Broumovsko

Sobota 18.listopad 2017

Poslední aktualizace19.11.2017 04:14

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Koncert brněnské skupiny Korajunglejazz

Napsat e-mail Tisk

Koncert brněnské skupiny Korajunglejazz  

Název:
Koncert brněnské skupiny Korajunglejazz
Datum konání:
17.11.2017 19.00 h
Místo konání:
Broumov - Broumov
Kategorie:
Hudba

Popis

Čajovna Hvězda a Tygr

Kapela Korajunglejazz ve svých skladbách mísí prvky hudby africké tradice a současné world music. Melodie západoafrické harfy kory spolu s kytarou uvádí posluchače do klidu a rozjímání, ale také hravě rozvíjí jejich fantazii. Přijďte a nechte se nést a unést. Vstupné zakoupené předem v čajovně za 100kč, před koncertem na místě 120kč. Celé vstupné obdrží skupina, je to vaše podpora. Počet míst omezen.

tygr

Místo konání

Místo:
Broumov - Webové stránky
Město:
Broumov

Popis

Broumov je městem s bohatou historií a množstvím kulturních památek. Historické centrum Broumova s měšťanskými domy, morovým sloupem a několika kostely je městskou památkovou zónou. Dominantou Broumova je benediktinský klášter (národní kulturní památka), přístupný veřejnosti k prohlídkám. Další významnou památkou je hřbitovní kostel P. Marie - nejstarší dřevěná sakrální stavba v Čechách. S historií regionu seznamuje Muzeum Broumovska, umístěné v areálu kláštera. Broumov je východiskem několika turistických cest do Broumovských stěn a Javořích hor. Okolí města nabízí ke shlédnutí mnoho dalších památek, přírodních zajímavostí, možností pro turistiku a cykloturistiku.

Webové stránky města.

br1

br2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře