Broumovsko

Sobota 24.srpen 2019

Poslední aktualizace25.08.2019 04:14

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Nabitý červen na Grosshofu

Nabitý červen na Grosshofu

seznam článků
Nabitý červen na Grosshofu
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Všechny strany

64467332 2520899814693291 114320420122918912 nHned 8. června se konal jeden z nejdůležitějších turnajů měsíce: DTSV – dětská tour severovýchod. Turnaj pro mládež z poloviny Čech, který je sledovaný a podporovaný českou golfovou federací. V poslední době se může zdát, že kdo přijede na tuto tour na Grosshof, zmokne. Jak nás vloni potrápila a trochu zdržela bouřka, letošní turnaj celé dopoledne pršelo. Nejhorší část dne naštěstí "vyfasovali" dorostenci, kadeti a starší žáci, prostě zkušení hráči tour.

Nejmladší kategorie už startovaly v lepších podmínkách a prošly turnajem v suchém oblečení. Celkem na startu bylo 43 hráčů v pěti kategoriích a dobře byli vidět i zástupci Grosshofu. V kategorii kadetů Matyáš Berka obsadil druhé místo a ve starších žácích David Bažout třetí místo. Gratulujeme!

Hned následující víkend, 15. června byl na programu Kloboukový turnaj. Parádní turnaj, který bývá již tradičně dobře obsazený. Startovalo 32 hráčů a hráček a jeden klobouk byl lepší než druhý. Někteří hráči si dokonce vlastnoručně vyrobili klobouky speciálně pro tento golfový match. Kategorii mužů pro sebe "ukořistil" Jiří Myšák, druhý skončil Matyáš Berka  a třetí Radomír Čepek. Mezi ženami byla nejlepší Elena Myšáková před Marcelou Krulichovou a Jaroslavou Neoralovou.

Následující sobotu byl další zajímavý turnaj. Tentokrát přišli se zajímavým nápadem naši noví členové - uvítáme léto turnajem Slunovrat 2019. A protože se jednalo o nultý ročník, narychlo na poslední chvíli, posunuli jsme start o 24 hodin na sobotu 22. června. A tak se v sobotu ve 4 hodiny ráno sešlo v klubovně třináct statečných mužů a jedna žena, aby přesně ve 4:42 hodin s východem slunce startovali do turnaje. Kdo zná kouzlo rána, kdy vychází sluníčko a příroda se probouzí, rozumí. Turnaj nakonec vyhrál mistr klubu Ondra Vedral, druhý Pawel Popiel a třetí Martin Hak. Závěrečná snídaně v klubovně jen potvrdila, že je na Grosshofu další turnaj, který najde své místo v kalendáři.

No a poslední červnovou akcí bude turnaj v sobotu 29. června - Ryder Cup – Grošáci / Poláci. Je to další vzájemné utkání mezi přáteli z Polska a našimi borci z Grosshofu. Jak jsme již informovali v minulosti, je to match po vzoru slavného Ryder Cupu mezi Evropou a USA. Nejlepší hráči obou kontinentů sehrají řadu nádherných zápasů. A stejně tak se stane mezi přáteli z Polska a našimi borci. Minulý rok to byl nádherný a napínavý boj až do poslední rány! Výsledek 1:0 pro Grošáky v rozstřelu! Zůstane pohár v Broumově, nebo pojede za hranice?

Pravidelné středeční a čtvrteční tréninky naší mládeže, nastavené dopoledním docházením žáků prvního ročníku ze základní školy Hradební v rámci akce Se školou na golf na hřiště, krásně rozeznělo dětským švitořením celé hřiště. Prostě řečeno slovy naší a nejen golfové mládeže, červen byl na Grosshofu dost hustý.

Fotografie z Kloboukového turnaje a Slunovratu - archiv GC Grosshof

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Děkuji!

Děkuji!

Ve čtvrtek 15. srpna 2019 se nám po dlouhodobém úsilí podařilo před polickým kostelem odhalit a vysv...

Zelený palec (Green Thumb)

Zelený palec (Green Thumb)

Práce v kůlně a na podzimku nepatří k mým oblíbeným aktivitám. Jenže koho by to alespoň trochu nepoh...

Koncert v Teplicích nad Metují je věnovaný mladé nastupující generaci

Koncert v Teplicích nad Metují je věnovaný mladé nastupující generaci

Netradiční, a navíc rodinné spojení saxofonu, klarinetu a varhan nabídne devátý koncert festivalu, k...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 23. do 25. srpna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 23. do 25. srpna

Mezinárodní horolezecký filmový festival, koncerty festivalů Za poklady Broumovska a Varhanní léto, ...

Královéhradecký kraj bude podporovat geoparky na svém území

Královéhradecký kraj bude podporovat geoparky na svém území

Geoparky Český ráj a Broumovsko navážou užší spolupráci s Královéhradeckým krajem. Pomoci k tomu má ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře