Broumovsko

Sobota 6.červen 2020

Poslední aktualizace 5.06.2020 05:54

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Práce Také letos se bude uklízet Broumovsko

Také letos se bude uklízet Broumovsko

seznam článků
Také letos se bude uklízet Broumovsko
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Všechny strany

bordelJako již tradičně i letos proběhne na Broumovsku Jarní úklid. Letos termín vychází na 16. dubna, kdy se zároveň koná i celorepubliková akce Ukliďmě Česko.

Každá obec, škola, spolek si daný úklid zorganizuje sama. Z praxe již víme, že je lepší nelimitovat se pouze na jeden den, vyberte si proto jakýkoliv termín od 11. do 17. dubna 2016. Pokud si vyberte termín 16. dubna, bude to samozřejmě nejlepší.

Technicky je potřeba zajistit pracovní vesty, rukavice a odpadové pytle, nejlépe z přebytků, ale pokud potřebujete, tak občanské sdružení Stromodění je ochotné na pytle přispět. Menší množství pytlů je možné následně vhazovat do směsného odpadu. Více odpadů je pak na dohodě. V minulých letech s firmou Marius-Pedersen nebyl nikdy problém a skvěle nám vždy vyšli vstříc.

Letos jsme na Jarní úklid finanční podporu nedostali, ale motivovala-li by Vás více odměna v podobě stromku k výsadbě, velice rádi se s Vámi domluvíme. Věřím, že obec Vám vyjde vstříc a ze vzdálenějších míst odpadky do kontejnerů po domluvě dopraví. Úklid je možné provést organizovaně, ale také i individuálně, třeba jen při oblíbené procházce s Vaší rodinou či psem.

Pokud se budete chtít oficiálně přihlásit, je potřeba se registrovat na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a uvést: kdo provádí úklid, ve které lokalitě (na které trase) a nejlépe také kdy. Následně po úklidu zaslat krátkou zprávu o průběhu a v nejlepším případě také fotky.

1. 4. 2016 Vás také zveme do Martínkovic na Jarní výsadbu 40ti stromků. Pátek odpoledne (15. - 16. hod. začátek akce) polní cesta na začátku obce směrem od Broumova.

Těšíme se, a přejeme Vám příjemné jaro. S pozdravem Eva Dittrichová, předseda o.s. Stromodění.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Benefiční online koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera vynesl přes půl milionu korun na podporu místní kultury

Benefiční online koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera vynesl přes půl milionu korun na podporu místní kultury

Nevšední online benefiční koncert P.S. ONLINE spojil nadšence s profesionály, 31. května 2020 společ...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. června

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. června

Vernisáže výstav, divadlo, kino pro děti, koncert či mykologická akce. To jsou tipy na akce, které s...

Golf je zábava pro celou rodinu

Golf je zábava pro celou rodinu

Začnu i tento díl golfovým slovníkem.

"Všechno je jinak."

"Všechno je jinak."

Znáte ten židovský vtip o rabínovi na smrtelné posteli? Jeho svatost a učenost byla věhlasná, a tak ...

Návrat do Edenu

Návrat do Edenu

"Ten, kdo má obavy o své zdraví, nechť raději zůstane doma, aby nevymrzoval. Já na tento blázinec má...

Doporučujeme

Benefiční koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera – P. S. ONLINE

Police Symphony Orchestra galakoncert foto Tomáš Hejzlar 6537 nahled

Mladí hudební nadšenci z Police Symphony Orchestra často a rádi pořádají koncerty pro dobrou věc. Během deseti let existence orchestru na dobročinné účely věnovali téměř 1,2 milionu korun a s neslábnoucí energií hodlají pokračovat i nyní. V neděli 31. května od 20 hodin odehrají speciální benefiční koncert P. S. ONLINE, oproti jiným online přenosům pojatý velmi netradičně - skloubí hudbu a pohyb s poetikou barokní perly broumovského výběžku... celý článek

 

Poslední komentáře