Broumovsko

Čtvrtek 22.únor 2018

Poslední aktualizace22.02.2018 04:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky

Podniky

Hospůdka Šolcovna nabízí rozvoz obědů pro firmy a pořádání společenských akcí

solc1

(Komerční prezentace) Hospůdka Šolcovna v Hejtmánkovicích s nastávajícím podzimním obdobím nabízí obědy pro firmy včetně jejich rozvozu a je vhodným místem pro pořádání společenských akcí.

 

Broumovská Hobra zažívá dobrý rok a investuje

hobra1

Společnost HOBRA – Školník s.r.o. s hlavním závodem v Broumově vykázala za prvních devět měsíců letošního roku tržby ve výši 100 miliónů korun, což je o 10 procent více než v loňském rekordním roce.

Hronovská firma Eurona získala 2. místo v soutěži Firma roku Královéhradeckého kraje 2011

firma

Výrobce exkluzivní tělové a bytové kosmetiky společnost Eurona z Hronova obsadila 2. místo v soutěži Firma roku královéhradeckého kraje 2011.

V Broumově zahájil provoz nový pneuservis EMA

pneu1

(Komerční prezentace) V Broumově v ulici Na příkopech č. 88 zahájil 1. září 2011 provoz nový pneuservis EMA pro osobní automobily a motocykly, který používá nové stroje TWIN BUSCH.

1. září budou vyhlášeny krajské tituly Firma a Živnostník roku 2011

firma

Dvacítka nejúspěšnějších firem a živnostníků Královéhradeckého kraje bude 1. září v Hradci Králové bojovat o krajské tituly podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011.

Valná hromada akcionářů broumovské společnosti Veba schválila, že zisk za rok 2010 rozdělovat nebude

vyr_hotel4

Valná hromada akcionářů broumovského textilního podniku VEBA schválila 21. června účetní závěrku za rok 2010 a návrh, kterým ponechává zisk 102 miliónů korun z tohoto roku nerozdělený. Znamená to tedy nulovou výplatu dividend i tantiém, jak se uvádí v tiskové zprávě společnosti. Zároveň byla projednána výroční zpráva představenstva o podnikatelské činnosti za rok 2010.

Lesní společnost Broumov: Soumrak tradičního lesnictví na Broumovsku

les1

Lesní společnost Broumov Holding, a.s. se distancovala od toho, jaký je současný stav prostředí v lesích na Broumovsku, tj. způsob těžby, stav lesních cest a podobně.

Hotel Veba Broumov byl plný nevěst a ženichů

svatba4

"Tolik nevěst a ženichů najednou v Hotelu Veba v Broumově asi nikdy nebylo," řekla spolupořadatelka akce Gábina Špůrová. V sobotu 21. května se tu pořádal ukázkový Svatební den.

Strojírenská firma CEDIMA Meziměstí nabírá nové zaměstnance

cedima13

Strojírenský podnik Cedima Meziměstí sídlící na Broumovsku získává nové zakázky a nabírá nové zaměstnance. Pracuje tu 132 zaměstnanců a stále přibírá a hledá kvalitní zaměstnance.

Strana 10 z 12

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o práci pro Broumovsko

eva

Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ Broumov a předsedkyně správní rady Nadačního fondu Hospital Broumov odpověděla na několik otázek...celý článek

Poslední komentáře