Broumovsko

Středa 22.listopad 2017

Poslední aktualizace24.11.2017 04:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky

Podniky

Hronovská firma Eurona získala 2. místo v soutěži Firma roku Královéhradeckého kraje 2011

firma

Výrobce exkluzivní tělové a bytové kosmetiky společnost Eurona z Hronova obsadila 2. místo v soutěži Firma roku královéhradeckého kraje 2011.

V Broumově zahájil provoz nový pneuservis EMA

pneu1

(Komerční prezentace) V Broumově v ulici Na příkopech č. 88 zahájil 1. září 2011 provoz nový pneuservis EMA pro osobní automobily a motocykly, který používá nové stroje TWIN BUSCH.

1. září budou vyhlášeny krajské tituly Firma a Živnostník roku 2011

firma

Dvacítka nejúspěšnějších firem a živnostníků Královéhradeckého kraje bude 1. září v Hradci Králové bojovat o krajské tituly podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011.

Valná hromada akcionářů broumovské společnosti Veba schválila, že zisk za rok 2010 rozdělovat nebude

vyr_hotel4

Valná hromada akcionářů broumovského textilního podniku VEBA schválila 21. června účetní závěrku za rok 2010 a návrh, kterým ponechává zisk 102 miliónů korun z tohoto roku nerozdělený. Znamená to tedy nulovou výplatu dividend i tantiém, jak se uvádí v tiskové zprávě společnosti. Zároveň byla projednána výroční zpráva představenstva o podnikatelské činnosti za rok 2010.

Lesní společnost Broumov: Soumrak tradičního lesnictví na Broumovsku

les1

Lesní společnost Broumov Holding, a.s. se distancovala od toho, jaký je současný stav prostředí v lesích na Broumovsku, tj. způsob těžby, stav lesních cest a podobně.

Hotel Veba Broumov byl plný nevěst a ženichů

svatba4

"Tolik nevěst a ženichů najednou v Hotelu Veba v Broumově asi nikdy nebylo," řekla spolupořadatelka akce Gábina Špůrová. V sobotu 21. května se tu pořádal ukázkový Svatební den.

Strojírenská firma CEDIMA Meziměstí nabírá nové zaměstnance

cedima13

Strojírenský podnik Cedima Meziměstí sídlící na Broumovsku získává nové zakázky a nabírá nové zaměstnance. Pracuje tu 132 zaměstnanců a stále přibírá a hledá kvalitní zaměstnance.

Stavebnice Merkur z Police nad Metují by mohla být učební pomůckou ve školách

police

O možném využití stavebnice Merkur ve školství diskutoval ve čtvrtek při své cestě do Královéhradeckého kraje v Technickém muzeu stavebnice v Polici nad Metují ministr školství Josef Dobeš se zástupci firmy a pedagogy. Přítomna byla také starostka Ida Seidelmanová.

Valná hromada Veby rozhodla o vyplacení dividend

rucnik1

Valná hromada společnosti Veba rozhodla o vyplacení dividend 300 korun na akcii z nerozdělených zisků posledních let. Přijali zde také stanovy, které nyní odpovídají obchodnímu zákoníku a byla jmenována dozorčí rada a představenstvo. Předsedou dozorčí rady  se stal Vladimír Bitvar. Místopředsedkyní zůstala Miluše Housková a členem současný starosta Broumova Milan Kotrnec. Novým členem představenstva se stal Jiří Myšák. V představenstvu dále zůstávají Miloslav Geisler, Roman Jirman a jako předseda generální ředitel společnosti Josef Novák.

Strana 10 z 12

Doporučujeme

Historie varhan ve farním kostele Petra a Pavla v Broumově

IMG 4096

V neděli 12. listopadu 2017 byla požehnáním rekonstruovaného královského nástroje v děkanském kostele sv. Petra a Pavla završena čtyřletá práce mistrů varhanářů otce a syna Červenkových z Jakubovic u Lanškrouna... celý článek

Poslední komentáře