Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Nejmladší fotbalisté Broumova mají za sebou první mistrovskou sezónu v životě

35362339 2627133330646221 1861363788712771584 nMladší přípravka, to jsou holky narozené v roce 2008 a mladší a kluci 2009 a mladší. Většina z nich má nyní za sebou první "opravdickou" mistrovskou sezónu. Nikdo z nich neví, co je offside, problémy jim dělá vhodit aut, přihrát spoluhráči, to je jen zbožné přání trenérů, ale v dresech by nejradši i spali. Ale pokud zrovna neletí nad hřištěm při zápase letadlo, což se musí sledovat, tak tam vypustí i duši. Když se prohraje, tak to obrečí, ale vítězství je sladké a s gustem pak křičí vítězný chorál.

Výběr OFS Náchod kategorie U12 s broumovskými hráči v sestavě byl v republikovém finále druhý

ok1Historického úspěchu dosáhl výběr Okresního fotbalového svazu Náchod kategorie U12, když skončil v republikovém finále na fantastickém druhém místě. V v týmu hráli i Joeri Heerkens, Martin Netík a Lukáš Hovorka ze Slovanu Broumov. K celkovému triumfu chyběla náchodskému výběru jedna jediná branka v posledním utkání!

Skončila fotbalová sezóna 2017/18. Police v posledním zápase porazila Kunčice a vyhoupla se na 8. místo 1.A třídy

micudaSlovan Broumov svůj poslední zápas předehrával už ve středu a v tabulce je na 2. místě, což mu umožňuje postup do krajského přeboru. Zda tuto možnost využije se rozhodne do konce tohoto týdne.

Všichni judisté se z Polska vrátili s medailí. Družstvo Broumova na 3. místě

3.místo v družstvechV sobotu 2. června 2018 odjela skupina sedmi dětí Judo Clubu Broumov v doprovodu rodičů do polského Mietkówa na XX. ročník turnaje v judu kategorie žactva. Při odjezdu ani netušili, jak budou všichni úspěšní. Všechny děti stály na "bedně", ale taky Bohunka Hašková převzala za broumovský oddíl pohár a diplom za třetí místo v družstvech.

Broumov vyhrál na Novém Hradci a postup má jistý. Zda však bude hrát kraj v příští sezóně se rozhodne v nejbližších dnech

IMG 9327V předehrávce 30. kola 1.A třídy včera Slovan Broumov vyhrál na hřišti Nového Hradce Králové 4:2 a definitivně si tak vybojoval možnost postupu do krajské soutěže odkud loni sestoupil. Zda však krak skutečně bude Broumov hrát, o tom se rozhodne v nejbližších dnech.

Šachového turnaje Gambit Broumov se zúčastnil rekordní počet šachistů

41797542965 16e9bb5cff kŠachový oddíl TJ Slovan Broumov uspořádal v sobotu 9. června 2018 už 10. ročník turnaje Gambit Broumov. O turnaj byl obrovský zájem, starovalo nakonec téměř 80 šachistů z České republiky a Polska, a tak byl turnaj přesunut z klášterní Kreslírny do kulturního sálu Střelnice.

Reprezentační tým starostů v sestavě s teplickým Milanem Brandejsem vyhrál turnaj na Sicílii

20180526 123047Fotbalová reprezentace starostů České republiky vyhrála koncem května turnaj Mayors of Europe for Solidarity na Sicílii. Jedním z hráčů je od samého vzniku reprezentace i starosta Teplic nad Metují Milan Brandejs.

Strana 1 z 170

Doporučujeme

Broumov má questy. Nový turistický produkt láká k návštěvě turisty, na své si ale přijdou i místní

IMG 0208 kopie

Město Broumov má dva nové turistické okruhy. Slavnostní otevření pro odbornou veřejnost se uskutečnilo v pátek 8. června ve výstavní síni LOKART. Po krátké prezentaci, proč a jakým způsobem se Město Broumov rozhodlo této myšlence dát hmotnou podobu, starosta města Jaroslav Bitnar symbolicky přestřihl pásku a společně se pak se všemi vydal jeden quest vyzkoušet na vlastní kůži... celý článek