Broumovsko

Neděle 18.srpen 2019

Poslední aktualizace18.08.2019 19:11

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Druhé turnaje ve stolním tenise seriálu pro Královéhradecký a Pardubický kraj se konaly v Broumově

Druhé turnaje ve stolním tenise seriálu pro Královéhradecký a Pardubický kraj se konaly v Broumově

seznam článků
Druhé turnaje ve stolním tenise seriálu pro Královéhradecký a Pardubický kraj se konaly v Broumově
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Všechny strany

stolní t. DSC09035V sobotu a v neděli se ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově konaly dva turnaje pro děti a mládež seriálu VčBTM pro Královéhradecký a Pardubický kraj. Novou informací je přidělení pořadatelství Slovanu Broumov krajských přeborů mladšího žactva a dorostu 13. a 14. února 2016.

V sobotu 31. října 2015 se v seriálu společných turnajů pro Královéhradecký a Pardubický kraj představila nejmladší kategorie do 10 let. Šestnáct dívek a třicet chlapců si zahrálo do sytosti. To jim umožnil dvoustupňový systém ve své progresivní podobě (hraje se o každé jednotlivé pořadí).

V dívkách nejvýše nasazená Kylarová z Lanškrouna podlehla v semifinálové bitvě 2:3 Krupové z Ústí nad Orlicí, která pak ve finále porazila i druhou nasazenou Tonarovou z Chomutic 3:0. O třetí místo se utkaly Krupová a Šichanová z Dobrého a vítězství 3:0 získala prvně jmenovaná.

V chlapcích nejvýše nasazený Sixta z Hostinného potvrdil výkonnost a turnaj s přehledem a bez ztráty setu vyhrál. Druhým místem své nasazení potvrdil Sivák z Dobrého. V semifinále si zahrál proti Sixtovi Volhejn ze St. Mareřova. Ve druhém semifinále dlouho Sivákovi vzdoroval Roušar z Chrudimi, když 2:1 vedl, ale prohrál 2:3. Turnaj byl zakončen slavnostním vyhlášením a předaním diplomů, medailí a ručníků společnosti Veba a.s..

V neděli 1. listopadu 2015 se sjelo v kategorii staršího žactva šedesát mládežníků, 16 dívek a 44 chlapců. Čísla dělitelná čtyřmi, k radosti vrchního rozhodčího Kozáka.

V dívkách nečekaně kralovala Klempererová ze Sokola Hradec Králové, která turnajem prošla bez ztráty setu a to včetně semifinále proti Masopustové ze Stěžer, která nečekaně vyřadila první nasazenou Bačinovou a ve finále Baškovou z Josefova.

V chlapcích dominuje oddíl Sokol HK, který má status střediskového centra při ČST. A tak účast čtyř semifinalistů a vítezství Huška nikoho nepřekvapila, na rozdíl od dívek, a turnaj tak spíš připomínal oddílový turnaj. Tato situace přinášela bohužel menší náboj do samotných zápasů včetně finále.

Dvoudenní maratón byl zakončen na stupních vítězů závěrečným vyhlášením a předáním diplomů a cen, tentokrát nikoliv výrobku Veby, nýbrž nástěnného kalendáře Broumova s kvalitními fotografiemi zdejší lokality.

Oddíl stolního tenisu Slovan Broumov si dovoluje poděkovat jednotlivcům, kteří pomohli s turnajem. Vebě a.s. a MěÚ Broumov za příspěvek na materiálové ceny. Při této příležitosti děkujeme také partnerům, kteří pomáhají s činností oddílu a umožňují oddílu akce konat, zejména Vebě a.s., K-GEMINI, ELPOL, DDM Ulita Broumov, Global-Lux a ŠU-BR.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Naháči a chlupáči u Baltu

Naháči a chlupáči u Baltu

Na pláži přibrzdí jeep, do písku skočí čtyři lidé v županech. Fouká a těžká mračna táhnou Kodaní. Ví...

Důvěra a porozumění. 6. Broumovské diskuse otevřou další společensky důležité téma

Důvěra a porozumění. 6. Broumovské diskuse otevřou další společensky důležité téma

Broumovské diskuse už mají termín, téma i první potvrzené hosty pro letošní rok. 6. ročník dvoudenní...

Kostel sv. Barbory přivítá další koncert festivalu Za poklady Broumovska

Kostel sv. Barbory přivítá další koncert festivalu Za poklady Broumovska

Koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička a stálice na českém hudebním nebi klavírista Martin K...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. srpna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. srpna

Polická pouť, koncerty festivalů Varhanní léto a Za poklady Broumovska, rockový Rockstock, setkání s...

Kraj podpořil více žadatelů o kotlíkovou dotaci

Kraj podpořil více žadatelů o kotlíkovou dotaci

Královéhradecký kraj letos v květnu vyhlásil další výzvu k předkládání žádostí o kotlíkovou dotaci. ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře