Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Broumov pošesté v řadě vyhrál a v tabulce přezimuje na druhém místě

IMG 5240Fotbalisté Slovanu Broumov v sobotu vyhráli na domácím hřišti poslední podzimní zápas 1.A třídy s Novým Hradcem Králové 4:2. Šestá výhra v řadě jim zajistila druhou příčku v tabulce. Před zápasem předal starosta Broumova Jaroslav Bitnar míč Jakubovi Šimonovi, který byl vyhlášen nejlepším hráčem měsíce 1.A třídy. Police prohrála v Kunčicích a zbývá ji dohrát ještě jeden zápas.

Turnaje v judu se v broumovské Sportovní hale na Spořilově zúčastnily téměř dvě stovky dětí

Kristýna VondřejcováV sobotu 4. listopadu 2017 se konal ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově turnaj v judo. Byl to již šestý ročník O pohár hejtmana Královéhradeckého kraje, a také první nového hejtmana Jiřího Štěpána, který se slovy krajského radního Pavla Hečka z účasti na turnaji omluvil. Turnaje se zúčastnilo 184 dětí ze 17 oddílů, z nichž čtyři oddíly byly z Polska.

Mladé broumovské volejbalistky obsadily na turnaji v Novém Městě nad Metují 2. místo

IMG 4291V neděli 12. listopadu rozehrály broumovské dívky svou sezónu v okresních turnajích v Mixáčku, což je smíšený turnaj holek a kluků ročníku 2002 a mladších v šestkovém volejbalu. Turnaje se zúčastnila Zuzka Hašková, Veronika Strakošová, Nicole Házová, Klára Jandová, Nela Čejchanová a Šárka Novotná. První turnaj se hrál v Novém Městě nad Metují a ženské volejbalové naděje zde vybojovaly krásné 2. místo.

Čtyřmi brankami ve druhém poločase Broumov rozhodl o vítězství v derby nad Policí

IMG 4953V neděli se po letech utkal v mistrovském zápase Slovan Broumov se Spartakem Police nad Metují. V 6. minutě Broumov vedl 2:0, do poločasu však Police vyrovnala. Slovan o svém vítězství rozhodl čtyřmi brankami během 22 minut druhého poločasu. Utkání rozhodovala, podle ohlasů fanoušků velmi dobře, Blažena Kánská. Osm fanoušků Broumova už ráno vyrazilo na zápas pěšky přes Broumovské stěny.

V heřmánkovickém Balibaru se hrál 2. kulečníkový turnaj v karambolu

B046925První listopadovou sobotu se v Heřmánkovicích v místním Balibaru sešli vyznavači hry na zeleném plátně. Dvacet hráčů se sjelo z téměř celého broumovského výběžku.

Fotbalisté Slovanu Broumov se po dvou výhrách těší na derby se Spartakem Police nad Metují

balonFotbalisté Slovanu Broumov v pátek zvládli dohrávku 9. kola 1.A třídy v Kobylicích a v neděli na domácím hřišti bezpečně porazili Úpici. Do konce podzimní části zbývá Slovanu sehrát derby v Polici nad Metují a domácí zápas proti Novému Hradci Králové. Police prohrála jediným gólem na hřišti vedoucí Sobotky.

Dne dětských domovů s fotbalem v Náchodě se zúčastnily i broumovské děti

22730055 1561401280592271 7928803913941643671 nV sobotu 14. října 2017 se na fotbalovém stadionu v Náchodě - Bělovsi uskutečnila sportovní akce pro děti z pěti dětských domovů s názvem Den dětských domovů s fotbalem. Zúčastnilo se jí zhruba 130 dětí z dětských domovů v Holicích, Lánově, Nechanicích, Broumově a z Potštejna.

Strana 1 z 160

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek