Jóga v broumovské klášterní Zahradě

joga1

Končí horký den a 6 cvičenců jógy v čele s cvičitelkou slečnou Věrou Popelkovou se jako každé pondělí sešlo na prázdninový kurz, tentokrát poprvé v klášterní Zahradě v Broumově.

Cyklistický závod na horských kolech Okolo Broumova: 21. srpna 2010

Mountain-bike-racingPředposlední víkend v srpnu se pořádá cyklistický závod na horských kolech (MTB) Okolo Broumova, a to v sobotu 21. 8. 2010. Bude to nultý ročník 1/2maratonu MTB s tratí dlouhou cca 63 km. Pro účastníky, kterým by celá trať připadala dlouhá a náročná, připravili pořadatelé lehčí variantu: Štafety obcí, firem, institucí, škol i občanských sdružení ve Svazku obcí Broumovska.

Fotbal: Česká Skalice – Broumov 5:1

FussballBroumovští fotbalisté dostali v úterý večer v České Skalici pět branek a přípravné utkání před startem krajských mistrovských soutěží prohráli. Výsledek zápasu je: Česká Skalice – Broumov 5:1 (3:1).

Fotbal: Červený Kostelec - Broumov 0:0

Football_iu_1996Přípravné utkání před startem krajských mistrovských soutěží sehráli fotbalisté Broumova v Červeném  Kostelci s tamním mužstvem v pátek 23. července a skončilo remizou 0:0.

Strana 171 z 171

Doporučujeme

V areálu broumovského kláštera byla otevřena restaurace U Tří růží

barof

V pátek 29. června byla v areálu kláštera v Broumově otevřena restaurace U Tří růží. Restaurace bude součástí konceptu Baroque, který spojuje atmosféru jedinečných míst po celé České republice s vynikající gastronomií zaměřenou na tradici v moderním pojetí... celý článek