Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Meziměstí žilo o víkendu volejbalem

IMG 4368Po roce byl v pátek 2. března v Meziměstí opět zahájen tradiční, už 29. ročník, sportovního turnaje 24 hodin volejbalu. Děti i dospělí, velcí i malí, mladí i staří, sportovci i nesportovci – ti všichni se přišli podívat na tento tradiční turnaj, který se konal v rámci operačního programu Interreg V-A pod hlavičkou projektu Pod jednou střechou 2.

Na zimní Olympiádě dětí a mládeže startovaly tři lyžařky z Teplic nad Metují

olymHry VIII. zimní Olympiády dětí a mládeže letos hostil sousední Pardubický kraj a k velké radosti všech byly na tyto hry nominovány tři žákyně základní školy v Teplicích nad Metují, které byly součástí reprezentace Královehradeckého kraje.

Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně

28061369 1963668870328425 3625864608858472657 oJéža, Vodouch a sedm trpaslíků se zlatou medailí na krku! Je tomu tak, ročník 2008 znovu předvedl úžasný a především bojovný výkon na silně obsazeném turnaji v Jičíně. Zas a znovu bojovnost, čím dál tím větší chuť po vítězství, krásné individuální akce, dokonce ani kombinace nechyběla. I přes pomalejší rozjezd jsme postupně dokázali vyšplhat až na ten nejvyšší stupínek. Musím celý tým pochválit, že bojoval až do konce a za sedm zápasů dokázali kluci nastřílet krásných 30 gólů.

Únor je plný volejbalových událostí

turnaj žlutý 11.2. 7Broumovský volejbal se v únoru nenudí. Své turnaje v barevném volejbale odehrály děti a v Zimním volejbalovém poháru hrály i ženy Slovanu Broumov B.

Milan Vítek byl vyhlášený nejlepším krajským trenérem mládeže. Jakub Drahorád je členem nejlepší jedenáctky

P1123054V Masarykově divadle v Jičíně se v polovině ledna konal 8. galavečer krajského fotbalového svazu a výraznou stopu zde zanechal i broumovský fotbal. Milan Vítek byl vyhlášený nejlepším trenérem mládeže a Jakub Drahorád byl členem nejlepší jedenáctky roku 2016/2017.

Nové důkazy! František Plánička byl v Broumově minimálně dvakrát

pl1Koncem loňského roku byly na Našem Broumovsku i v Broumovských novinách zveřejněny fotografie z návštěvy legendárního brankáře Františka Pláničky v Broumově. K hřbitovnímu kostelíku ho tenkrát doprovodil Jaroslav Žid. Nedávno mne navštívil Jiří Nývlt a přinesl fotografie, které dokazují, že Plánička musel být v Broumově ještě jednou.

Nejstarší i nejlepší. Teplice vyhrály turnaj v Polsku

IMG 20180203 173950Opět byl fotbalový tým Teplic nad Metují pozván do partnerského města v Polsku do Jaworzyny Slaské na turnaj v sálové kopané O pohár starosty Jaworzyny Slaské. Loňské druhé místo Teplice vylepšily a turnaj po zásluze vyhrály, i přesto, že měly nejvyšší věkový průměr na turnaji.

Strana 9 z 172

Doporučujeme

Polická starostka je nominovaná v soutěži Žena regionu. O vítězce rozhodne hlasování veřejnosti!

ida

Starostka Police nad Metují Ida Jenková je v nominaci 9. ročníku celonárodní soutěže Žena regionu. Soutěž je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Hlasovat pro Idu Jenkovou můžete do 31. srpna ZDE! ...celý článek