Broumovsko

Úterý 25.červen 2019

Poslední aktualizace27.06.2019 04:30

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Prohry Police nad Metují a Broumova v krajském přeboru fotbalistů

micuda

Fotbalistům krajského přeboru začala jarní sezóna nedělním 17. kolem. Police nad Metují prohrála na hřišti Převýšova 5 : 1, muži Slovanu Broumov také prohráli v Týništi nad Orlicí 4 : 1.

Do Hejtmánkovic míří fotbalisté z Gambrinus ligy!

gambrinus

Fotbal je největší sportovní fenomén na světě. Ovlivňuje naše životy, přináší nám pozitivní i negativní emoce. Prostě nás nikdy nenechá v klidu. A nemusí jít o Ligu mistrů, stačí zajít i na ty nejnižší soutěže a o zábavu máme postaráno. Nejvíce se pak fotbalová témata přetřásají v hospodě u piva.

Broumovští fotbalisté hlásí: "Na jaro jsme připraveni."

fotbrou1

I přes spekulace o odchodu trenéra broumovského fotbalového A týmu Jaroslava Vejpravy, které se vyrojili v období zimní přestávky, zimní příprava mužstva Slovanu proběhla pod jeho vedením. Zahájena byla 10. ledna 2011.

Pro tým Redpoint Teplice nad Metují skončila úspěšná zimní sezóna na běžkách

bezky

Zimní sezóna skončila a po sportovní stránce byla pro tým Redpoint Teplice nad Metují úspěšnější než ta loňská. Tým absolvoval na běžkách více než 50 závodních startů a jejich 5 reprezentantů si na své konto připsalo 45 medailových umístění.

Fotbalová mladší přípravka má stříbrnou medaili

pripr1

Na halovém turnaji mladších přípravek - ročník 2003 a mladší - v České Skalici obsadili mladí fotbalisté Slovanu Broumov 2. místo. V sobotu 5. března se turnaje kromě domácí Rozkoše Česká Skalice zúčastnily také týmy Červeného Kostelce, Hořic, Trutnova (přijela dvě mužstva), Vrchlabí a  Náchoda.

Valná hromada TJ Slovan Broumov přijala oddíly boxu a indoor cycling

znak

Na Valné hromadě Tělovýchovné jednoty Slovan Broumov byly přijaty nové oddíly boxu a indoor cycling. Rozhodla také o prodeji staré herny oddílu stolního tenisu. Budova bude prodána zájemci, který nabídne nejvyšší cenu, minimálně však 500.000,- Kč.

Fotbalistům mladšího dorostu a starších žáků Broumova skončila zimní příprava

priprava2

Fotbalisté mladšího dorostu a starších žáků broumovského Slovanu ukončili přípravu na jarní sezónu.

Strana 174 z 187

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře