Broumovsko

Čtvrtek 23.květen 2019

Poslední aktualizace24.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Dominika Čečetková z Broumova uspěla v kondiční soutěži Smartlabs Cup v Brně

Dominika Čečetková z Broumova uspěla v kondiční soutěži Smartlabs Cup v Brně

seznam článků
Dominika Čečetková z Broumova uspěla v kondiční soutěži Smartlabs Cup v Brně
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

domTStudentka 4. ročníku Gymnázia Broumov Dominika Čečetková v polovině listopadu zaznamenala mimořádné umístění v kondiční soutěži Smartlabs Cup 2015, která se konala v Brně - Líšni. Dominika startovala v kategorii bikiny fitness a byla to její druhá soutěž. V Brně se všech kategorií zúčastnilo 187 závodníků.

"Podzim 2015 byl mojí premiérou na pódiu. První soutěž, Kubík Fitness Classic v Ostravě, kam jsem se původně ani nechystala, se stala velkým ponaučením a cennou zkušeností. Natěšená jsem přišla na prezentaci a takřka první slova, co mi byla řečena, zněla asi takto: "Slečno, nemůžete soutěžit." Mé nadšení spadlo asi tak rychle jako má brada. Mé plavky byly prý příliš malé a nezakrývaly půl hýždě. Díky milé slečně, která mi půjčila její plavky, jsem dostala příležitost se na pódium postavit, ale vše bylo příliš hektické na to, abych si to mohla užívat. Navlékat si plavky, které svlékne slečna, která právě přišla z pódia, a dobíhat na pódium není zrovna dobrá motivace a relaxace, která měla probíhat. Umístila jsem se nakonec sedmá," uvádí své dojmy Dominika Čečetková ze své první soutěže.

Překvapivě ji toto vše nakoplo, přešili plavky a o týden později, ponaučená, trochu bez sebedůvěry, vystoupila na pódium na Smartlabs Cupu v Brně s hlavním cílem si to užít! A tak se i stalo. Opravdu nečekaně se umístila na krásném čtvrtém místě v konkurenci sedmnácti závodnic.

"Zamilovala jsem se do toho pocitu, když stojíte na pódiu a říkáte si, že jste to zvládli, úspěšně jste dosáhli svého cíle, který byl dříve třeba jen snem. Je to ta nejkrásnější odměna za tu dřinu, ještě s pocitem, když Vám Vaši nejbližší řeknou, že jsou na Vás neskutečně hrdí. Tímto bych chtěla poděkovat nejlepšímu a nejdůležitějšímu člověku v mém životě - mému taťkovi, nejmilejší Verunce, nejhodnějšímu Honzovi a svému trenérovi Jardovi Váchovi. Tito lidé to se mnou vydrželi v dietě, motivovali mě a pomáhali mi," ocenila podporu svých nejbližších Dominika.

Jak už Dominika uvedla, byla to její první závodní sezóna. Do fitness centra začala chodit asi před rokem a půl. O stravu se trochu zajímala vždy, takže zkoušela řadu různých diet. Opravdu kontrolovaný jídelníček má od srpna, od kdy má svého osobního trenéra.

"Cvičit jsem začínala v Centru Walzel v Meziměstí. Teď jezdím za trenérem do Hradce Králové do Extrifit gym, ale do Walzelovky se pořád moc ráda vracím. Minimálně rok si teď dám od soutěžení pauzu, musím se soustředit na školu, protože jsem ve 4. ročníku, maturuji a čekají mě přijímací zkoušky na vysokou školu," prozradila své další plány Dominika Čečetková.

Foto archiv www.ronnie.cz

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Přednáška a beseda, volejbal a fotbal, Noc kostelů, vernisáže výstav, pivní slavnosti, divadlo pro d...

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili na úterní schůzi věřitelů předložený reorganizační plán. Jejich ...

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila v květnu soutěžní sezóna 2018/2019. Tento tradiční broumovský sport tentok...

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Britská skupina Muse vystoupí 26. května 2019 v pražských Letňanech. Přijede propagovat své loňské a...

Květnové turnaje na Grosshofu

Květnové turnaje na Grosshofu

Nepříliš lichotivé počasí v první polovině května nás pěkně drželo doma, potažmo v klubovně. Dětské ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře