Broumovsko

Pátek 19.říjen 2018

Poslední aktualizace19.10.2018 04:27

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Koncert brněnské skupiny Korajunglejazz

Napsat e-mail Tisk

Koncert brněnské skupiny Korajunglejazz  

Název:
Koncert brněnské skupiny Korajunglejazz
Datum konání:
17.11.2017 19.00 h
Místo konání:
Broumov - Broumov
Kategorie:
Hudba

Popis

Čajovna Hvězda a Tygr

Kapela Korajunglejazz ve svých skladbách mísí prvky hudby africké tradice a současné world music. Melodie západoafrické harfy kory spolu s kytarou uvádí posluchače do klidu a rozjímání, ale také hravě rozvíjí jejich fantazii. Přijďte a nechte se nést a unést. Vstupné zakoupené předem v čajovně za 100kč, před koncertem na místě 120kč. Celé vstupné obdrží skupina, je to vaše podpora. Počet míst omezen.

tygr

Místo konání

Místo:
Broumov - Webové stránky
Město:
Broumov

Popis

Broumov je městem s bohatou historií a množstvím kulturních památek. Historické centrum Broumova s měšťanskými domy, morovým sloupem a několika kostely je městskou památkovou zónou. Dominantou Broumova je benediktinský klášter (národní kulturní památka), přístupný veřejnosti k prohlídkám. Další významnou památkou je hřbitovní kostel P. Marie - nejstarší dřevěná sakrální stavba v Čechách. S historií regionu seznamuje Muzeum Broumovska, umístěné v areálu kláštera. Broumov je východiskem několika turistických cest do Broumovských stěn a Javořích hor. Okolí města nabízí ke shlédnutí mnoho dalších památek, přírodních zajímavostí, možností pro turistiku a cykloturistiku.

Webové stránky města.

br1

br2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

V Broumově byla podepsána koaliční dohoda. Starostou bude opět Jaroslav Bitnar

znakkkkkk

V Broumově je jasno o vedení města pro další volební období 2018 – 2022. Okamžitě po zveřejnění výsledků voleb do Zastupitelstva města Broumova uskutečněných ve dnech 5. a 6. října 2018, byla zahájena koaliční jednání. Z nich nakonec vykrystalizovala čtveřice stran a seskupení (Volba pro Broumov – VpB, Broumováci, Křesťanská a demokratická unie – Československá strana Lidová – KDU-ČSL a Nestraníci), která má v broumovském zastupitelstvu nadpoloviční počet mandátů... celý článek

Poslední komentáře