Broumovsko

Čtvrtek 23.květen 2019

Poslední aktualizace24.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Začala sezóna "barevného" volejbalu. Jeden z turnajů se hrál i v Broumově

Začala sezóna "barevného" volejbalu. Jeden z turnajů se hrál i v Broumově

seznam článků
Začala sezóna "barevného" volejbalu. Jeden z turnajů se hrál i v Broumově
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Strana 20
Strana 21
Všechny strany

IMG 3788Poslední dva víkendy patřily prvním turnajům "barevného" volejbalu pro děti a mládež. "Barevný" volejbal je náhrada klasického šestkového volejbalu, který vymyslel volejbalový svaz, a je rozdělený podle věkových kategorií do pěti barev. Jeden z turnajů se v neděli 22. října hrál i ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově.

Modrému volejbalu začala sezóna v sobotu 14. října turnajem v Náchodě. Okresního turnaje se účastní 12 týmů, 2 týmy z Broumova, z Náchoda, z Hronova, z Červeného Kostelce a ze Rtyně v Podkrkonoší a po jednom týmu z Nového Města nad Metují a Ruchadla Zájezd. Turnaj se hrál na dvě skupiny systémem každý s každým na dva sety, a pak pokračoval zápasy o umístění mezi skupinami.

Tým Broumov A (Lucka Martincová, Kája Slavíková, Šárka Machová, Adéla Marešová a Natálka Čiháková) hrál ve skupině A, kde se mu moc nedařilo a všech pět zápasů prohrál. Týmu Broumov B (Jana Bartoňová, Amálka Stříbrná, Michal Kollert a Veronika Hermonová) se dařilo ve skupině o trochu lépe, dva zápasy remizoval 1:1 na sety a tři prohrál 2:0 na sety. Oba broumovské týmy skončily na posledních místech skupin. V zápasech o umístění si zahrály zápas o 11. a 12. místo proti sobě. Oba týmy vyhrály jeden set a rozhodl tiebreak, který vyhrál tým A 3:2 na míče. První turnaj vyhrál tým Náchod A před Ruchadlem Zájezd.

V neděli 22. října se konal první turnaj Okresní soutěže ve žlutém, oranžovém a červeném volejbalu ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově. Turnaje ve žlutém volejbalu se zúčastnilo 14 týmů rozdělených do dvou skupin, ve kterých hrál každý s každým. Tým Broumov hrál ve složení Filip Lukašák, Natálka Válková, Dorotka Novotná a Elenka Kultová ve skupině B, kde dvakrát vyhrál a čtyřikrát prohrál. Tento výsledek stačil na 5. místo ve skupině a boj o 9. - 10. místo s Červeným Kostelcem A. Broumov zápas prohrál a obsadil konečné 10. místo. Turnaj vyhrál tým Náchod A, druhý byl Hronov A a třetí Rtyně v Podkrkonoší.

V oranžovém volejbalu hrálo 21 týmů rozdělených do tří skupin po sedmi, kde hrál každý s každým. Tým Broumov ve složení Hanička Bartoňová, Sárka Indra, Tonda Hašek, Kuba Hašek a Martin Hašek vyhráli skupinu C s pěti výhrami a jednou prohrou. S tímto výsledkem si zahráli ve skupině o 1. - 3. místo s vítězi ostatních skupin, tedy se Zbečníkem B a Starým Městem A. Oba zápasy broumovští hráči prohráli, a tak na turnaji obsadili krásné třetí místo. Turnaj vyhrálo Staré Město.

V červeném turnaji Broumov nemá pro letošní rok tým. Turnaje se zúčastnilo 13 týmů. Vyhrál Červený Kostelec A, druhé bylo Ruchadlo Zájezd a třetí Červený Kostelec C.

"Celodenního turnaje se zúčastnilo okolo 130 dětí z náchodského okresu. Všichni předváděli úžasné výkony a už se těší na další turnaj v listopadu v Novém Městě nad Metují. Poděkování patří nejen dětem, ale i spoluorganizátorům za zvládnutí a hladký průběh turnaje," řekl trenér broumovské mládeže a hlavní pořadatel akce Vratislav Bartoň.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Přednáška a beseda, volejbal a fotbal, Noc kostelů, vernisáže výstav, pivní slavnosti, divadlo pro d...

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili na úterní schůzi věřitelů předložený reorganizační plán. Jejich ...

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila v květnu soutěžní sezóna 2018/2019. Tento tradiční broumovský sport tentok...

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Britská skupina Muse vystoupí 26. května 2019 v pražských Letňanech. Přijede propagovat své loňské a...

Květnové turnaje na Grosshofu

Květnové turnaje na Grosshofu

Nepříliš lichotivé počasí v první polovině května nás pěkně drželo doma, potažmo v klubovně. Dětské ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře