Poslední aktualizace18.08.2018 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Jan Rusin reprezentoval Českou republiku na Mistrovství Evropy v orientačním běhu dorostu

jan2Mistrovství Evropy se konalo v okolí bulharského města Veliko Tarnovo. Budoucí oktaván Gymnázia Broumov Jan Rusin skončil v kategorii M 18 v závodě na dlouhé trati na výborném 25. místě ze 105 klasifikovaných, ve sprintu obsadil 56. místo ze 111 klasifikovaných.

Kupkolo.cz MTB Trilogy oslaví šesté narozeniny další parádní jízdou. Červencové státní svátky v sedle prožijí Adel, Kaněra a Rauchfuss

DSC0677Z prologu a tří etap se skládá etapový závod Kupkolo.cz MTB Trilogy. Směsice kvalitních výjezdů, pekelných sjezdů, ale i krásných výhledů po krajině přivítá v předsvátečním červencovém odpoledni na 250 závodníků a závodnic.

Příměstské tábory projektu Bavíme se sportem jsou zaměřené na všestranný pohyb

IMG 9416Projekt Bavíme se sportem, který je zaměřený na všeobecnou pohybovou gramotnost dětí ve věku od 4 do 10 let, opět pořádá v Broumově příměstské tábory. Hned šest turnusů bude probíhat o prázdninách v zázemí areálu fotbalového stadionu Slovanu Broumov.

Masarykova základní škola vyslala na turnaj do Náchoda pět týmů

IMG 3606V Náchodě se 6. června konal školní turnaj žáků prvního stupně v oranžovém a červeném volejbale. Broumovská Masarykova základní škola se zúčastnila se třemi oranžovými a dvěma červenými týmy.

Nejmladší fotbalisté Broumova mají za sebou první mistrovskou sezónu v životě

35362339 2627133330646221 1861363788712771584 nMladší přípravka, to jsou holky narozené v roce 2008 a mladší a kluci 2009 a mladší. Většina z nich má nyní za sebou první "opravdickou" mistrovskou sezónu. Nikdo z nich neví, co je offside, problémy jim dělá vhodit aut, přihrát spoluhráči, to je jen zbožné přání trenérů, ale v dresech by nejradši i spali. Ale pokud zrovna neletí nad hřištěm při zápase letadlo, což se musí sledovat, tak tam vypustí i duši. Když se prohraje, tak to obrečí, ale vítězství je sladké a s gustem pak křičí vítězný chorál.

Výběr OFS Náchod kategorie U12 s broumovskými hráči v sestavě byl v republikovém finále druhý

ok1Historického úspěchu dosáhl výběr Okresního fotbalového svazu Náchod kategorie U12, když skončil v republikovém finále na fantastickém druhém místě. V v týmu hráli i Joeri Heerkens, Martin Netík a Lukáš Hovorka ze Slovanu Broumov. K celkovému triumfu chyběla náchodskému výběru jedna jediná branka v posledním utkání!

Skončila fotbalová sezóna 2017/18. Police v posledním zápase porazila Kunčice a vyhoupla se na 8. místo 1.A třídy

micudaSlovan Broumov svůj poslední zápas předehrával už ve středu a v tabulce je na 2. místě, což mu umožňuje postup do krajského přeboru. Zda tuto možnost využije se rozhodne do konce tohoto týdne.

Strana 2 z 172

Doporučujeme

Polická starostka je nominovaná v soutěži Žena regionu. O vítězce rozhodne hlasování veřejnosti!

ida

Starostka Police nad Metují Ida Jenková je v nominaci 9. ročníku celonárodní soutěže Žena regionu. Soutěž je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Hlasovat pro Idu Jenkovou můžete do 31. srpna ZDE! ...celý článek