Broumovsko

Středa 22.listopad 2017

Poslední aktualizace24.11.2017 04:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky

Podniky

VEBA získala ocenění CZECH STABILITY AWARD a stala se tak nejstabilnější firmou ČR za rok 2013

veba1Hodnocení CZECH Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Výsledky hodnocení vycházejí z metodiky ratingového modelu poradenské společnosti Bisnode, který měří stabilitu jednotlivých společností, vyjadřuje jejich současný stav, finanční situaci a to včetně predikce budoucí rizika. Hodnocení je každoročně aktualizováno a výsledky jsou vyhlašovány ve spolupráci se sdružením CZECH TOP 100 v samostatné kategorii Nejstabilnější firma roku.

Německá Maryan Beachwear Group GmbH oslavila 20. výročí založení své dceřiné společnosti v Broumově

mel1(Komerční prezentace) Německá společnost Maryan Beachwear Group GmbH oslavila nedávno 20. výročí založení své dceřiné společnosti Maryan Beachwear Group CZ s.r.o. v Čechách v Broumově. Už začátkem května se uskutečnila v areálu firmy recepce spojená s otevřením a prohlídkou nové značkové prodejny bikin, plavek, plážového a nočního oblečení. Factory outlet je otevřený v broumovské Nádražní ulici do 31. srpna.

VEBA zvyšuje počet pracovních míst a angažuje se v regionálním rozvoji regionu

vebaOd roku 2011 stoupl počet zaměstnanců textilní společnosti VEBA o 257 na současných 1 257. Také tento údaj zazněl na valné hromadě a.s. VEBA, která se 21. května konala v Hotelu Veba v Broumově.

První bowlingový turnaj regionálních firem v Centru Walzel má své vítěze

bo1V průběhu jara se ve Walzlovce v Meziměstí konal historicky první bowlingový turnaj firem. Zúčastnilo se osm družstev firem z regionu Broumovska, která mezi sebou soutěžila o co nejlepší umístění. Startovala družstva firem Z-trade s.r.o., HOBRA-Školník s.r.o., Lutoma s.r.o., Svoboda-dopravní a inženýrské stavby a.s., Lesní společnost Broumov Holding a.s., Walzel team a firma Cedima Meziměstí s.r.o., která do boje postavila dokonce dvě družstva.

Matějovský, podporovaný broumovskou Vebou, se posouvá do čela mezi evropskými jezdci

matTKrálovéhradecký automobilový závodník Michal Matějovský, jehož hlavním partnerem je broumovská společnost VEBA, se narodil v roce 1985 a už od roku 1994 závodil na motokárách, později pak s cestovními vozy. V roce 2010 získal titul mezinárodního mistra České republiky v závodech automobilů na okruzích. Několik let závodil také za španělský tým SUNRED v evropských okruhových závodech s vozem SEAT Leon. V současné době je již druhým rokem pravidelným účastníkem evropského mistrovství cestovních vozů - FIA European Touring Car Cup (FIA ETCC), kde startuje s vozem BMW 320si.

Dobré jídlo, střelnice, bowling a řada dalších atrakcí. To je Centrum Walzel

w1(Komerční prezentace) Centrum Walzel v Meziměstí, to je fabrika na zážitky. Můžete zde zažít to, co jste si vždy přáli. Můžete se výborně najíst a nebát se vysokého účtu, můžete střílet a nemusíte mít zbraň ani oprávnění, můžete si zahrát na profesionální bowlingové dráze a přitom...Přijďte a přesvědčte se sami!

Broumovsko má oceněného v soutěži Podnikatel roku 2013

IMG 1487 resizeJan Školník z Agentury pro rozvoj Broumovska si odnesl titul EY Společensky prospěšný podnikatel roku 2013. Na pražském Žofíně ji v úterý převzal v rámci celorepublikového vyhlášení soutěže Podnikatel roku 2013.

Nadační fond HOSPITAL nakoupil a předal broumovské nemocnici kardiacká křesla

kresloV závěru loňského roku Nadační fond HOSPITAL Broumov předal broumovské nemocnici do výpůjčky 26 kusů kardiackých křesel s podnožníky v celkové hodnotě téměř 420 tisíc korun. Křesla s podnožníky budou sloužit především klientům oddělení lůžek následné péče.

HOBRA opět zvyšuje výkon a chystá další investice

hobraT(Komerční prezentace) Broumovská společnost HOBRA – Školník s.r.o. dosáhne již třetí rok po sobě rekordních výsledků, když se tržbami za rok 2013 přiblíží 180 mil. Kč, což je o 8,5% více než v roce předchozím. Firma naopak letos očekávala nižší tržby ve výši cca 148 mil. Kč z důvodu plánovaného ukončení výroby izolací katalyzátorů do automobilového průmyslu v objemu asi 30 mil. Kč. Překvapivý růst je postaven především na tradičních filtračních deskách, filtračních svíčkách a žárovzdorných tvarovkách a rozdělil se rovnoměrně mezi dodávky do partnerských firem a přímo ke koncovým zákazníkům.

Strana 5 z 12

Doporučujeme

Historie varhan ve farním kostele Petra a Pavla v Broumově

IMG 4096

V neděli 12. listopadu 2017 byla požehnáním rekonstruovaného královského nástroje v děkanském kostele sv. Petra a Pavla završena čtyřletá práce mistrů varhanářů otce a syna Červenkových z Jakubovic u Lanškrouna... celý článek

Poslední komentáře