Broumovsko

Úterý 11.srpen 2020

Poslední aktualizace11.08.2020 04:28

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky Německá Maryan Beachwear Group GmbH oslavila 20. výročí založení své dceřiné společnosti v Broumově

Německá Maryan Beachwear Group GmbH oslavila 20. výročí založení své dceřiné společnosti v Broumově

seznam článků
Německá Maryan Beachwear Group GmbH oslavila 20. výročí založení své dceřiné společnosti v Broumově
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

mel1(Komerční prezentace) Německá společnost Maryan Beachwear Group GmbH oslavila nedávno 20. výročí založení své dceřiné společnosti Maryan Beachwear Group CZ s.r.o. v Čechách v Broumově. Už začátkem května se uskutečnila v areálu firmy recepce spojená s otevřením a prohlídkou nové značkové prodejny bikin, plavek, plážového a nočního oblečení. Factory outlet je otevřený v broumovské Nádražní ulici do 31. srpna.

Česká společnost Maryan Beachwear Group CZ s.r.o. je pro Broumov a okolí obrovským přínosem především z hlediska zvýšení počtu pracovních příležitostí. V současné době zaměstnává 85 zaměstnanců. Poskytuje práci v moderní společnosti a dbá na to, aby zaměstnanci pracovali v příjemném prostředí.

"Děkujeme všem našim zákazníkům a partnerům za jejich přízeň v uplynulých dvaceti letech. Současně velký dík patří především všem našim současným i bývalým zaměstnancům," uvedla u příležitosti oslavy výročí ředitelka české dceřiné společnosti Renata Šudová.

Firma Maryan Beachwear Group GmbH byla založena v roce 1946 Piou a Paulem Doebele, rodiči designérky Maryan Mehlhorn. Ona se svým manželem Thomasem Mehlhornem vede společnost už 35 let. Společně se starají o módní kolekce s mezinárodními požadavky. Přes 70% produkce se vyváží do více než 57 zemí světa, což je důkazem jejich módní schopnosti. V německém Murgu je oddělení kreativity, technického vývoje, vedení společnosti a také marketing. Ve vlastních produkcích a u dlouhodobě spolupracujících partnerů je zaměstnáno více než 600 lidí.

Zárukou budoucnosti výroby exkluzivní plážové módy je dcera Maya Mehlhorn, třetí generace pracující v podniku. Rodinná tradice tedy zůstává zakotvena a bude dále dodávat světu módy vzrušující modely bikin, jak všichni u společnosti věří, na dalších nejméně 68 let.

Vlna nadšení v oblasti módy se zvedla po tom, co bikiny jako bomba vtrhly do světa módy. Toto přirovnání rozhodně není nijak přehnané. Tyto dva kousky oblečení mají velmi dlouhou a zajímavou historii. Vše začalo nedlouho po druhé světové válce, kdy se francouzský inženýr Louis Reard rozhodl učinit něco s poválečnou morálkou Evropy, a tak vynalezl dvoudílné plavky, které pojmenoval po tichomořském atolu, kde Američané testovali nukleární zbraně, které měly přinejmenším stejně výbušný účinek jako tyto dva miniaturní kousky látky.

Reard byl se svým výtvorem navýsost spokojen, jedinou vadou na kráse bylo, že nenašel ani jednu modelku, která by byla ochotná jeho převratný módní vynález předvádět. Všem se zdály poněkud výstřední a vše odhalující. Uvolila se až jedna striptýzová tanečnice, jejíž promenáda byla odměněna až padesáti tisíci milostnými dopisy, které obdržela od nově získaných ctitelů.

A jak je běžné, prosazovaly je nejprve hvězdy jako Marilyn Monroe nebo Brigitte Bardot, aby se bikiny definitivně staly salónním fashion hitem. Světový průlom bikin přinesl úspěch do Baden Wurtenberského Murgu. Jako specialista na plážovou módu zvyšuje stále znova tep ženám Maryan Beachwear Group svými kolekcemi pro náročnější zákaznice, kde návrháři zakomponovali do modelů ručně zpracované výšivky a nejrůznější aplikace.

Maryan Mehlhorn - luxusní modely, zdobené často ručními výšivkami, kameny a elementy

Lidea – modely zaměřené na mladé lidi

Charmline – modely, kde se využívají „forming" materiály, které opticky majitelky modelů zužují

Watecult – móda zaměřená na vodní sporty.

Kromě světoznámých značek společnost vychází vstříc i náročnějším zákazníků, kteří mají opravdu specifické požadavky. Velkou pozornost v loňském roce upoutaly exkluzivní bikiny, které byly představené na módní přehlídce v Šanghaji, kde získaly velký obdiv. Na bikinách je totiž vyšitých 17 pravých drahokamů, v celkové hodnotě téměř jeden a půl miliónu korun.
Společnost nabízí kompletní sortiment nejen plavek, ale také plážového oblečení, jako jsou tuniky, parea, šaty, boty a šperky, které jsou vždy doplněné ke každé kolekci.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Náchod startuje modernizaci dětského dopravního hřiště v Bělovsi

Náchod startuje modernizaci dětského dopravního hřiště v Bělovsi

Druhou největší investiční akcí města Náchoda je pro letošní rok zahájení modernizace dopravního hři...

Broumov v poháru skončil, Police si zastřílela v Meziměstí

Broumov v poháru skončil, Police si zastřílela v Meziměstí

Famózním způsobem vstoupili do nové sezóny hráči Spartaku Police nad Metují. V 1. kole Poháru hejtma...

Hejtman Královéhradeckého kraje nepřipouští konec pastevectví

Hejtman Královéhradeckého kraje nepřipouští konec pastevectví

Opakované útoky vlků na ovčí stáda na Broumovsku měly za následek, že chovatel Vlastimil Vejrosta po...

Česko-polská Hřebenovka zatraktivňuje pohraničí

Česko-polská Hřebenovka zatraktivňuje pohraničí

Královéhradecký kraj se spolu s dalšími partnery podílí na obnově Česko-polské Hřebenovky, jejíž jed...

Sestry Kulichovy pomáhají želvám na Borneu, přidejte se i vy!

Sestry Kulichovy pomáhají želvám na Borneu, přidejte se i vy!

Během jara začaly pomáhat přírodě, na kterou se podle nich během epidemie zapomínalo. Pěstují sazeni...

Doporučujeme

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o akci Free World Broumov 2020

13346582 954272128004039 1456887943798586450 n 1

"Člověk musí být trochu šílený, aby mohly vznikat výjimečné věci."

V sobotu 5. září se bude v Broumově konat zcela unikátní akce. Pokud vše vyjde podle představ, mělo by se ten den na Mírovém náměstí sejít 160 hudebníků, aby si společně zahráli několik známých rockových šlágrů. Něco podobného nemá v České republice obdoby a Broumov se tak hlásí o jedinečné prvenství. Více o akci nám prozradí její organizátor, pan Stanislav Pitaš...celý článek

 

Poslední komentáře