Broumovsko

Čtvrtek 23.květen 2019

Poslední aktualizace24.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty V golfovém areálu Grosshof v Broumově se opět konal prázdninový tábor pro děti a mládež

V golfovém areálu Grosshof v Broumově se opět konal prázdninový tábor pro děti a mládež

seznam článků
V golfovém areálu Grosshof v Broumově se opět konal prázdninový tábor pro děti a mládež
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Strana 20
Strana 21
Všechny strany

IMG 20160812 144711Jako každý rok i letos uspořádal GC Grosshof v Broumově prázdninový tábor pro mládež a zájemce o golf. Program byl opět postaven tak, aby si děti užily golf a zároveň strávily krásný týden v prostředí našeho klubu.

Protože se ale na táboře sešly děti od čtyřleté Laurinky Sloupenské po patnáctiletého Adama Fojtíka dosahujícího výšky našeho prezidenta, nebylo jednoduché pro realizační tým rozdělit děti do skupinek pro plnění úkolů a golfových dovedností. Podařilo se, a tak se zase naše všechna cvičná jamkoviště opět zaplnila různými pavouky a drahami pro cvičení citu a přesnosti při patování a všelijakými terči pro čipování. Na závěr proběhlo také vyhodnocení dovednostních soutěží. Odpoledne jedna devítka na hřišti a dětičky jsme vraceli rodičům dostatečně unavené.

Jako každý rok, i letos jsme si odskočili do sousední farmy Wenet zkontrolovat nové přírůstky zvířátek, pozdravit se se starými známými a ukázat novým dětem, proč jsou na našem hřišti občas slyšet velbloudi a jiné cizokrajné zvuky zvířat.

Nechybělo ani trefování míčků na ostrov jamky č. 5. Ovšem aby cesta na vzdálenou jamku na druhé polovině hřiště nebyla pouhou procházkou, museli hráči z odpaliště jamky č. 9 cestou normálně hrát golf podle pravidel a na každém greenu, který "míjeli" cestou, zahrát všichni z jednoho místa put do jamky, přepálit cestu (aut) mezi jamkami a dohrát svůj míček na ostrov. Rány se sčítaly a nejlepší hráči dostali míček na ostrov za 22 ran!

Po setkání všech dětí u rybníka následovalo krmení kaprů golfovými míčky a několik neuvěřitelných žabek golfovým míčkem. Řada dětí viděla poprvé v životě, že je možné "hodit" žabku i kuličkou. Nutno dodat, že několik hráčů sázelo míčky na ostrov bez problémů.

Program byl postaven tak, abychom mohli ve středu zapojit do party i děti z našeho oddílu, které se nemohly zúčastnit tábora, a tak bylo zase na cvičných plochách báječně "narváno", což je vždy dobře.

Čtvrteční den - prognóza – déšť. Výlet do mlýna Dřevíček, kde děti měly spoustu zážitků v opravdickém "živém" mlýně, kde se vše hýbalo, pracovalo a včetně naší mládeže bylo od mouky. Následoval přesun do Zámku Adršpach, kde opravdu při příjezdu padaly kroupy, a malá Laura prohlásila památné: Jéé, sněží, trenére. V zámku je umístěno horolezecké muzeum, ale naše děti upoutaly krásné kulisy vytvořené pro natáčení animované pohádky Krysáci.

Na závěr výletu jsme přijali pozvání paní Puschmannové do hotelu Praha na zmrzlinový pohár. Myslím si, že jeden den bez golfu nebyl vůbec marný a celý den se dětem docela líbil.

Poslední den tábora je vždy věnován závěrečnému turnaji na devět jamek. Počasí nám dopřálo vše řádně dokončit, a tak spokojené štěbetání v klubovně při počítání výsledků bylo pro realizační tým zprávou, že se to snad zase povedlo. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií, Hcp 0 - 36, kterou vyhrála Zuzana Hašková, druhý Matěj Špreňar a třetí Lukáš Šnobl. Kategorii 37 - Bez - vyhrál Vítězslav Pospíšil, druhá byla Eliška Wolfová a třetí Richard Bitvar. Sladkosti a diplomy si ale odnesli všichni kamarádi z tábora.

Na závěr bych rád poděkoval třem ženám, které pečovaly o děti a trenéra celý týden. Pavlína Bitvarová - vedoucí tábora, Petra Hašková - pedagogický a zdravotní dozor a Míla Šnoblová, maminka, která nám celý týden neúnavně pomáhala. Za sebe i děti – díky, děvčata. Tak zase za rok - znělo klubovnou. Díky všem za krásný týden.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Přednáška a beseda, volejbal a fotbal, Noc kostelů, vernisáže výstav, pivní slavnosti, divadlo pro d...

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili na úterní schůzi věřitelů předložený reorganizační plán. Jejich ...

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila v květnu soutěžní sezóna 2018/2019. Tento tradiční broumovský sport tentok...

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Britská skupina Muse vystoupí 26. května 2019 v pražských Letňanech. Přijede propagovat své loňské a...

Květnové turnaje na Grosshofu

Květnové turnaje na Grosshofu

Nepříliš lichotivé počasí v první polovině května nás pěkně drželo doma, potažmo v klubovně. Dětské ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře