Poslední aktualizace13.12.2018 04:19

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Fotbalový krajský přebor: Lhota pod Libčany - Broumov 1 : 3, Police nad Metují - Nový Hradec 0 : 0

mic

Broumovský tým přijel v sobotu 2. října k zápasu 9. kola krajského přeboru fotbalistů na hřiště Lhoty pod Libčany. Hrál se útočný fotbal a už ve 13. minutě Kotyza vstřelil vedoucí branku Broumova. Domácí hráči však v 25. minutě vyrovnali a za stavu 1 : 1 se šlo do kabin.

Fotbalové starší přípravce z Broumova se nedaří

pripr2Mladí fotbalisté ze starší přípravky v Broumově mají za sebou 5 kol v krajském přeboru. Každý víkend odehrají tři zápasy se stejně starými soupeři. V tabulce jim zatím patří 6. místo, se kterým ale není trenér Robert Frydrych spokojený.

Broumovští běžci přivezli medailové umístění z 12. kola Východočeského poháru v orientačním běhu.

orient1

Broumovským orientačním běžcům se zadařilo ve 12. kole Východočeského poháru v Plasnici u Dobrušky. Druhé místo v nejmladší kategorii chlapců přivezl Vojta Rusin, který se na trať vydal s tátou. Podle účastníků se pak nečekaně k tradičně dobrým výsledkům dětí přidal se 3. místem v kategorii nad 35 let Honza Školník.

1.Gambrinus liga: Hradec vstřelil 3 branky, ale nevyhrál

hradecV zápase dvou nováčků 1. fotbalové Gambrinus ligy v neděli v Hradci Králové padlo 6 branek. Oba týmy se nakonec rozešly po nerozhodném výsledku 3 : 3. Hradec sice prolomil svoji střeleckou nemohoucnost, remízu ale nakonec zachránil vlastním gólem hostujícího France.

Fotbalová přestřelka: Slovan Broumov - Jiskra Česká Skalice 5 : 4 (2:1)

fotbrou6V 9. kole krajského fotbalového přeboru na sebe narazily týmy ze středu tabulky, ale diváci se vůbec nenudili. Viděli celkem 9 branek, hattrick hostujícího Mergance, spoustu šancí i červenou kartu.

Fotbal: Výhra Police nad Metují v nastaveném čase

mic1

V 8. kole krajského přeboru fotbalistů přijel tým Police nad Metují do Doudleb a chtěli si odvézt aspoň bod. Doudleby se ale brzy ujaly vedení 1 : 0. Poličtí hráči přidali na důrazu, ale vstřelit branku se jim do poločasu nepodařilo.

Judo v Broumově

judo

Judo club Broumov pořádá v sobotu 25.září 2010 II.ročník Memoriálu Svatopluka Frödeho ve sportovní hale na Spořilově v Broumově. Soutěže v judu se v Broumově nekonají často a tak mají diváci možnost na vlastní oči vidět souboje na tatami.  Zápasům předchází prezentace a vážení startujících.