Broumovsko

Úterý 21.květen 2019

Poslední aktualizace24.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Volejbal si o víkendu v Broumově zahrálo 225 dětí

Volejbal si o víkendu v Broumově zahrálo 225 dětí

seznam článků
Volejbal si o víkendu v Broumově zahrálo 225 dětí
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Všechny strany

IMG 0644O víkendu 23. a 24. února se v Broumově konalo 3. kolo Okresní soutěže v barevném minivolejbalu. Volejbal Broumov za velké podpory Města Broumova, DDM Ulita Broumov a dalších partnerů připravil pro 225 hráčů v 81 týmech turnaje ve čtyřech barvách, což je dětský volejbal rozdělený podle věkových kategorií. Broumov měl na turnaji šest týmů.

V sobotu ráno v 9 hodin rozehrálo turnaj na šesti hřištích 18 týmů žluté kategorie. Dva broumovské týmy se sešly v jedné skupině, kde Broumov A porazil "Béčko" 11:8. Oba dva týmy ve skupině dvakrát vyhrály a třikrát prohrály. O skóre "Áčko" obsadilo 4. místo a "Béčko" 5. místo v základní skupině. Broumov A postoupil do skupiny o 10. - 12. místo, kde porazil Červený Kostelec C a prohrál se Rtyní a obsadil tak na turnaji 10. místo. Broumov B postoupil do skupiny 13. - 15. místo, kde porazil VoCe nad Metují i Červený Kostelec A a obsadil 13. místo.

V celkovém pořadí okresní soutěže po třetím kole ze šesti se broumovské týmy spolu dělí o 11. místo s 21 body. Turnaj vyhrál tým Náchoda B před Hronovem B a Červeným Kostelcem B. V celkovém pořadí se dělí o první místo Ruchadlo Zájezd A a Hronov A se 46 body, třetí je Náchod A se 45 body.

Odpoledne rozehrálo turnaj 24 týmů v oranžové kategorii. Broumov hrál ve skupině B, kde se mu moc nedařilo, s pěti prohrami skončil poslední ve skupině a postoupil do skupiny o 20. - 24. místo, kde prohrál o jeden bod jak se Zájezdem, tak i se Zbečníkem, porazil Teplice nad Metují a obsadil 23. místo stejně jako na prvním i druhém turnaji. Turnaj vyhrála Rtyně v Podkrkonoší před Náchodem A a Náchodem C. V celkovém pořadí vede Náchod A se 70 body, o druhé místo se dělí Zájezd B s Náchodem C se 64 body. Broumov klesl na poslední 24. místo s 9 body.

V neděli jsme se opět sešli ve Sportovní hale na Spořilově, kde ráno v 9 hodin rozehrálo 20 týmů turnaj v červené kategorii. Tým Broumova hrál ve skupině C, kde dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál, obsadil třetí místo ve skupině a postoupil do skupiny o 9. - 12. místo. Zde týmy Broumov, Hronov C a Ruchadlo Zájezd dvakrát vyhrály a jednou prohrály. Na skóre Broumov obsadil 10. místo. Turnaj vyhrál Zbečník A před Rtyní v Podkrkonoší B a Zbečníkem B. V celkovém pořadí vede Zbečník A s 59 body před Rtyní v Podkrkonoší B s 55 body a Hronovem B. Broumov je na 10. místě se 34 body.

Odpoledne rozehrálo 19 týmů turnaj v modré kategorii. Broumov má v této kategorii dva týmy. Tým A hrál ve skupině A, kde dvakrát vyhrál, jednou prohrál, obsadil páté místo a postoupil do skupiny o 13. - 15. místo. V této skupině oba zápasy prohrál a obsadil 15. místo. Tým B hrál ve skupině B, kde jednou vyhrál a čtyřikrát prohrál. Stejný výsledek měly i týmy Červeného Kostelce A a Trutnova B, pro nejhorší skóre skončil Broumov na šestém místě ve skupině a postoupil do skupiny o 16. - 19. místo, kde dvakrát vyhrál, jednou prohrál a obsadil 17. místo. Turnaj vyhrála Rtyně v Podkrkonoší před Náchodem A a Červeným Kostelcem B. V celkovém pořadí vede Rtyně v Podkrkonoší s 52 body, o druhé místo se dělí Červený Kostelec B a Náchod A s 51 body. Broumov A je na 13. místě se 17 body a Broumov B na 18. místě s 9 body.

Děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci turnaje, hráčům za plné nasazení a pěkné výsledky, které se dají stále zlepšovat, a fanouškům za podporu našich týmů.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Květnové turnaje na Grosshofu

Květnové turnaje na Grosshofu

Nepříliš lichotivé počasí v první polovině května nás pěkně drželo doma, potažmo v klubovně. Dětské ...

Do okolí Police nad Metují vyrazilo 441 vandrovníků

Do okolí Police nad Metují vyrazilo 441 vandrovníků

Klub přátel turistiky Spartak Police nad Metují uspořádal v sobotu 18. května už 44. ročník Mezináro...

Režisér Radovan Lipus přiveze do broumovského kláštera své zážitky z Austrálie a Nového Zélandu

Režisér Radovan Lipus přiveze do broumovského kláštera své zážitky z Austrálie a Nového Zélandu

Ve čtvrtek 23. května zavítá do broumovského kláštera Radovan Lipus. Známý český divadelní a televiz...

Broumov součástí politických protestů

Broumov součástí politických protestů

Již dvakrát se na broumovském náměstí sešlo několik desítek občanů, kteří vyjádřili svůj nesouhlas s...

Miloš Nýč vystřílel dvěma brankami vítězství pro Hejtmánkovice

Miloš Nýč vystřílel dvěma brankami vítězství pro Hejtmánkovice

Populární fotbalista Miloš Nýč, mezi přáteli přezdívaný Kartáč, vstřelil ve 22. kole okresního přebo...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře