Broumovsko

Pondělí 27.květen 2019

Poslední aktualizace 1.06.2019 04:36

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Druhé turnaje ve stolním tenise seriálu pro Královéhradecký a Pardubický kraj se konaly v Broumově

Druhé turnaje ve stolním tenise seriálu pro Královéhradecký a Pardubický kraj se konaly v Broumově

seznam článků
Druhé turnaje ve stolním tenise seriálu pro Královéhradecký a Pardubický kraj se konaly v Broumově
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Všechny strany

stolní t. DSC09035V sobotu a v neděli se ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově konaly dva turnaje pro děti a mládež seriálu VčBTM pro Královéhradecký a Pardubický kraj. Novou informací je přidělení pořadatelství Slovanu Broumov krajských přeborů mladšího žactva a dorostu 13. a 14. února 2016.

V sobotu 31. října 2015 se v seriálu společných turnajů pro Královéhradecký a Pardubický kraj představila nejmladší kategorie do 10 let. Šestnáct dívek a třicet chlapců si zahrálo do sytosti. To jim umožnil dvoustupňový systém ve své progresivní podobě (hraje se o každé jednotlivé pořadí).

V dívkách nejvýše nasazená Kylarová z Lanškrouna podlehla v semifinálové bitvě 2:3 Krupové z Ústí nad Orlicí, která pak ve finále porazila i druhou nasazenou Tonarovou z Chomutic 3:0. O třetí místo se utkaly Krupová a Šichanová z Dobrého a vítězství 3:0 získala prvně jmenovaná.

V chlapcích nejvýše nasazený Sixta z Hostinného potvrdil výkonnost a turnaj s přehledem a bez ztráty setu vyhrál. Druhým místem své nasazení potvrdil Sivák z Dobrého. V semifinále si zahrál proti Sixtovi Volhejn ze St. Mareřova. Ve druhém semifinále dlouho Sivákovi vzdoroval Roušar z Chrudimi, když 2:1 vedl, ale prohrál 2:3. Turnaj byl zakončen slavnostním vyhlášením a předaním diplomů, medailí a ručníků společnosti Veba a.s..

V neděli 1. listopadu 2015 se sjelo v kategorii staršího žactva šedesát mládežníků, 16 dívek a 44 chlapců. Čísla dělitelná čtyřmi, k radosti vrchního rozhodčího Kozáka.

V dívkách nečekaně kralovala Klempererová ze Sokola Hradec Králové, která turnajem prošla bez ztráty setu a to včetně semifinále proti Masopustové ze Stěžer, která nečekaně vyřadila první nasazenou Bačinovou a ve finále Baškovou z Josefova.

V chlapcích dominuje oddíl Sokol HK, který má status střediskového centra při ČST. A tak účast čtyř semifinalistů a vítezství Huška nikoho nepřekvapila, na rozdíl od dívek, a turnaj tak spíš připomínal oddílový turnaj. Tato situace přinášela bohužel menší náboj do samotných zápasů včetně finále.

Dvoudenní maratón byl zakončen na stupních vítězů závěrečným vyhlášením a předáním diplomů a cen, tentokrát nikoliv výrobku Veby, nýbrž nástěnného kalendáře Broumova s kvalitními fotografiemi zdejší lokality.

Oddíl stolního tenisu Slovan Broumov si dovoluje poděkovat jednotlivcům, kteří pomohli s turnajem. Vebě a.s. a MěÚ Broumov za příspěvek na materiálové ceny. Při této příležitosti děkujeme také partnerům, kteří pomáhají s činností oddílu a umožňují oddílu akce konat, zejména Vebě a.s., K-GEMINI, ELPOL, DDM Ulita Broumov, Global-Lux a ŠU-BR.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Legendární časopis ABC v Muzeu papírových modelů

Legendární časopis ABC v Muzeu papírových modelů

Časopis ABC se v minulosti stal synonymem pro papírové modelářství. Sice neměl exkluzivitu na vydává...

Moto v rytmu Granka

Moto v rytmu Granka

Kde se v nás bere slabost pro babety, pionýry, staďáky a další kozí dechy? "Co je malý, to je milý. ...

Nová Terasa 2019 v Polici nad Metují

Nová Terasa 2019 v Polici nad Metují

I v letošním roce připravil na léto spolek Apeiron Novou Terasu. A opět se bude na co těšit.

"Jak si otevřít obzory? Překonat strach z neznámého," říká student Martin Frömmel

"Jak si otevřít obzory? Překonat strach z neznámého," říká student Martin Frömmel

Díky Vzdělávacímu fondu AMOS vycestoval Martin Frőmmel z Broumova do Velké Británie, kde nyní studuj...

Máma není táta aneb co ten táta s dědou všechno umí

Máma není táta aneb co ten táta s dědou všechno umí

Mateřské centrum MC MAMINA v Polici nad Metují získala grant z programu Máme rádi Broumovsko 2019 na...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře