Broumovsko

Neděle 16.červen 2019

Poslední aktualizace17.06.2019 04:51

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Volejbalisti mají stále co na práci

Volejbalisti mají stále co na práci

seznam článků
Volejbalisti mají stále co na práci
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Strana 20
Strana 21
Všechny strany

mixáček 25.11.18 2Ženský turnaj v Novém Městě nad Metují, Volejbalová dvanáctihodinovka v Broumově a turnaje všech kategorií "barevného" volejbalu. Broumovský volejbal do toho "furt plácá".

Na svatého Martina se vydaly broumovské kadetky (ženy B - Nela Čejchanová, Sára Grimová, Veronika Strakošová, Anna Špreňarová, Šárka Novotná, Zuzka Hašková a Veronika Hermonová) na turnaj do Nového Města nad Metují na ženský turnaj. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy okresních soutěží. Holky v prvním zápase potrápily domácí VoCečko, ale nezvládly dvakrát koncovku a prohrály 2:0. Proti favoritkám turnaje Velké Jesenici se snažily o co nejlepší výsledek. Povedlo se a uhrály nejvíce bodů z poražených týmů. Poslední zápas proti Brzici dotáhly do tiebreaku, který prohrály. Předcházel tomu velmi nepovedený první set a velké odhodlání v setu druhém.

Broumovské dvanáctihodinovky se 24. listopadu zúčastnilo 8 týmů - Choceň, Mieroszów, Police n. M., Božanov a čtyři broumovské týmy, které se nalosovaly. Hrály se dvě skupiny po čtyřech, každý s každým. První a druhý ze skupin si zahráli semifinále, finále a zápas o bronz. Třetí a čtvrtí ze skupin si zahráli o umístění. Vítězem se stal tým z Police nad Metují.

Opět do Nového Města nad Metují se 25. listopadu vydal Mixáček složený z mladších a starších žákyň a žáků (Zuzka Hašková, Anna Hamáčková, Lucka Martincová, Honza Procházka, Kája Slavíková, Nela Čejchanová, Veronika Strakošová, Šárka Machová) na druhý turnaj okresní soutěže. Broumov jel s cílem vybojovat jedno ze dvou postupových míst do top 4. Bohužel se jim povedlo vyhrát jen proti Hronovu. Prohraná koncovka setu se Zájezdem, která by nás poslala do tiebreaku, byla rozhodující. A následně odevzdaný zápas s Náchodem rozhodl, že setrváme ve skupině o 5. - 8. místo. Postup si do top 4 vybojoval Náchod a Zájezd a z top 4 k nám spadli Vo Ce n. M. a Trutnov.

V úterý 27. listopadu se konalo školní kolo v barevném volejbalu, o kterém jsme již informovali.

O víkendu 1. a 2. prosince se v Novém Městě nad Metují konala okresní soutěž v barevném volejbalu všech barev. V sobotu jako první rozehráli turnaj žlutí. Oba broumovské týmy, A (Daniel Božić, Róďa Indra) a B (Honza Strelec, Jáchym Thér a Denis Dub), v základních skupinách dvakrát vyhrály a třikrát prohrály a o horší skóre skončily na pátých místech. Týmy se sešly ve skupině o 13. - 15. místo, kde "Béčko" porazilo "Áčko" 10:8. Druhé zápasy také oba týmy vyhrály a obsadily 13. a 14. místo z 18 týmů.

Sobotní odpoledne patřilo oranžové barvě. Broumovskému týmu (Dorotka Novotná, Elen Kultová, Róďa Indra a nově Tereza Tietze) se nedařilo, prohrál všechny zápasy v základní skupině a ve skupině o 20.-24. místo se mu podařilo vyhrát jeden zápas a obhájil tak 23. místo z minulého turnaje.

V neděli dopoledne rozehráli turnaj červení. Broumovský tým (Tonda a Kuba Haškovi, Sára Indra a Hana Bartoňová) v základní skupině třikrát vyhrál a jen jednou prohrál. To samé se povedlo i Rtyni, která o skóre odsunula Broumov na druhou pozici a postup do skupiny o 5. - 8. místo. Zde se týmu také dařilo a všechny tři zápasy vyhrál a obsadil tak 5. místo z 20. týmů. Byl to nejúspěšnější tým tohoto víkendu.

Nedělní odpoledne patřilo modré barvě. Broumovský tým A (Míša Andrýsová, Karla Školníková a nově Eliška Kroulová) měl radost, že v základní skupině dvakrát vyhrál a třikrát prohrál a nebude tedy poslední v tabulce. Sečtení tabulky zmrazilo celý tým, protože tento výsledek měly i další dva týmy a na skóre byl náš výsledek nejhorší a skončil tedy na posledním místě. Ve skupině o 16. - 18. místo už tým nenašel sílu pro další boje, oba zápasy prohrál a skončil na posledním 18. místě. Broumovskému B týmu (Kristýnka Effenberková, Tereza Tošnarová a Anna Hamáčková) se ve skupině dařilo méně, vyhrál pouze jeden zápas, ale stačilo mu to na 5. místo a postup do skupiny o 13. - 15. místo, kde jednou vyhrál a jednou prohrál a skončil na 14. místě.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Královéhradecký kraj se stal potřetí Místem pro život

Královéhradecký kraj se stal potřetí Místem pro život

Porota unikátního srovnávacího průzkumu Místo pro život 2019 udělila Královéhradeckému kraji první m...

Odborná stáž pedagogických pracovníků ve Finsku

Odborná stáž pedagogických pracovníků ve Finsku

Královehradecký kraj dlouhodobě buduje kontakty s finskými základními a středními školami, na které ...

Cesta za objevením finského úspěchu aneb Finsko není Ipad

Cesta za objevením finského úspěchu aneb Finsko není Ipad

V současnosti se stále intenzivněji ve společnosti mluví o finském vzdělávacím systému, jako o systé...

Jubilejní desátý ročník Malého letního dovádění se konal v Broumově

Jubilejní desátý ročník Malého letního dovádění se konal v Broumově

Jubilejní desátý ročník Malého letního dovádění se konal v Broumově. Schrollův park, sportoviště u Z...

Hned dva dopravní incidenty v Bezděkově!

Hned dva dopravní incidenty v Bezděkově!

V pondělí a v úterý se v Bezděkově nad Metují staly hned dvě dopravní události, při kterých zasahova...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře