Broumovsko

Středa 20.listopad 2019

Poslední aktualizace21.11.2019 04:06

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Literární café: Milan Urza, Konrad Góra

Napsat e-mail Tisk

Literární café: Milan Urza, Konrad Góra  

Název:
Literární café: Milan Urza, Konrad Góra
Datum konání:
22.10.2019 18.00 h
Místo konání:
Městská knihovna - Broumov
Kategorie:
Beseda

Popis

Srdečně zveme na neformální posezení v Mšstské knihovně v Broumově s aktuálními rezidenty klášterního Literárního domku. Svá díla během besedy a autorského čtení představí:

Milan Urza - zpěvák, kytarista a textař alternativní skupiny První Hoře a folkového dua Kaspar Melichar. Knižně vydal sbírky poezie Uprostřed noci (2003), Pukliny (2008) a romány Slepá planeta (2011), Jeremiášův vztek (2014) a Dům bez oken (2019).

Konrad Góra - polský básník, který publikuje v literárních časopisech. Debutoval sbírkou básní Requiem pro Saddáma Husajna. V básních a rozhovorech zdůrazňuje své anarchistické názory. Žije ve Vratislavi.

Vstup zdarma.

literarni cafe 8

Místo konání

Místo:
Městská knihovna -
Město:
Broumov

Popis

Městská knihovna poskytuje výpůjční služby, informační služby, regionální bibliografii, veřejný internet, čítárnu s výstavním prostorem, kopírování, pořádání přednášek a setkání s osobnostmi. Během své dlouholeté výstavní činnosti Městská knihovna v Broumově svým čtenářům představila nejen regionální výtvarníky a fotografy, ale např. i práce Vlastimila Zábranského, Jana A. Pacáka, Ivana Mládka, Ludvíka Kundery, Jindřicha Růžičky, Pavla Růta a dalších. Vedoucí knihovny Jan Meier měl mezi hosty na besedě Roberta Fulghuma, Petra Šabacha, Arnošta Lustiga či Olgu Tokarczukovou.

Kontakty: tel.: 491 523 733, 491 523 719, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Foto archiv knihovny

kn1

kn2

kn3


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek

 

Poslední komentáře