Broumovsko

Sobota 23.červen 2018

Poslední aktualizace25.06.2018 04:45

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky

Podniky

Dobré jídlo, střelnice, bowling a řada dalších atrakcí. To je Centrum Walzel

w1(Komerční prezentace) Centrum Walzel v Meziměstí, to je fabrika na zážitky. Můžete zde zažít to, co jste si vždy přáli. Můžete se výborně najíst a nebát se vysokého účtu, můžete střílet a nemusíte mít zbraň ani oprávnění, můžete si zahrát na profesionální bowlingové dráze a přitom...Přijďte a přesvědčte se sami!

Broumovsko má oceněného v soutěži Podnikatel roku 2013

IMG 1487 resizeJan Školník z Agentury pro rozvoj Broumovska si odnesl titul EY Společensky prospěšný podnikatel roku 2013. Na pražském Žofíně ji v úterý převzal v rámci celorepublikového vyhlášení soutěže Podnikatel roku 2013.

Nadační fond HOSPITAL nakoupil a předal broumovské nemocnici kardiacká křesla

kresloV závěru loňského roku Nadační fond HOSPITAL Broumov předal broumovské nemocnici do výpůjčky 26 kusů kardiackých křesel s podnožníky v celkové hodnotě téměř 420 tisíc korun. Křesla s podnožníky budou sloužit především klientům oddělení lůžek následné péče.

HOBRA opět zvyšuje výkon a chystá další investice

hobraT(Komerční prezentace) Broumovská společnost HOBRA – Školník s.r.o. dosáhne již třetí rok po sobě rekordních výsledků, když se tržbami za rok 2013 přiblíží 180 mil. Kč, což je o 8,5% více než v roce předchozím. Firma naopak letos očekávala nižší tržby ve výši cca 148 mil. Kč z důvodu plánovaného ukončení výroby izolací katalyzátorů do automobilového průmyslu v objemu asi 30 mil. Kč. Překvapivý růst je postaven především na tradičních filtračních deskách, filtračních svíčkách a žárovzdorných tvarovkách a rozdělil se rovnoměrně mezi dodávky do partnerských firem a přímo ke koncovým zákazníkům.

Microtherm míří na východ

martin

Polická firma Microtherm CZ, s.r.o. je součástí skupiny Microtherm International Cooperation, která je dodavatelem komponentů tepelných ochran pro elektrospotřebiče po celém světě. Nadnárodní skupina zahrnuje celkem pět výrobních závodů s centrálou v Německu. Další pobočky jsou v Kanadě, dva výrobní podniky v Číně, a od roku 2002 byla do rodiny začleněna také divize regulační techniky polického Kovopolu.

Tiskárna v Broumově zaměstnala další uchazečku se zdravotním postižením

tisk2V září kolektiv Tiskárny, provozované Centrem služeb Broumov s.r.o., rozrostl o další kolegyni se zdravotním postižením. Její pracovní náplň bude spočívat v dokončovací výrobě tiskárny, např. ve vazbě kalendářů a knih, falcování či práci na řezačce.

Firma Dentimed slaví 20. narozeniny

let1Firma Dentimed, významný distributor zdravotnického materiálu a pomůcek se sídlem v Náchodě, slaví v těchto dnech 20. narozeniny. V prostorách Lékárny na Letné v Náchodě, kterou společnost provozuje se sešla řada hostů, představitelé Královéhradeckého kraje a města Náchoda.

Jiří Poláček, muž s vřelým vztahem k Broumovsku, vede 20 let firmu se zdravotnickým materiálem

kol1Jiří Poláček je ředitel společnosti, která v těchto dnech slaví 20 let od svého vzniku. Dentimed je firma, která zákazníků nabízí široké portfolio sortimentu zdravotnického materiálu. Jiří Poláček je z Litomyšle, firma má sídlo v Náchodě, ale on sám má k Broumovsku velmi vřelý vztah.

Cena VIA BONA pro malou a střední firmu patří broumovské společnosti Z-Trade

zt1Jedním z vítězů 16. ročníku předávání Cen VIA BONA za individuální a firemní filantropii se stala broumovská společnost Z-Trade s.r.o.. Cenu ve čtvrtek v Kaiserštejnském paláci v Praze převzal majitel firmy Zbyšek Záliš.

Strana 6 z 12

Doporučujeme

Broumov má questy. Nový turistický produkt láká k návštěvě turisty, na své si ale přijdou i místní

IMG 0208 kopie

Město Broumov má dva nové turistické okruhy. Slavnostní otevření pro odbornou veřejnost se uskutečnilo v pátek 8. června ve výstavní síni LOKART. Po krátké prezentaci, proč a jakým způsobem se Město Broumov rozhodlo této myšlence dát hmotnou podobu, starosta města Jaroslav Bitnar symbolicky přestřihl pásku a společně se pak se všemi vydal jeden quest vyzkoušet na vlastní kůži... celý článek

Poslední komentáře