohrál v Dobrušce také 0:3, 25:10, 25:9, 25:6. Jen muži vyhráli ve Studnici 3:0, 25:17, 25:8, 26:24.

Město Broumov zpracovává koncepci rozvoje sportu a volného času

hrissteV současné době město Broumov zpracovává koncepci rozvoje sportu a volného času na území města. Analytická fáze se týká jak organizovaného sportu, tak dalších, neorganizovaných volnočasových aktivit obyvatel.

Střílel se Memoriál Vlastimila Kricnara

DSC 8111Střelecký klub Náchod při AVZO městská Náchod pořádal v sobotu 28. dubna 2018 na střelnici SK Hubert Broumov již 25. ročník soutěže Memoriál Vlastimila Kricnara. Na tuto soutěž, ve které se střílelo sportovní malorážkovou puškou (s dioptrem) 30 ran na vzdálenost 50 metrů ve dvou kategoriích, se sešlo 16 soutěžících.

Broumovská sportovní hala o víkendu patřila volejbalistům

oranžový 4Ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově se tento víkend hrál volejbal. V sobotu to byla populární Jarní volejbalová dvanáctihodinovka, v neděli turnaj dětí v "barevném" volejbalu.

Novým předsedou Slovanu Broumov se stal Robert Frydrych

robTNa zasedání nově zvoleného výboru Tělovýchovné jednoty Slovan Broumov byl všemi hlasy zvolen také nový předseda. Stal se jím 43 letý Robert Frydrych, který ve funkci nahradí Miloše Doubravu.

V neděli odstartoval 2. ročník seriálu běžeckých závodů Primátor CUP

behDruhou dubnovou neděli odstartoval v malebném prostředí Ratibořic 2. ročník běžeckého seriálu Primátor CUP, jehož generálním partnerem je Pivovar PRIMÁTOR a.s. Běhu Babiččiným údolím se zúčastnilo rekordních 251 běžců a běžkyň v hlavním závodě a 195 dětí na dětských tratích. Účast ohromila nejen organizátora akce - Místní akční skupinu mezi Úpou a Metují, ale i náhodné návštěvníky.

Střílel se Velikonoční čtyřboj K4M

DSC 5750V sobotu 31. března 2018 se na střelnici SK Hubert Broumov uskutečnil Velikonoční čtyřboj K4M. Tuto tradiční soutěž pořádal Střelecký klub Hubert Broumov. V letošním roce byla vysoká účast, a to 39 soutěžících.

Olympiáda na Broumovsku? Fantazie nebo realita?

ololŠokující informaci obdrželo vedení Broumova od Českého olympijského výboru. Broumovsko je na seznamu možných destinací pro pořádání zimních olympijských her v roce 2026.

V Broumově se střílel Memoriál Honzy Řeháka

DSC 5695Střelecké kluby Hubert Broumov a Meziměstí pořádaly v sobotu 24. března 2018 pátý ročník Memoriálu Honzy Řeháka. Na tuto soutěž se sešlo 12 soutěžících.

V březnu broumovští volejbalisté hráli tři turnaje

IMG 0835V březnu se konaly na Náchodsku tři volejbalové turnaje, do kterých se zapojily i různé kategorie broumovského volejbalového oddílu Slovanu.

Jakub Šuda už boxuje v kategorii mužů

29133300 1836357586383626 6526871395241033728 oBroumovský boxer Jakub Šuda už od ledna 2018 boxuje v kategorii mužů. Přechod do této kategorie z kategorie juniorů je dost náročné a vůbec v kontaktním sportu jako je box. Pro rok 2018 je Jakub členem nejen svého mateřského broumovského oddílu, ale hostuje v dalších dvou oddílech. Jedním z nich je Třeboň, kde již druhým rokem boxuje nejvyšší českou seniorskou soutěž Extraligu. Druhým oddílem je německý oddíl Box gym Dreger.

SK Hubert Broumov zahájil střeleckou sezónu 2018

DSC 5193TTTStřelecký klub Hubert Broumov zahájil v sobotu 10. března střeleckou sezónu 2018 čtvrtým ročníkem Memoriálu Karla Bernarda. Na tuto soutěž se sešlo 20 soutěžících, mezi kterými nechyběl zástupce rodiny pana Bernarda.

Strana 1 z 30

Doporučujeme

Polická starostka je nominovaná v soutěži Žena regionu. O vítězce rozhodne hlasování veřejnosti!

ida

Starostka Police nad Metují Ida Jenková je v nominaci 9. ročníku celonárodní soutěže Žena regionu. Soutěž je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Hlasovat pro Idu Jenkovou můžete do 31. srpna ZDE! ...celý článek