Broumovsko

Úterý 31.březen 2020

Poslední aktualizace31.03.2020 09:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Broumovským volejbalistům se v únoru nedařilo

Broumovským volejbalistům se v únoru nedařilo

seznam článků
Broumovským volejbalistům se v únoru nedařilo
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Všechny strany

IMG 5682V únoru se hrálo 2. kolo Zimního volejbalového poháru a turnaje barevného minivolejbalu. Výsledky broumovských týmů však nijak oslnivé nejsou.

12. února v Náchodě odehrály ženy Broumov A turnaj o 1. - 4. místo v Zimním poháru. Broumov obsadil 4. místo a obhájil tak umístění z loňského a předloňského roku. Zimní pohár vyhrál tým Náchoda před Hronovem a Novým Městem nad Metují. Broumovské kadetky jako ženy Broumov B odehrály turnaj o 8. - 10. místo ve Velkém Dřevíči 23. února. Na turnaj se nedostavil tým Opočna, a tak vyhrál Broumov kontumačně 3:0. Zápas s Dřevíčem Broumov prohrál 1:3 (11:25, 25:23, 9:25, 23:25) a obsadil tedy celkově 9. místo.

23. února se odehrál také turnaj ve žluté a oranžové kategorii v Červeném Kostelci. Ve žluté kategorii tým A (Dan Božić a Jonáš Reinhardt) skončil celkově na 5. místě. V základní skupině 4x vyhrál a jednou prohrál. V zápase o umístění 2x vyhrál a také jednou prohrál. Tým B nebyl pro nemoc kompletní, proto jsme si k Pavlíkovi Sloupenskému vypůjčili hráče z jiných družstev. Tým skončil celkově na 3. místě. V základní skupině 3x vyhrál a jednou prohrál. Ve skupině o umístění jednou vyhrál a 2x prohrál. Turnaje se zúčastnilo celkem 22 týmů. Turnaj vyhrálo Ruchadlo Zájezd A před Červeným Kostelcem A a Broumovem B.

V oranžové kategorii zůstaly týmy daleko za očekáváním. Náš nejúspěšnější tým se turnaje nezúčastnil. Týmu A (Nelly a Šimon Kučerovi a Antonín Stříbrný) se vůbec nedařilo a skončil na 26. místě, když prohrál všech 5 zápasů v základní skupině. Podařilo se mu vyhrát pouze zápas o umístění. Tým B (Denis Dub a Honza Strelec) skončil na celkovém 21. místě. V základní skupině 2x vyhrál a 3x prohrál. Ve skupině to stačilo pouze na 5. místo. V zápase o umístění 3x vyhrál a jednou prohrál. Turnaje se zúčastnilo 22 týmů. Turnaj vyhrála Rtyně v Podkrk. D před Hronovem A a Starým Městem.

1. března se ve Rtyni v Podkrkonoší konal turnaj v červeném a modrém minivolejbale. Ani na tomto turnaji se našim týmům nedařilo. V červené kategorii tým A (Dorotka Novotná a Terezka Tietze) skončil na 11. místě. V základní skupině 2x vyhrál a 2x prohrál. Ve skupině o umístění 1x vyhrál a 2x prohrál. Pro tým to byl dobrý výsledek. Tým B (Natálka Válková a Elenka Kultová) skončil na posledním 20. místě, když prohrál všech 7 zápasů. Turnaj vyhrálo Ruchadlo Zájezd A před Ruchadlem Zájezd B a Rtyní v Podkrk. B.

V modré kategorii se broumovskému týmu (Tonda a Kuba Haškovi, Emma Skaláková a Hana Bartoňová) také nedařilo. Skončil na celkovém 22. místě. V základní skupině vyhrál pouze jednou a 3x prohrál. Ve skupině o umístění jednou vyhrál a jednou prohrál. Turnaje se zúčastnilo 23 týmů. Turnaj vyhrál Č. Kostelec A před Hronovem B a Č. Kostelcem C.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Úspěšný sportovec nyní pomáhá potřebným

Úspěšný sportovec nyní pomáhá potřebným

V mládí hrál fotbal a před čtyřmi lety se stal juniorským Mistrem České republiky v běhu na 800 metr...

Gymnázium Broumov se zapojilo do projektu Tiskne celé Česko

Gymnázium Broumov se zapojilo do projektu Tiskne celé Česko

V Královéhradeckém kraji se k výzvě Tiskne celé Česko připojilo celkem 28 subjektů a jedním z nich j...

Výskyt nákazy koronavirem se nevyhýbá ani broumovskému regionu

Výskyt nákazy koronavirem se nevyhýbá ani broumovskému regionu

V přímém kontaktu s pozitivně testovanými byli i dva naši zaměstnanci. U obou proběhlo testování s n...

Ambulantní péče v době pandemie – naše postřehy a doporučení

Ambulantní péče v době pandemie – naše postřehy a doporučení

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci s výskytem pandemie onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19), s ...

Papež varoval před zhoubným hříchem sklíčenosti

Papež varoval před zhoubným hříchem sklíčenosti

Vatikán. O vodě jakožto symbolu spásy kázal papež František při ranní eucharistii v úterý 4. týdne po...

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře