Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Starosta Šonova Vladimír Grusman podruhé absolvoval extrémní cyklistický non-stop ultra maraton Isoma 1000 miles Adventure 2017

CIMG7477Starosta Šonova u Broumova Vladimír Grusman na počátku července absolvoval už podruhé extrémní cyklistický non-stop ultra maraton Isoma 1000 miles Adventure 2017 napříč Slovenskem a Českem po hřebenech hor. Za 11 dní a 20 hodin ujel 1619 kilometrů s celkovým převýšením přes 40 kilometrů. Se svým parťákem Karlem Smékalem dojel na děleném 20. - 21. místě ze 159 startujících.

Fotbalový turnaj starých gard O pohár Teplických skal vyhrál podruhé Broumov

brFotbalový turnaj starých gard o Pohár Teplických skal se hrál podruhé a podle spokojenosti zúčastněných ne naposledy. Pochvala zúčastněných byla nejenom za organizaci, ale především za kvalitní travnaté hřiště, za které dostali koncem roku 2016 správci ocenění za nejlepší trávník v okresu Náchod. Vítězem turnaje se opět stal tým Broumova, který ve finále porazil Stárkov 1:0. Na třetím místě skončil pořádající tým Slavoj Teplice nad Metují.

Fotbalové staré gardy si to v Teplicích nad Metují rozdají o pískovcový míč

TepliceStará garda fotbalového oddílu TJ Slavoj Teplice nad Metují pořádá v sobotu 22. července 2. ročník fotbalového turnaje O pohár Teplických skal. Vítěz si odveze, stejně jako loni, pískovcový míč z teplické dílny společnosti Granit Lipnice.

Gymnazistka Barbora Jirásková je dvojnásobnou mistryní světa

19905260 848999425248396 3240141957680891869 nNa Mistrovství světa v rádiovém orientačním běhu v slovenských Turčianských Teplicích vybojovala budoucí terciánka Gymnázia Broumov Barbora Jirásková skvělé 4. a 5. místo v kategorii dorostenek. V soutěži družstev vybojovala dva tituly mistra světa.

V Polsku se hrála česká hymna pro Svoboda Tatra Team

05V sobotu 1. července byla v regionu Drawsko Pomorski, v severním Polsku, nedaleko přístavu Štětín, zakončena jedna z nejznámějších cross-country rallye v Evropě - Rallye Breslau. Byl to již 23. ročník této oblíbené soutěže terénních vozidel a motocyklů.

Broumovský Billiard club pořádal Mistrovství České republiky i turnaj pro veřejnost

DSC05159Billiard club Broumov pořádá přebory jednotlivců, turnaje pro registrované hráče, veřejnost a minulý měsíc i Mistrovství České republiky (MČR) v nejtěžší a nejzábavnější disciplíně, kvartách – trojbandu, kdy karambol je platný tehdy, když se hráčova koule dotkne třikrát mantinelu, než se dotkne druhé. Hned 14 dní poté se v herně na Stadionu Opočenského v Broumově konal i turnaj pro veřejnost.

Slovan Broumov oslavil 90 let fotbalu

a20Fotbalový Stadion Opočenského v Broumově toho zažil už hodně. Sobotní oslava 90 let broumovského fotbalu byla jedna z největších událostí, která se na tomto místním fotbalovém svatostánku konala. Do Síně slávy broumovského fotbalu přibylo dalších 16 jmen, fotbal si zahráli ti nejmladší, ale i ti, kteří svoji kariéru už dávno ukončili, současní i bývalí hráči Broumova, a proti staré gardě Sparty Praha si zahráli i jejich vrstevníci ze Slovanu Broumov. Hektický a emotivní fotbalový den zakončila taneční zábava se skupinami Remake Revival a Mamut s.r.o.

Strana 7 z 160

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek