Broumovsko

Pondělí 21.říjen 2019

Poslední aktualizace22.10.2019 04:47

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Volejbalisti mají stále co na práci

Volejbalisti mají stále co na práci

seznam článků
Volejbalisti mají stále co na práci
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Strana 20
Strana 21
Všechny strany

mixáček 25.11.18 2Ženský turnaj v Novém Městě nad Metují, Volejbalová dvanáctihodinovka v Broumově a turnaje všech kategorií "barevného" volejbalu. Broumovský volejbal do toho "furt plácá".

Na svatého Martina se vydaly broumovské kadetky (ženy B - Nela Čejchanová, Sára Grimová, Veronika Strakošová, Anna Špreňarová, Šárka Novotná, Zuzka Hašková a Veronika Hermonová) na turnaj do Nového Města nad Metují na ženský turnaj. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy okresních soutěží. Holky v prvním zápase potrápily domácí VoCečko, ale nezvládly dvakrát koncovku a prohrály 2:0. Proti favoritkám turnaje Velké Jesenici se snažily o co nejlepší výsledek. Povedlo se a uhrály nejvíce bodů z poražených týmů. Poslední zápas proti Brzici dotáhly do tiebreaku, který prohrály. Předcházel tomu velmi nepovedený první set a velké odhodlání v setu druhém.

Broumovské dvanáctihodinovky se 24. listopadu zúčastnilo 8 týmů - Choceň, Mieroszów, Police n. M., Božanov a čtyři broumovské týmy, které se nalosovaly. Hrály se dvě skupiny po čtyřech, každý s každým. První a druhý ze skupin si zahráli semifinále, finále a zápas o bronz. Třetí a čtvrtí ze skupin si zahráli o umístění. Vítězem se stal tým z Police nad Metují.

Opět do Nového Města nad Metují se 25. listopadu vydal Mixáček složený z mladších a starších žákyň a žáků (Zuzka Hašková, Anna Hamáčková, Lucka Martincová, Honza Procházka, Kája Slavíková, Nela Čejchanová, Veronika Strakošová, Šárka Machová) na druhý turnaj okresní soutěže. Broumov jel s cílem vybojovat jedno ze dvou postupových míst do top 4. Bohužel se jim povedlo vyhrát jen proti Hronovu. Prohraná koncovka setu se Zájezdem, která by nás poslala do tiebreaku, byla rozhodující. A následně odevzdaný zápas s Náchodem rozhodl, že setrváme ve skupině o 5. - 8. místo. Postup si do top 4 vybojoval Náchod a Zájezd a z top 4 k nám spadli Vo Ce n. M. a Trutnov.

V úterý 27. listopadu se konalo školní kolo v barevném volejbalu, o kterém jsme již informovali.

O víkendu 1. a 2. prosince se v Novém Městě nad Metují konala okresní soutěž v barevném volejbalu všech barev. V sobotu jako první rozehráli turnaj žlutí. Oba broumovské týmy, A (Daniel Božić, Róďa Indra) a B (Honza Strelec, Jáchym Thér a Denis Dub), v základních skupinách dvakrát vyhrály a třikrát prohrály a o horší skóre skončily na pátých místech. Týmy se sešly ve skupině o 13. - 15. místo, kde "Béčko" porazilo "Áčko" 10:8. Druhé zápasy také oba týmy vyhrály a obsadily 13. a 14. místo z 18 týmů.

Sobotní odpoledne patřilo oranžové barvě. Broumovskému týmu (Dorotka Novotná, Elen Kultová, Róďa Indra a nově Tereza Tietze) se nedařilo, prohrál všechny zápasy v základní skupině a ve skupině o 20.-24. místo se mu podařilo vyhrát jeden zápas a obhájil tak 23. místo z minulého turnaje.

V neděli dopoledne rozehráli turnaj červení. Broumovský tým (Tonda a Kuba Haškovi, Sára Indra a Hana Bartoňová) v základní skupině třikrát vyhrál a jen jednou prohrál. To samé se povedlo i Rtyni, která o skóre odsunula Broumov na druhou pozici a postup do skupiny o 5. - 8. místo. Zde se týmu také dařilo a všechny tři zápasy vyhrál a obsadil tak 5. místo z 20. týmů. Byl to nejúspěšnější tým tohoto víkendu.

Nedělní odpoledne patřilo modré barvě. Broumovský tým A (Míša Andrýsová, Karla Školníková a nově Eliška Kroulová) měl radost, že v základní skupině dvakrát vyhrál a třikrát prohrál a nebude tedy poslední v tabulce. Sečtení tabulky zmrazilo celý tým, protože tento výsledek měly i další dva týmy a na skóre byl náš výsledek nejhorší a skončil tedy na posledním místě. Ve skupině o 16. - 18. místo už tým nenašel sílu pro další boje, oba zápasy prohrál a skončil na posledním 18. místě. Broumovskému B týmu (Kristýnka Effenberková, Tereza Tošnarová a Anna Hamáčková) se ve skupině dařilo méně, vyhrál pouze jeden zápas, ale stačilo mu to na 5. místo a postup do skupiny o 13. - 15. místo, kde jednou vyhrál a jednou prohrál a skončil na 14. místě.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Slovan Broumov poprvé vyhrál na hřišti soupeře

Slovan Broumov poprvé vyhrál na hřišti soupeře

Poprvé v sezóně přivezli fotbalisti Slovanu Broumov body ze hřiště soupeře. V neděli vyhráli v 11. k...

Studenti z Teplic nad Metují připravují recepty do soutěže Svačina roku Rio Mare

Studenti z Teplic nad Metují připravují recepty do soutěže Svačina roku Rio Mare

Střední škola hotelnictví a společného stravování z Teplic nad Metují se účastní 7. ročníku kulinářs...

Broumovským florbalistům se nedařilo

Broumovským florbalistům se nedařilo

V sobotu 12. října 2019 se ve Sportovní hale na Spořilově odehrálo třetí kolo Amatérské florbalové l...

Laureáti Broumovské klávesy vystoupili v Sukově síni pražského Rudolfina

Laureáti Broumovské klávesy vystoupili v Sukově síni pražského Rudolfina

Mladí klavíristé Nora Lubbadová, Jan Schulmeister a Arthur Coatalen vystoupili v úterý 15. října na ...

Dopravní omezení na silnici mezi Hronovem a Náchodem

Dopravní omezení na silnici mezi Hronovem a Náchodem

V sobotu 19. října 2019 dojde z důvodu konání tradičního běžeckého závodu Hronov–Náchod k dopravnímu...

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek

 

Poslední komentáře

Fotka dne

2019 09 04 Broumov Klaster Mlhoviny Pano 8bit