Broumovsko

Čtvrtek 23.květen 2019

Poslední aktualizace24.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Při nohejbalové sobotě se v Polici nad Metují bojovalo o krásný pohár

Při nohejbalové sobotě se v Polici nad Metují bojovalo o krásný pohár

seznam článků
Při nohejbalové sobotě se v Polici nad Metují bojovalo o krásný pohár
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

k800 20170211 172908Únor patří na Policku pravidelnému zimnímu turnaji v nohejbale, který se tentokrát odehrál 11. února v tělocvičně Základní školy Police nad Metují. Letos se jednalo již o 14. Memoriál Radima Téra a 16. ročník nohejbalového turnaje trojic.

Tento ročník byl letos doplněn o nové týmy, které přijely z Náchoda a okolí. Krásný pohár, který si vítěz natrvalo odnáší jako památku na svůj výkon, vybrousil Jaromír Beran z Bezděkova. Velké díky za dlouholetou podporu. Opět jsi nás letos nezklamal, pohár budil obdiv.

Turnaj jsme odehráli na dvě skupiny systémem každý s každým a následně vyřazovacím způsobem. Zlaté medaile si poprvé vybojoval tradiční účastník turnaje s názvem Pistolníci, a jak tvrdí jejich kapitán Tomáš - "no konečně, to nám to trvalo". Loni okusili finále, ale vyšlo to až letos. Pistolníci porazili po vyrovnaném výkonu ve finále Frontu na pivo - překvapení turnaje, jelikož si u nás zahráli poprvé a dosáhli hned na stříbro. Bronz patří opět týmu ze Zbečníka Dynamu, skvěle bojovali o finále, tak snad za rok.

Bramborovou medaili si odváží opět nový účastník TNA, tým nohejbalových amatérů a jako amatéři rozhodně překvapili. Pořádající tým Savci šel do turnaje jako outsider, ale když v základní skupině porazil i vítěze celého turnaje a ztratil pouze body za remízu, začali jsme nosit nos nahoru. No, a jak to tak bývá, dlouhá pauza vyplněná guláškem, přikrmená pivem, vzala za své a bylo po nadějích na slušný výsledek.

Nic by se nepodařilo bez osvědčených sponzorů. Letos turnaj podpořili Jaromír Beran - Bohemian Crystal Bezděkov, VEBA a.s., Hauk s.r.o. – Výroba dílů pro automobilový průmysl, Sanitky Police nad Metují, s.r.o., Wikov MGI a.s. Hronov, Lékárna Kuklík, Vinotéka IS Broumov Sodomková, Savci, Klub pohodářů "Krčma", Kvíčerovská pekárna, Skrblíkův ráj - Schirlová, Drogerie Vávra, Koloniál Renata, Zelinářství Suchomel, Pizzerie Janeba, SPŠ Hronov, Chovatelské potřeby Souček - Součková, Zahradnictví Zobal a mnoho dalších, co přiložili ruku k dílu.

Potěšily nás pozitivní reakce kluků z Náchoda a i přesto, že systém dotací na obdobné turnaje nám nedává možnost žádat o grant z městské kasy na podporu. Snad to se Standou příští rok uspořádáme zase. Vždy je rozpočet tak nějak nahnutý.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Přednáška a beseda, volejbal a fotbal, Noc kostelů, vernisáže výstav, pivní slavnosti, divadlo pro d...

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili na úterní schůzi věřitelů předložený reorganizační plán. Jejich ...

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila v květnu soutěžní sezóna 2018/2019. Tento tradiční broumovský sport tentok...

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Britská skupina Muse vystoupí 26. května 2019 v pražských Letňanech. Přijede propagovat své loňské a...

Květnové turnaje na Grosshofu

Květnové turnaje na Grosshofu

Nepříliš lichotivé počasí v první polovině května nás pěkně drželo doma, potažmo v klubovně. Dětské ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře