Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Broumov zachránil remízu brankou z penalty v poslední minutě

miiiicciicOd 4. kola trvá neporazitelnost Slovanu Broumov ve fotbalové 1.A třídě. V sobotu v zápase 26. kola však měl Slovan namále. Remízu však v poslední minutě zachránil brankou z pokutového kopu Miroslav Hečko. Následnou penaltovou loterii Broumov prohrál. Police si odvezla pět branek z Týniště.

Na úspěchu okresního výběru kategorie U12 se podíleli také hráči Slovanu Broumov

Vítěz semifinále výběrů U12 OFS NáchodJoeri Heerkens, Martin Netík, Lukáš Hovorka ze Slovanu Broumov byli součástí okresní reprezentace v kategorii U12, která vyhrála republikové semifinále výběrů OFS v Hluku na Moravě a postoupila do finále do Prahy!

Branky v posledních minutách rozhodly o remízách Broumova i Police. Penalty zvládl lépe Broumov

nohyPodobný průběh měly zápasy 25. kola 1.A třídy v Broumově a v Polici nad Metují. Broumov v posledních dvou minutách přišel o dvoubrankové vedení, Police naopak dvěma brankami zachránila aspoň bod. V penaltovém rozstřelu byli lepší hráči Slovanu a do tabulky připisují dva body. Kontrolní otázka. Pozná někdo tyto nohy?

V Olivětíně střílely celé rodiny

cfdad5802f 104959911 o2Na střelnici SSK Hubert Broumov - Olivětín se v úterý 8. května uskutečnila jedna z netradičních střeleckých soutěží nazvaná Střílí celá rodina. Účast byla mimořádná, sešlo se 22 tříčlenných rodinných družstev, což představovalo celkovou účast 66 soutěžících.

Broumov kráčí k vítězství v 1.A třídě. Uspěla také Police

IMG 0881V dohrávaném 17. kole 1.A třídy v úterý fotbalisté Slovanu Broumov vyhráli na domácím hřišti s Týništěm nad Orlicí 3:0. Broumov vede tabulku se čtyřbodovým náskokem a má ještě jedno odložené utkání k dobru. Po delší době zabral i Spartak Police nad Metují, který doma porazil Černilov 2:1.

Začala jarní mistrovská část volejbalové sezóny

IMG 2041V minulém týdnu začala jarní část okresní volejbalové sezóny dospělým týmům Slovanu Broumov. V úvodním kole se moc nedařilo ženám. Tým A prohrál doma s Novým Městem nad Metují 0:3, 20:25, 11:25, 20:25 a tým B prohrál v Dobrušce také 0:3, 25:10, 25:9, 25:6. Jen muži vyhráli ve Studnici 3:0, 25:17, 25:8, 26:24.

Malý s Chládkem rozstříleli Polici

mivVe 24. kole 1.A třídy v neděli náchodské béčko rozstřílelo Spartak Polici nad Metují 8:1. Pět branek vstřelil Martin Malý, další tři přidal broumovský odchovanec Filip Chládek. Do zápasu nastoupil také dlouholetý hrající trenér Slovanu Broumov Jaroslav Vejprava.

Strana 7 z 175

Doporučujeme

Na vzniku domova pro seniory v Broumově se bude podílet kraj i město

domov

Pobytové zařízení pro seniory v Broumově je zase o kousek blíže k realizaci. Rada Královéhradeckého kraje schválila záměr spolupracovat s vedením města při přípravě
a stavbě domova pro seniory. Stejného názoru je i broumovské zastupitelstvo... celý článek