Broumovsko

Pondělí 3.srpen 2020

Poslední aktualizace 3.08.2020 09:43

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Dominika Čečetková z Broumova uspěla v kondiční soutěži Smartlabs Cup v Brně

Dominika Čečetková z Broumova uspěla v kondiční soutěži Smartlabs Cup v Brně

seznam článků
Dominika Čečetková z Broumova uspěla v kondiční soutěži Smartlabs Cup v Brně
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

domTStudentka 4. ročníku Gymnázia Broumov Dominika Čečetková v polovině listopadu zaznamenala mimořádné umístění v kondiční soutěži Smartlabs Cup 2015, která se konala v Brně - Líšni. Dominika startovala v kategorii bikiny fitness a byla to její druhá soutěž. V Brně se všech kategorií zúčastnilo 187 závodníků.

"Podzim 2015 byl mojí premiérou na pódiu. První soutěž, Kubík Fitness Classic v Ostravě, kam jsem se původně ani nechystala, se stala velkým ponaučením a cennou zkušeností. Natěšená jsem přišla na prezentaci a takřka první slova, co mi byla řečena, zněla asi takto: "Slečno, nemůžete soutěžit." Mé nadšení spadlo asi tak rychle jako má brada. Mé plavky byly prý příliš malé a nezakrývaly půl hýždě. Díky milé slečně, která mi půjčila její plavky, jsem dostala příležitost se na pódium postavit, ale vše bylo příliš hektické na to, abych si to mohla užívat. Navlékat si plavky, které svlékne slečna, která právě přišla z pódia, a dobíhat na pódium není zrovna dobrá motivace a relaxace, která měla probíhat. Umístila jsem se nakonec sedmá," uvádí své dojmy Dominika Čečetková ze své první soutěže.

Překvapivě ji toto vše nakoplo, přešili plavky a o týden později, ponaučená, trochu bez sebedůvěry, vystoupila na pódium na Smartlabs Cupu v Brně s hlavním cílem si to užít! A tak se i stalo. Opravdu nečekaně se umístila na krásném čtvrtém místě v konkurenci sedmnácti závodnic.

"Zamilovala jsem se do toho pocitu, když stojíte na pódiu a říkáte si, že jste to zvládli, úspěšně jste dosáhli svého cíle, který byl dříve třeba jen snem. Je to ta nejkrásnější odměna za tu dřinu, ještě s pocitem, když Vám Vaši nejbližší řeknou, že jsou na Vás neskutečně hrdí. Tímto bych chtěla poděkovat nejlepšímu a nejdůležitějšímu člověku v mém životě - mému taťkovi, nejmilejší Verunce, nejhodnějšímu Honzovi a svému trenérovi Jardovi Váchovi. Tito lidé to se mnou vydrželi v dietě, motivovali mě a pomáhali mi," ocenila podporu svých nejbližších Dominika.

Jak už Dominika uvedla, byla to její první závodní sezóna. Do fitness centra začala chodit asi před rokem a půl. O stravu se trochu zajímala vždy, takže zkoušela řadu různých diet. Opravdu kontrolovaný jídelníček má od srpna, od kdy má svého osobního trenéra.

"Cvičit jsem začínala v Centru Walzel v Meziměstí. Teď jezdím za trenérem do Hradce Králové do Extrifit gym, ale do Walzelovky se pořád moc ráda vracím. Minimálně rok si teď dám od soutěžení pauzu, musím se soustředit na školu, protože jsem ve 4. ročníku, maturuji a čekají mě přijímací zkoušky na vysokou školu," prozradila své další plány Dominika Čečetková.

Foto archiv www.ronnie.cz

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Jabloň u Lidmanů z Machova soutěží o titul Strom roku

Jabloň u Lidmanů z Machova soutěží o titul Strom roku

Jedním z dvanácti finalistů ankety Strom roku České republiky 2020 je jabloň u Lidmanů, která roste ...

Kandidátky pro krajské volby podalo 12 politických stran, hnutí a koalic

Kandidátky pro krajské volby podalo 12 politických stran, hnutí a koalic

Kandidátky pro volby do Zastupitelstva Královéhradeckého kraje odevzdalo 12 politických stran, hnutí...

Radek Jakubský byl zvolen viceprezidentem Hospodářské komory ČR

Radek Jakubský byl zvolen viceprezidentem Hospodářské komory ČR

Podnikatelé z celé České republiky si 30. července v pražském O₂ universum zvolili nové vedení Hospo...

Hasiči zachránili v Broumovských stěnách psa

Hasiči zachránili v Broumovských stěnách psa

Profesionální hasiči ze stanice Broumov, lezecká skupina ze stanice v Náchodě – Velkém Poříčí a dobr...

MAS Broumovsko+ zajímá názor veřejnosti

MAS Broumovsko+ zajímá názor veřejnosti

V rámci regionu Broumovska působí tzv. místní akční skupina, konkrétně MAS Broumovsko+. Jedná se o s...

Doporučujeme

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o akci Free World Broumov 2020

13346582 954272128004039 1456887943798586450 n 1

"Člověk musí být trochu šílený, aby mohly vznikat výjimečné věci."

V sobotu 5. září se bude v Broumově konat zcela unikátní akce. Pokud vše vyjde podle představ, mělo by se ten den na Mírovém náměstí sejít 160 hudebníků, aby si společně zahráli několik známých rockových šlágrů. Něco podobného nemá v České republice obdoby a Broumov se tak hlásí o jedinečné prvenství. Více o akci nám prozradí její organizátor, pan Stanislav Pitaš...celý článek

 

Poslední komentáře