Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Polické vítězství odpískala hlavní rozhodčí Jindra Lavrenčíková

20841529 1735004586519055 543499019 oPolický Spartak vítězně vstoupil do nové sezóny 1.A třídy, kam postoupil. Zápas s Dobruškou velmi dobře na postu hlavního rozhodčího odřídila žena - Jindra Lavrenčíková, která pochválila oba týmy i jejich funkcionáře. Slovan Broumov prohrál v Sobotce a cestu za návratem do krajského přeboru začíná z posledního místa tabulky.

Z Teplic nad Metují pocházejí dvě úspěšné sestry - atletky Ulrichovy

20707109 10212083539382106 2014455964 oKateřina Ulrichová se narodila v únoru 1987 v Jaroměři. Ve dvou letech se přestěhovala do Teplic nad Metují, kde žila do svých 20 let. V současné době žije a trénuje atletiku v Praze. Její sestra Alena se také velmi úspěšně věnuje atletice.

Polický Spartak chce hlavně bavit diváky. A na Broumov si věří

3Fotbalový Spartak Police nad Metují měl výbornou poslední sezónu korunovanou postupem do 1.A třídy. K prvnímu mistrovskému utkání nastoupí už v neděli 13. srpna od 17 hodin proti Dobrušce. Před začátkem sezóny odpověděl na několik otázek trenér Lubomír Jansa.

Broumov se chce vrátit do krajského přeboru

IMG 1237Fotbalisté Slovanu Broumov v loňské sezóně sestoupili z krajského přeboru do 1.A třídy. Podle slov trenéra Jindřicha Kitlera je jediným cílem návrat do kraje. Broumov začíná už tuto sobotu zápasem v Sobotce. První domácí zápas sehraje v neděli 27. srpna s Kunčicema.

Slovan Broumov i Spartak Police nad Metují v poháru končí

20507184 805966132896634 6656418390794443481 oPrvní kolo Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje bylo konečné pro Slovan Broumov i Spartak Polici nad Metují. Police v sobotu prohrála s Jaroměří 3:2, i když v poločase ještě vedla o dvě branky. Broumov v neděli jednoznačně prohrál s Náchodem 4:0.

Příjemná atmosféra, sportovní nadšení, férová hra... Takový byl Oto cup 2017

vítěz 2017V sobotu 22. července 2017 se na fotbalovém hřišti TJ Sokol Otovice uskutečnil již 3. ročník velmi oblíbeného sportovního klání v malé kopané OTO CUP. Vítězem turnaje se stal tým Káňata Broumov.

Broumov i Police nad Metují v poháru postupují. Broumovský Hečko vstřelil čtyři branky

misSlovan Broumov a Spartak Police nad Metují v sobotu hráli předkolo Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje a oběma týmům se podařilo postoupit. Police své vítězství potvrdila v posledních minutách. Broumov hrál od 26. minuty v oslabení po nepochopitelném zákroku Marka Gaga, přesto si po čtyřech brankách Miroslava Hečka šel v brankové přestřelce pro vítězství.