Broumovsko

Neděle 19.leden 2020

Poslední aktualizace20.01.2020 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky Německá Maryan Beachwear Group GmbH oslavila 20. výročí založení své dceřiné společnosti v Broumově

Německá Maryan Beachwear Group GmbH oslavila 20. výročí založení své dceřiné společnosti v Broumově

seznam článků
Německá Maryan Beachwear Group GmbH oslavila 20. výročí založení své dceřiné společnosti v Broumově
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

mel1(Komerční prezentace) Německá společnost Maryan Beachwear Group GmbH oslavila nedávno 20. výročí založení své dceřiné společnosti Maryan Beachwear Group CZ s.r.o. v Čechách v Broumově. Už začátkem května se uskutečnila v areálu firmy recepce spojená s otevřením a prohlídkou nové značkové prodejny bikin, plavek, plážového a nočního oblečení. Factory outlet je otevřený v broumovské Nádražní ulici do 31. srpna.

Česká společnost Maryan Beachwear Group CZ s.r.o. je pro Broumov a okolí obrovským přínosem především z hlediska zvýšení počtu pracovních příležitostí. V současné době zaměstnává 85 zaměstnanců. Poskytuje práci v moderní společnosti a dbá na to, aby zaměstnanci pracovali v příjemném prostředí.

"Děkujeme všem našim zákazníkům a partnerům za jejich přízeň v uplynulých dvaceti letech. Současně velký dík patří především všem našim současným i bývalým zaměstnancům," uvedla u příležitosti oslavy výročí ředitelka české dceřiné společnosti Renata Šudová.

Firma Maryan Beachwear Group GmbH byla založena v roce 1946 Piou a Paulem Doebele, rodiči designérky Maryan Mehlhorn. Ona se svým manželem Thomasem Mehlhornem vede společnost už 35 let. Společně se starají o módní kolekce s mezinárodními požadavky. Přes 70% produkce se vyváží do více než 57 zemí světa, což je důkazem jejich módní schopnosti. V německém Murgu je oddělení kreativity, technického vývoje, vedení společnosti a také marketing. Ve vlastních produkcích a u dlouhodobě spolupracujících partnerů je zaměstnáno více než 600 lidí.

Zárukou budoucnosti výroby exkluzivní plážové módy je dcera Maya Mehlhorn, třetí generace pracující v podniku. Rodinná tradice tedy zůstává zakotvena a bude dále dodávat světu módy vzrušující modely bikin, jak všichni u společnosti věří, na dalších nejméně 68 let.

Vlna nadšení v oblasti módy se zvedla po tom, co bikiny jako bomba vtrhly do světa módy. Toto přirovnání rozhodně není nijak přehnané. Tyto dva kousky oblečení mají velmi dlouhou a zajímavou historii. Vše začalo nedlouho po druhé světové válce, kdy se francouzský inženýr Louis Reard rozhodl učinit něco s poválečnou morálkou Evropy, a tak vynalezl dvoudílné plavky, které pojmenoval po tichomořském atolu, kde Američané testovali nukleární zbraně, které měly přinejmenším stejně výbušný účinek jako tyto dva miniaturní kousky látky.

Reard byl se svým výtvorem navýsost spokojen, jedinou vadou na kráse bylo, že nenašel ani jednu modelku, která by byla ochotná jeho převratný módní vynález předvádět. Všem se zdály poněkud výstřední a vše odhalující. Uvolila se až jedna striptýzová tanečnice, jejíž promenáda byla odměněna až padesáti tisíci milostnými dopisy, které obdržela od nově získaných ctitelů.

A jak je běžné, prosazovaly je nejprve hvězdy jako Marilyn Monroe nebo Brigitte Bardot, aby se bikiny definitivně staly salónním fashion hitem. Světový průlom bikin přinesl úspěch do Baden Wurtenberského Murgu. Jako specialista na plážovou módu zvyšuje stále znova tep ženám Maryan Beachwear Group svými kolekcemi pro náročnější zákaznice, kde návrháři zakomponovali do modelů ručně zpracované výšivky a nejrůznější aplikace.

Maryan Mehlhorn - luxusní modely, zdobené často ručními výšivkami, kameny a elementy

Lidea – modely zaměřené na mladé lidi

Charmline – modely, kde se využívají „forming" materiály, které opticky majitelky modelů zužují

Watecult – móda zaměřená na vodní sporty.

Kromě světoznámých značek společnost vychází vstříc i náročnějším zákazníků, kteří mají opravdu specifické požadavky. Velkou pozornost v loňském roce upoutaly exkluzivní bikiny, které byly představené na módní přehlídce v Šanghaji, kde získaly velký obdiv. Na bikinách je totiž vyšitých 17 pravých drahokamů, v celkové hodnotě téměř jeden a půl miliónu korun.
Společnost nabízí kompletní sortiment nejen plavek, ale také plážového oblečení, jako jsou tuniky, parea, šaty, boty a šperky, které jsou vždy doplněné ke každé kolekci.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Novoroční setkání seniorů

Novoroční setkání seniorů

V pátek 10. ledna 2020 odjelo 50 členů Broumovského klubu seniorů Radost na setkání s polskými přáte...

Umělkyně Karíma Al-Mukhtarová se v Dětské galerii Lapidárium dotkne tématu identity

Umělkyně Karíma Al-Mukhtarová se v Dětské galerii Lapidárium dotkne tématu identity

Ve čtvrtek 23. ledna v 17 hodin bude v Dětské galerii Lapidárium ve Vzdělávacím a kulturním centru K...

Rok 2019 v MAS Stolové hory: finanční injekce pro 44 projektů!

Rok 2019 v MAS Stolové hory: finanční injekce pro 44 projektů!

Období začátku nového roku je často obdobím bilančním. A tak i my se ohlížíme za tím, co se v uplynu...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 17. do 19. ledna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 17. do 19. ledna

Dřevorubecké závody, plesy, kino, vystoupení žáků ZUŠ Broumov, horolezecké závody, komorní koncert č...

Štědří dárci přispěli do kasiček opět více jak 120 tisíci korunami

Štědří dárci přispěli do kasiček opět více jak 120 tisíci korunami

Druhý týden v lednu prošla Broumovským výběžkem již tradiční Tříkrálová sbírka. Letos byla hlav...

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře