Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Starosta Šonova Vladimír Grusman podruhé absolvoval extrémní cyklistický non-stop ultra maraton Isoma 1000 miles Adventure 2017

CIMG7477Starosta Šonova u Broumova Vladimír Grusman na počátku července absolvoval už podruhé extrémní cyklistický non-stop ultra maraton Isoma 1000 miles Adventure 2017 napříč Slovenskem a Českem po hřebenech hor. Za 11 dní a 20 hodin ujel 1619 kilometrů s celkovým převýšením přes 40 kilometrů. Se svým parťákem Karlem Smékalem dojel na děleném 20. - 21. místě ze 159 startujících.

Fotbalový turnaj starých gard O pohár Teplických skal vyhrál podruhé Broumov

brFotbalový turnaj starých gard o Pohár Teplických skal se hrál podruhé a podle spokojenosti zúčastněných ne naposledy. Pochvala zúčastněných byla nejenom za organizaci, ale především za kvalitní travnaté hřiště, za které dostali koncem roku 2016 správci ocenění za nejlepší trávník v okresu Náchod. Vítězem turnaje se opět stal tým Broumova, který ve finále porazil Stárkov 1:0. Na třetím místě skončil pořádající tým Slavoj Teplice nad Metují.

Fotbalové staré gardy si to v Teplicích nad Metují rozdají o pískovcový míč

TepliceStará garda fotbalového oddílu TJ Slavoj Teplice nad Metují pořádá v sobotu 22. července 2. ročník fotbalového turnaje O pohár Teplických skal. Vítěz si odveze, stejně jako loni, pískovcový míč z teplické dílny společnosti Granit Lipnice.

Gymnazistka Barbora Jirásková je dvojnásobnou mistryní světa

19905260 848999425248396 3240141957680891869 nNa Mistrovství světa v rádiovém orientačním běhu v slovenských Turčianských Teplicích vybojovala budoucí terciánka Gymnázia Broumov Barbora Jirásková skvělé 4. a 5. místo v kategorii dorostenek. V soutěži družstev vybojovala dva tituly mistra světa.

V Polsku se hrála česká hymna pro Svoboda Tatra Team

05V sobotu 1. července byla v regionu Drawsko Pomorski, v severním Polsku, nedaleko přístavu Štětín, zakončena jedna z nejznámějších cross-country rallye v Evropě - Rallye Breslau. Byl to již 23. ročník této oblíbené soutěže terénních vozidel a motocyklů.

Broumovský Billiard club pořádal Mistrovství České republiky i turnaj pro veřejnost

DSC05159Billiard club Broumov pořádá přebory jednotlivců, turnaje pro registrované hráče, veřejnost a minulý měsíc i Mistrovství České republiky (MČR) v nejtěžší a nejzábavnější disciplíně, kvartách – trojbandu, kdy karambol je platný tehdy, když se hráčova koule dotkne třikrát mantinelu, než se dotkne druhé. Hned 14 dní poté se v herně na Stadionu Opočenského v Broumově konal i turnaj pro veřejnost.

Slovan Broumov oslavil 90 let fotbalu

a20Fotbalový Stadion Opočenského v Broumově toho zažil už hodně. Sobotní oslava 90 let broumovského fotbalu byla jedna z největších událostí, která se na tomto místním fotbalovém svatostánku konala. Do Síně slávy broumovského fotbalu přibylo dalších 16 jmen, fotbal si zahráli ti nejmladší, ale i ti, kteří svoji kariéru už dávno ukončili, současní i bývalí hráči Broumova, a proti staré gardě Sparty Praha si zahráli i jejich vrstevníci ze Slovanu Broumov. Hektický a emotivní fotbalový den zakončila taneční zábava se skupinami Remake Revival a Mamut s.r.o.