Poslední aktualizace20.06.2019 04:20

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Billiard club Broumov pořádal finále Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole

DSCN3498

Celkem 22 hráčů se přihlásilo na republikový šampionát v trojbandu na malém stole, který se konal 6. - 7. dubna 2019. Stejně jako před dvěma lety se pořadatelství ujaly kluby SK Billiard club Broumov a TJ Náchod. Po dvoudenním klání oceňoval nejlepší hráče radní Královéhradeckého kraje a starosta Meziměstí Pavel Hečko.

Broumov opět vysoko prohrál

IMG 9327

Po prohře minulou neděli 5:1 s Lokomotivou Hradec Králové fotbalisté Slovanu Broumov opět vysoko prohráli. Tentokrál ve Velkém Poříčí 6:1. Police vyhrála v České Skalici 2:0.

Broumovské volejbalové naděje zatím sbírají zkušenosti

oranžový 4

Broumovská volejbalová líheň měla na programu v uplynulých dnech několik turnajů. Děti na turnajích sbírají především zkušenosti, seznamují se s pravidly a především se hýbají!

Volejbalisté dohráli Zimní pohár a jaro zahájili tradiční "dvanáctihodinovkou"

zimní pohár 3

Muži volejbalového oddílu Slovanu Broumov ukončili zimní sezónu finálovým turnajem Zimního poháru, kde obsadili 2. místo. Celá broumovská "volejbalová rodina" potom zahájila jarní část sezóny tradiční dvanáctihodinovkou.

Police na jaře poprvé vyhrála a je v kontaktu s čelem tabulky

brankaa

Fotbalisté Spartaku Police nad Metují na jaře poprvé vyhráli a na třetím místě tabulky ztrácí na čelo jeden bod. Broumov podruhé v řadě prohrál a je na 8. místě se ztrátou osmi bodů.

Veronika Dvorská to ze Slovanu Broumov dotáhla až do 1. ženské ligy

56555971 309981839913342 3247200545147977728 n

Dvacetiletá Veronika Dvorská začala hrát fotbal v Broumově pod vedením Roberta Frydrycha a Roberta Stříbrného. Brzy začala nastupovat na střídavý start za dívčí tým v Hradci Králové, kde se postupně stala jednou z nejlepších a také byla vybraná nejdřív do širší, a pak i do užší nominace reprezentace do 15 let. Při vyhlašování Legend broumovského fotbalu v roce 2015 převzala Veronika Dvorská ocenění Talent roku 2014. V červnu 2016 se odchovankyně broumovské fotbalové líhně s juniorským týmem Sparty Praha stala mistryní 1. fotbalové ligy.

Broumovský kulečník má první medaili z mistrovství republiky

zahajeni

Ve dnech 16. a 17. března se v Praze uskutečnilo historicky druhé mistrovství České republiky v trojbandu (kvartách) na závodních stolech v kategorii ženy. Z oddílu Billiardclub Broumov na turnaji startovaly Hana Flígerová a Renata Bohadlová. První jmenovaná skončila na 3. místě a stala se tak druhou vicemistryní České republiky.

Strana 5 z 186

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek