Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

facrVýkonný výbor Fotbalové asociace České republiky na svém dnešním zasedání konstatoval, že pokračování amatérských soutěží představuje v současné době i nadcházejícím období nepřijatelné zdravotní riziko, a ukončil amatérské soutěže.

V Polici zrušili oslavy 100 let fotbalu ve městě

a4963tLetošní oslavy 100 let fotbalu v Polici nad Metují se odkládají o rok!

Parádní výsledky machovských lyžařů

88191378 200669607811412 7039517648014540800 nV Harrachově se 28. a 29. února konalo Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí v severské kombinaci. Parádní výsledky zde dosáhli lyžaři BKL Machov. Vítek Rücker obsadil 2. místo v kategorii 9 - 10 let. Lukáš Doležal suverénně zvítězil v kategorii 13 - 14 let a Jan John po nemoci skončil na 5. místě v dorostu.

Mladší přípravka první v Červeném Kostelci

3Podruhé po čtrnácti dnech se mladší přípravka Slovanu Broumov zúčastnila 1. března halového turnaje v Červeném Kostelci. Broumovská parta kategorie U 7 si s turnajem poradila náramně a do Broumova přivezla 1. místo!

Broumovským volejbalistům se v únoru nedařilo

IMG 5682V únoru se hrálo 2. kolo Zimního volejbalového poháru a turnaje barevného minivolejbalu. Výsledky broumovských týmů však nijak oslnivé nejsou.

Trocha smůly, ale nakonec krásné 4. místo

rychnovwebTým Slovanu Broumov se v sobotu 29. února zúčastnil fotbalového turnaje starší přípravky GENERALI Junior Cup - Masters team v Rychnově nad Kněžnou a obsadil 4. místo. Kdyby nám někdo před turnajem toto umístění nabídl, brali bychom ho všemi deseti. Během turnaje však ambice rostly, a tak jsme nakonec byli malinko zklamaní. Turnaj však všem broumovským hráčům přidal řadu nových zkušeností.

Úspěchy broumovských gymnastek

1 DAGI0350O víkendu, přesněji v sobotu 15. 2. 2020, se broumovské gymnastky zúčastnily Valentýnského závodu ve sportovní gymnastice v Jaroměři, pořádaného místním oddílem gymnastiky TJ Sokol Jaroměř.

Strana 6 z 202

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek