Broumovsko

Úterý 19.červen 2018

Poslední aktualizace24.06.2018 04:45

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Fotbalová starší přípravka Slovanu Broumov zahajuje jarní sezónu

pripravka

Po dlouhé a náročné zimě o tomto víkendu odstartuje krajský přebor starších přípravek. Broumovští hoši zajíždějí v neděli 17. dubna 2011 na turnaj do Malých Svatoňovic, kde změří síly s celky Malé Svatoňovice/Rtyně v.P., Meziměstí/Teplice N.M. a Úpice.

První závod seriálu závodů horských kol MTB Pohár Broumovska se jede v neděli 17. dubna

cyklisti

V neděli 17. dubna 2011 ve 12 hodin odstartuje v Teplicích nad Metují již 18. ročník XC závodu horských kol APRÍLOVÁ OSMIČKA MRX, který zahájí třídílný seriál MTB POHÁR BROUMOVSKA 2011.

Výsledky soutěže o volné startovné na závody horských kol o MTB pohár Broumovska 2011

kola

Agentura pro rozvoj Broumovska spolu s pořadateli MTB poháru Broumovska 2011 vyhlašuje výsledky soutěže o volné startovné na všech závodech horských kol 6. ročníku MTB poháru Broumovska 2011.

Fotbal: Broumov - Přepychy 2 : 2, Police nad Metují - Lázně Bělohrad 0 : 2

micuda

V nedělních zápasech 20. kola krajského přeboru fotbalistů remizoval Broumov na domácím hřišti s Přepychama 2 : 2. Police nad Metují prohrála s týmem Lázní Bohdaneč 0 : 2.

Cyklistické závody na Broumovsku v létě 2011

sudety2

Široký výběr cyklistických závodů je v kalendáři na léto 2011. Jeho součástí jsou i závody pořádané klubem REDPOiNT TEAM Teplice nad Metují. Leader klubu Tomáš Čada k tomu řekl: "Společně s dalšími spolupořadateli se nám podařilo dát dohromady STŘEDEČNÍ MULTISPORTOVNÍ POHÁR 2011, který po zimní části pokračuje ve středu 13. dubna prvním závodem Vrchařské ligy z Náchoda na Dobrošov."

Motorový padák do Broumova nedoletěl

oros

Rozhlasová stanice Impuls včera v odpoledních hodinách ohlásila, že do Broumova míří motorový padák Miroslava Orose v rámci jeho charitativní cesty mezi dětskými domovy. Kvůli sílícímu větru však přistál už v Trutnově.

Krajský přebor fotbalistů: Broumov veze bod z Převýšova, Police nad Metují prohrála v Rychnově nad Kněžnou

micuda

V 19. kole krajského přeboru fotbalisté Slovanu Broumov vybojovali překvapivě bod v Převýšově, který vede tabulku, po výsledku 1 : 1. Spartak Police nad Metují prohrál v Rychnově nad Kněžnou 3 : 1.

Strana 156 z 170

Doporučujeme

Broumov má questy. Nový turistický produkt láká k návštěvě turisty, na své si ale přijdou i místní

IMG 0208 kopie

Město Broumov má dva nové turistické okruhy. Slavnostní otevření pro odbornou veřejnost se uskutečnilo v pátek 8. června ve výstavní síni LOKART. Po krátké prezentaci, proč a jakým způsobem se Město Broumov rozhodlo této myšlence dát hmotnou podobu, starosta města Jaroslav Bitnar symbolicky přestřihl pásku a společně se pak se všemi vydal jeden quest vyzkoušet na vlastní kůži... celý článek

Poslední komentáře