Broumovsko

Pátek 21.únor 2020

Poslední aktualizace21.02.2020 04:06

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

V Broumově se začalo boxovat

box3

V září 2010 zahájil v Broumově svou činnost boxerský klub. Pod vedením trenéra Kamila Grima se v prostorách sokolovny schází až 40 zájemců o tento tvrdý sport. Box si v Broumově rychle našel své příznivce.

Mistryně republiky v judu je z Broumova

judo3

Opět velkého úspěchu dosáhla na Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek v Plzni Kateřina Rajnohová z Broumova. Ve své váhové kategorii do 44 kg potvrdila svou roli favoritky a získala zlatou medali.

Zakončení volejbalové sezóny v Broumově

volej008

Volejbalový rok v Broumově se uzavře tradičním dvanáctihodinovým turnajem. 11. prosince 2010 se ve sportovní hale na Spořilově sejdou aktivní hráči a přátelé volejbalu a smíšená družstva mužů i žen sehrají na dvou kurtech turnaj, který opravdu trvá i víc než 12 hodin.

V Broumově zahajuje indoor cycling (spinink)

spinink

Spinink - oblíbená sportovní aktivita je nyní i v Broumově. O otevření se zasloužili členové pododdílu TJ Slovan, kteří si Indoor cycling sami zafinancovali. TJ Slovan poskytl prostory v nové budově na fotbalovém hřišti St. Opočenského.

Fotbal: Slovan Broumov - Dobruška 0 : 2, Spartak Police nad Metují - Nový Bydžov B 1 : 0

brpol1

V předehrávaném 16. kole krajského přeboru fotbalistů prohrál v neděli 7. listopadu 2010 Broumov na vlastním hřišti s Dobruškou 2 : 0 po poločase 1 : 0. S hráči Dobušky přijel i autobus fanoušků, kteří svými hlasivkami, ale i bubny, konfetami a dýmovnicemi, své hráče neúnavně povzbuzovali.

SDMB pokračuje v přípravě Singltreku Javoří hory

IMG_1699V posledních týdnech navštívili zástupci Společnosti pro destinační management Broumovska (SDMB) dvakrát Singltrek pod Smrkem s cílem seznámit své partnery a možné realizátory projektu Singltrek Javoří hory s lesními stezkami projektovanými a budovanými dle speciální a léty prověřené metodiky, díky které se singltrek stává uceleným produktem pro rekreaci v přírodě a je přizpůsoben a zdokonalen pro využití cyklistiky.

Fotbal: Týmy Broumova, Police i Teplic nad Metují bodovaly

kuncice

V 15. kole krajského přeboru fotbalistů porazil Slovan Broumov v neděli 31. října 2010 tým Bystřianu Kunčice 4 : 2 a hráči Spartaku Police nad Metují zvítězili nad Olympií Hradec Králové 2 : 1. V sobotu 30. října remizoval v okresním přeboru tým Slavoje Teplic nad Metují s Božanovem 1 : 1.

Strana 189 z 196

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře