singltrek1

Cyklisté Broumovska se vydali testovat lesní stezky singltreku pod Smrkem. Důvodem pro jejich cestu je příprava projektu s pracovním názvem singltrek Javoří hory, který ve spolupráci s obcemi regionu připravuje Společnost pro destinační management ve spolupráci s Agenturou pro rozvoj Broumovska.

Přespolní běh Okolo Ostaše

ostas1

Vyvrcholením 37. ročníku přespolního běhu Okolo Ostaše byly dva závěrečné starty, na které se postavili nejdříve muži, aby absolvovali porci 12,5 km a po nich i ženy na zkrácené pětikilometrové vzdálenosti.

Fotbal: Slovan Broumov - Spartak Police nad Metují 0 : 0

brpol1

Na fotbalové utkání 10. kola krajského přeboru mezi Slovanem Broumov a Spartakem Police nad Metují se přišlo v neděli 10. října 2010 podívat 460 diváků. Pěkného fotbalu se ale nedočkali a po 90. minutách bylo na ukazateli skóre 0 : 0.

Víte, co je to zumba?

zumba1Broumov zachvátilo zumba šílenství. Do sportovní haly na Spořilově chodí pravidelně každý čtvrtek více jak sto dívek a žen všech věkových kategorií. Pod vedením cvičitelky Kateřiny Benešové se tu pokouší osvojit si taneční rytmy a také shodit nějaké to kilo.

Fotbalový krajský přebor: Lhota pod Libčany - Broumov 1 : 3, Police nad Metují - Nový Hradec 0 : 0

mic

Broumovský tým přijel v sobotu 2. října k zápasu 9. kola krajského přeboru fotbalistů na hřiště Lhoty pod Libčany. Hrál se útočný fotbal a už ve 13. minutě Kotyza vstřelil vedoucí branku Broumova. Domácí hráči však v 25. minutě vyrovnali a za stavu 1 : 1 se šlo do kabin.

Fotbalové starší přípravce z Broumova se nedaří

pripr2Mladí fotbalisté ze starší přípravky v Broumově mají za sebou 5 kol v krajském přeboru. Každý víkend odehrají tři zápasy se stejně starými soupeři. V tabulce jim zatím patří 6. místo, se kterým ale není trenér Robert Frydrych spokojený.

Broumovští běžci přivezli medailové umístění z 12. kola Východočeského poháru v orientačním běhu.

orient1

Broumovským orientačním běžcům se zadařilo ve 12. kole Východočeského poháru v Plasnici u Dobrušky. Druhé místo v nejmladší kategorii chlapců přivezl Vojta Rusin, který se na trať vydal s tátou. Podle účastníků se pak nečekaně k tradičně dobrým výsledkům dětí přidal se 3. místem v kategorii nad 35 let Honza Školník.

Strana 170 z 174

Doporučujeme

Na vzniku domova pro seniory v Broumově se bude podílet kraj i město

domov

Pobytové zařízení pro seniory v Broumově je zase o kousek blíže k realizaci. Rada Královéhradeckého kraje schválila záměr spolupracovat s vedením města při přípravě
a stavbě domova pro seniory. Stejného názoru je i broumovské zastupitelstvo... celý článek