Poslední aktualizace21.11.2018 04:40

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Broumov si zastřílel v Týništi, Police je po domácí výhře s Roudnicí v čele tabulky

46492305 270186170508267 5911372160470876160 nFotbalisté Slovanu Broumov vyhráli v sobotu v posledním podzimním kole 1.A třídy v Týništi 4:0. Police vyhrála v neděli na domácím hřišti s Roudnicí 2:1 a opět se vrátila do čela tabulky. Broumov na 5. místě ztrácí pět bodů.

Na turnaji O pohár hejtmana startovaly téměř dvě stovky judistů a judistek

PB030548Ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově se v sobotu 3. listopadu konal již v pořadí sedmý ročník turnaje v judu O pohár hejtmana Královéhradeckého kraje, kterého se zúčastnilo 20 oddílů z Čech a šest oddílů z Polska. Na čtyřech zápasištích bojovalo 191 judistek a judistů žákovských kategorií.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou v Golf Clubu Grosshof

35989869 1986865938096684 9038233631859933184 nJe až s podivem, co všechno se podařilo uspořádat, odehrát a prožít v letošní sezóně na Grosshofu. K dobré golfové hře je totiž potřeba spousta zelené krásné "travičky", a to jak všichni víme, zrovna letos, od jara až do podzimu, byl zatraceně těžký úkol.

Velký "malý" muž broumovského fotbalu dnes slaví 70. narozeniny

IMG 3710Petr Možný, náš Peca, ikona a legenda broumovského fotbalu, dnes slaví 70. narozeniny.

Fotbalisti Broumova popřáli Petru Možnému třemi body

IMG 3684Sekretář fotbalového oddílu Slovan Broumov Petr Možný slaví v těchto dnech významné životní jubileum. Jedni z prvních gratulantů byli před zápasem 1.A třídy starosta Broumova Jaroslav Bitnar, člen výboru Jiří Martinec a trenér Ondřej Zinke. Fotbalisti Slovanu pojmenovali po populárním Pecovi uličku u kabin, nechali ho provést čestný výkop zápasu, a pak vybojovali tři body za těsné vítězství 1:0 s Kunčicemi.

Pokračovaly turnaje "barevného" volejbalu

žlutý 3V neděli 4. listopadu ve sportovní hale v Červeném Kostelci pokračovaly turnaje "barevného" volejbalu, kdy příležitost dostaly ty nejmenší děti. Samozřejmě, že i s broumovskou účastí.

Judistka Kristýna Vondřejcová zakončila sezónu bronzem na Mistrovství ČR

P1050564Svoji první dorosteneckou sezónu zakončila judistka Kristýna Vondřejcová z Heřmánkovic třetím místem a bronzovou medailí na Mistrovství České republiky, které se konalo v Brně.

Strana 1 z 176

Doporučujeme

Ustavující zasedání Zastupitelstva Broumova bez překvapení. Starostou je Jaroslav Bitnar

jaradadada

Nic převratného se na středečním ustavujícím zasedání Zastupitelstva v Broumově nestalo. Starostou bude i v dalším volebním období Jaroslav Bitnar a místostarostou Kamil Slezák... celý článek