Broumovsko

Úterý 26.leden 2021

Poslední aktualizace27.01.2021 04:22

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Když i skály naslouchají…

Napsat e-mail Tisk

Když i skály naslouchají…  

Název:
Když i skály naslouchají…
Datum konání:
08.09.2017 19.30 h
Místo konání:
Adršpach - Adršpach
Kategorie:
Hudba

Popis

Zveme vás na čtvrtý benefiční večer Polického symfonického orchestru pro Nadační fond Hospital Broumov, který se tentokrát uskuteční v Adršpašských skalách.

Havraní Město, Adršpach
Vstupné dobrovolné

Čtvrtý ročník benefičního koncertu se vrací opět do přírody našeho krásného kraje. Druhý zářijový pátek rozezníme Adršpašské skály. A nebudeme na to sami! Vůbec poprvé nás uslyšíte v doprovodu pěveckého uskupení, a to Kühnova smíšeného sboru. Jako sólistky nad námi budou zářit Josefina Žampová a Tereza Hálová. Nezapomeňte přibalit lehké občersvení, židle a deky, případně namazat nohy a teple se obléknout! I letos budeme výtěžkem přispívat na Nadační fond Hospital Broumov, který finance použije k nákupu motodlah. Svá auta odstavujte pouze na hlavním parkovišti v Adršpachu. Po koncertě je zajišten autobus směr Náchod i Broumov.

skaly

mapabenefice

Místo konání

Místo:
Adršpach - Webové stránky
Město:
Adršpach

Popis

Adršpach je obec na Broumovsku, která má přibližně 530 obyvatel a rozlohu 1971 ha. Největším turistickým lákadlem je Adršpašské skalní město, které je součástí Adršpašsko - teplických skal.

Webové stránky obce.

adr4

adr1

adr3

adr2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free