Broumovsko

Pondělí 13.červenec 2020

Poslední aktualizace14.07.2020 04:56

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Začala sezóna "barevného" volejbalu. Jeden z turnajů se hrál i v Broumově

Začala sezóna "barevného" volejbalu. Jeden z turnajů se hrál i v Broumově

seznam článků
Začala sezóna "barevného" volejbalu. Jeden z turnajů se hrál i v Broumově
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Strana 20
Strana 21
Všechny strany

IMG 3788Poslední dva víkendy patřily prvním turnajům "barevného" volejbalu pro děti a mládež. "Barevný" volejbal je náhrada klasického šestkového volejbalu, který vymyslel volejbalový svaz, a je rozdělený podle věkových kategorií do pěti barev. Jeden z turnajů se v neděli 22. října hrál i ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově.

Modrému volejbalu začala sezóna v sobotu 14. října turnajem v Náchodě. Okresního turnaje se účastní 12 týmů, 2 týmy z Broumova, z Náchoda, z Hronova, z Červeného Kostelce a ze Rtyně v Podkrkonoší a po jednom týmu z Nového Města nad Metují a Ruchadla Zájezd. Turnaj se hrál na dvě skupiny systémem každý s každým na dva sety, a pak pokračoval zápasy o umístění mezi skupinami.

Tým Broumov A (Lucka Martincová, Kája Slavíková, Šárka Machová, Adéla Marešová a Natálka Čiháková) hrál ve skupině A, kde se mu moc nedařilo a všech pět zápasů prohrál. Týmu Broumov B (Jana Bartoňová, Amálka Stříbrná, Michal Kollert a Veronika Hermonová) se dařilo ve skupině o trochu lépe, dva zápasy remizoval 1:1 na sety a tři prohrál 2:0 na sety. Oba broumovské týmy skončily na posledních místech skupin. V zápasech o umístění si zahrály zápas o 11. a 12. místo proti sobě. Oba týmy vyhrály jeden set a rozhodl tiebreak, který vyhrál tým A 3:2 na míče. První turnaj vyhrál tým Náchod A před Ruchadlem Zájezd.

V neděli 22. října se konal první turnaj Okresní soutěže ve žlutém, oranžovém a červeném volejbalu ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově. Turnaje ve žlutém volejbalu se zúčastnilo 14 týmů rozdělených do dvou skupin, ve kterých hrál každý s každým. Tým Broumov hrál ve složení Filip Lukašák, Natálka Válková, Dorotka Novotná a Elenka Kultová ve skupině B, kde dvakrát vyhrál a čtyřikrát prohrál. Tento výsledek stačil na 5. místo ve skupině a boj o 9. - 10. místo s Červeným Kostelcem A. Broumov zápas prohrál a obsadil konečné 10. místo. Turnaj vyhrál tým Náchod A, druhý byl Hronov A a třetí Rtyně v Podkrkonoší.

V oranžovém volejbalu hrálo 21 týmů rozdělených do tří skupin po sedmi, kde hrál každý s každým. Tým Broumov ve složení Hanička Bartoňová, Sárka Indra, Tonda Hašek, Kuba Hašek a Martin Hašek vyhráli skupinu C s pěti výhrami a jednou prohrou. S tímto výsledkem si zahráli ve skupině o 1. - 3. místo s vítězi ostatních skupin, tedy se Zbečníkem B a Starým Městem A. Oba zápasy broumovští hráči prohráli, a tak na turnaji obsadili krásné třetí místo. Turnaj vyhrálo Staré Město.

V červeném turnaji Broumov nemá pro letošní rok tým. Turnaje se zúčastnilo 13 týmů. Vyhrál Červený Kostelec A, druhé bylo Ruchadlo Zájezd a třetí Červený Kostelec C.

"Celodenního turnaje se zúčastnilo okolo 130 dětí z náchodského okresu. Všichni předváděli úžasné výkony a už se těší na další turnaj v listopadu v Novém Městě nad Metují. Poděkování patří nejen dětem, ale i spoluorganizátorům za zvládnutí a hladký průběh turnaje," řekl trenér broumovské mládeže a hlavní pořadatel akce Vratislav Bartoň.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Fotbalový básník nebude v Polici hrát, ale povídat

Fotbalový básník nebude v Polici hrát, ale povídat

Když se budete mezi lidmi v České republice ptát na jméno nejznámějšího fotbalisty naší historie, je...

Festival Za poklady Broumovska o víkendu online i naživo

Festival Za poklady Broumovska o víkendu online i naživo

V sobotu 11. července od šesti hodin uvede festival Za poklady Broumovska záznam prvního letošního k...

Beseda s Robertem Šlachtou

Beseda s Robertem Šlachtou

Robert Šlachta. Pro někoho kontroverzní policista, pro jiného úctyhodná osobnost, každopádně člověk,...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 10. do 12. července

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 10. do 12. července

Hudba, filmy a tvořivé dílny, to je ve zkratce nabídka na akce na Broumovsku pro víkend od 10. do 12...

Výchova čtenářů v Čechách

Výchova čtenářů v Čechách

Myslím si, že jsem už o sobě psal, že jsem bibliofil. A se svou vrozenou skromností se touto vlastno...

Doporučujeme

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o akci Free World Broumov 2020

13346582 954272128004039 1456887943798586450 n 1

"Člověk musí být trochu šílený, aby mohly vznikat výjimečné věci."

V sobotu 5. září se bude v Broumově konat zcela unikátní akce. Pokud vše vyjde podle představ, mělo by se ten den na Mírovém náměstí sejít 160 hudebníků, aby si společně zahráli několik známých rockových šlágrů. Něco podobného nemá v České republice obdoby a Broumov se tak hlásí o jedinečné prvenství. Více o akci nám prozradí její organizátor, pan Stanislav Pitaš...celý článek

 

Poslední komentáře