Sport

Nordic walking v Polici nad Metují aneb pochod Broumovskými stěnami

nordic_walking

Město Police nad Metují připravilo pro příznivce „severské chůze – Nordic walkingu" na sobotu 23. řííjna 2010 pochod Broumovskými stěnami.

Fotbal: Nový Hradec Králové - Slovan Broumov 2 : 1, Spartak Police nad Metují - Kunčice 3 : 1

klas

Nový Hradec Králové porazil v 11. kole krajského přeboru fotbalistů na domácím hřišti Broumov 2 : 1, po poločase 1 : 0. Broumovští přitom začali lépe, do velké šance se dostal Kotyza, ale svou šanci neproměnil. Na druhé straně zachránil výborným zákrokem brankář Martin. Ve 40. minutě však ve velkém vápnu fauloval Strelec. Dostal červenou kartu a domácí šli střelou z pokutového kopu do vedení. Po přestávce přidal Hradec Králové druhý gól po tečované střele. Broumov v závěru už jenom snížil brankou Muchy.

Turnaj mladších přípravek v Broumově

pripr

Sedmý turnaj POLSTRIN - krajský pohár mladších přípravek  již podruhé uspořádali v sobotu 9. října 2010 na hřišti v Broumově. Broumovský A tým prohrál 1 : 7 s Náchodem, 2 : 3 s Rychnovem nad Kněžnou a porazil Třebeš 5 : 2.

Broumovští se proháněli po singltreku pod Smrkem

singltrek1

Cyklisté Broumovska se vydali testovat lesní stezky singltreku pod Smrkem. Důvodem pro jejich cestu je příprava projektu s pracovním názvem singltrek Javoří hory, který ve spolupráci s obcemi regionu připravuje Společnost pro destinační management ve spolupráci s Agenturou pro rozvoj Broumovska.

Přespolní běh Okolo Ostaše

ostas1

Vyvrcholením 37. ročníku přespolního běhu Okolo Ostaše byly dva závěrečné starty, na které se postavili nejdříve muži, aby absolvovali porci 12,5 km a po nich i ženy na zkrácené pětikilometrové vzdálenosti.

Fotbal: Slovan Broumov - Spartak Police nad Metují 0 : 0

brpol1

Na fotbalové utkání 10. kola krajského přeboru mezi Slovanem Broumov a Spartakem Police nad Metují se přišlo v neděli 10. října 2010 podívat 460 diváků. Pěkného fotbalu se ale nedočkali a po 90. minutách bylo na ukazateli skóre 0 : 0.

Víte, co je to zumba?

zumba1Broumov zachvátilo zumba šílenství. Do sportovní haly na Spořilově chodí pravidelně každý čtvrtek více jak sto dívek a žen všech věkových kategorií. Pod vedením cvičitelky Kateřiny Benešové se tu pokouší osvojit si taneční rytmy a také shodit nějaké to kilo.

Strana 171 z 176

Doporučujeme

Ustavující zasedání Zastupitelstva Broumova bez překvapení. Starostou je Jaroslav Bitnar

jaradadada

Nic převratného se na středečním ustavujícím zasedání Zastupitelstva v Broumově nestalo. Starostou bude i v dalším volebním období Jaroslav Bitnar a místostarostou Kamil Slezák... celý článek