Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Volejbal si o víkendu v Broumově zahrálo 225 dětí

IMG 0644O víkendu 23. a 24. února se v Broumově konalo 3. kolo Okresní soutěže v barevném minivolejbalu. Volejbal Broumov za velké podpory Města Broumova, DDM Ulita Broumov a dalších partnerů připravil pro 225 hráčů v 81 týmech turnaje ve čtyřech barvách, což je dětský volejbal rozdělený podle věkových kategorií. Broumov měl na turnaji šest týmů.

Přejezd Javořích hor asi není pro teenagery

52274867 378801956185556 4505194198403645440 nEmerich Rath byl všestranný sportovec, ale především vášnivý lyžař a propagátor tohoto krásného sportu, a to nejen v Čechách. Byl to člověk, který toho tolik dokázal, aby byl nakonec téměř zapomenut. Tím více patří poděkování všem, kteří se zasloužili o uctění jeho památky a odkazu již 16. ročníkem Přejezdu Javořích hor z Meziměstí do Janoviček u Broumova.

Malý krůček pro volejbalový svět, ale velký krok pro broumovské kadetky

IMG 9668V sobotu 16. února hrály broumovské ženy "B" - kadetky Zimní pohár o 8. - 10. místo doma ve Sportovní hale na Spořilově. Tým SK Nové Město nad Metují se nedostavil, takže zápas o 8. místo si zahrál Broumov s Jezbinami. Vstup do zápasu broumovským volejbalistkým vyšel výtečně a vyhrály první set. Povedly se jim i další dva sety a porazily Jezbiny 3:0. Obsadily tak 8. místo v Zimním poháru. Byla to pro holky úplně první výhra za rok a půl, co hrají proti okresním týmům.

Starší přípravka obsadila v dalekém Jičíně 5. místo

IMG 20190209 133147V sobotu 9. února startovala starší přípravka Slovanu Broumov ve vzdáleném Jičíně. V konkurenci osmi týmů, se kterými se Broumov běžně v soutěži nepotkává, obsadili mladí broumovští fotbalisté 5. místo. Po turnaji panovala spokojenost, medaile však nebyly daleko!

Judistka Vondřejcová úspěšně vstoupila do nového roku

P1050815Heřmánkovická judistka Kristýna Vondřejcová se v neděli 20. ledna 2019 zúčastnila mezinárodních závodů Velká cena České Třebové, kde vybojovala svou první letošní medaili a přivezla si zlato!

XVI. Český zimní sraz turistů a 52. Slovenský zimní sraz turistů

4Od čtvrtka 14. února do neděle 17. února bude Police nad Metují hostit významnou turistickou akci s mezinárodním přesahem. Zimní sraz českých a slovenských turistů určitě výraznou měrou podpoří turistický ruch v celém regionu a bude propagovat jak město Polici nad Metují samotné, tak celý region, potažmo Královéhradecký kraj.

Přejezd Javořích hor – Memoriál Emericha Ratha

prejezdS příchodem února se přiblížil i termín konání již 16. ročníku Přejezdu Javořích hor na lyžích, který nese jméno zdejšího nadšeného sportovce a olympionika Emericha Ratha. Letošní ročník se bude trochu odlišovat od předešlých. Přejezd se bude totiž konat v sobotu 16. února, o víkendu, kdy do Police nad Metují přijede několik stovek turistů na 16. Český zimní sraz turistů spojený s 52. Slovenským zimním srazem KST.

Strana 10 z 189

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek