Sport

Mládež do 18 let má v Broumově ricochet zdarma

riccciTJ Slovan Broumov, z. s. oddíl Ricochet zve všechny mladé lidi od 10 do 18 let věku na ochutnávku sportu zvaného ricochet, a to zdarma!

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní

26172912 1336442139795174 5135002129204354103 oVe Sportovním areálu Emericha Ratha v Broumově se 30. prosince 2017 konal první ročník Předsilvestrovského derby fanoušků pražských "S". Po vzoru pražského Silvestrovského derby, kdy se pravidelně poslední den v roku utkávají veteráni a internacionálové fotbalových klubů Sparty Praha a Slavie Praha, akci zorganizovali Filip Chládek a Ondřej Zinke. Broumovský zápas vyhrál tým fanoušků Slavie.

Skiareál Kamenec v Teplicích nad Metují dnes zahájil provoz

kamenVe Skiareálu Kamenec v Teplicích nad Metují byla dnes zahájena lyžařská sezóna.

Machovsko nabízí velké množství nejrůznějšího aktivního vyžití

stopaMachovsko je krásné v každém ročním období, ale právě v zimě nabízí množství nejrůznějšího aktivního vyžití pro celou rodinu (sáňkování, bobování, běžky i sjezdování, skoky na lyžích).

Modrým volejbalistům se nedařilo. Koncem ledna budou hrát turnaj v Broumově

IMG 8747V neděli 17. prosince se konal druhý turnaj Okresní soutěže v modrém volejbale, který pořádal Červený Kostelec. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů. Broumovským týmům se nedařilo. Další šanci na zlepšení budou mít 28. ledna v Broumově.

Fotbalový Old boys cup v Teplicích nad Metují vyhrál tým Broumova

old1V sobotu se v nafukovací hale Sportcentra v Teplicích nad Metují hrál již 9. ročník turnaje fotbalistů nad 40 let Old boys cup 2017. Ve výjimečně vyrovnaném turnaji nakonec vyhrál tým Broumova.

Střelecký klub Hubert Broumov ukončil sezónu 2017

orbanStřelecký klub Hubert Broumov ukončil v sobotu 2. prosince střeleckou sezónu 2017. Touto poslední soutěží je standardně Memoriál Mikuláše Orbana. Letošní ročník byl již 15. v pořadí.