Broumovsko

Pondělí 8.březen 2021

Poslední aktualizace 8.03.2021 04:57

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Mikulášská metal (na)dílka

Napsat e-mail Tisk

Mikulášská metal (na)dílka  

Název:
Mikulášská metal (na)dílka
Datum konání:
08.12.2012 21.00 h
Místo konání:
Police nad Metují - Police nad Metují
Kategorie:
Hudba

Popis

Pořadatel: "Zdravíme všechny fanoušky známé i neznámé, metalové i jiné. Music Hall Zděřina si pro Vás na (po)Mikuláše připravila parádní metalovou akci, na které se budou dít určitě hodně zajímavé hudební věci. Po několika letech k nám do regionu opět zavítá legenda českého metalu Miloš DODO Doležal se svoji kapelou. Bezmála dvouhodinová show Vás provede celým průřezem jeho bohaté hudební kariéry, od prvopočátků Vitacitu, přes Jimi Hendrixe až do současné tvorby tohoto kytarového mága. Můžete se opravdu těšit na koncert plný a napěchovaný pořádným českým "bigbítem".

Jeho vystoupení začne úderem půlnoci, tak jak je na Zděřině zvykem. Před Dodem se představí domácí deathmetalisté Tortharry, kteří by chtěli zakončit velmi úspěšný hudební rok 2012 právě s domácím publikem a zároveň by rádi zavzpomínali na bývalého kytaristu Mácu, který se v rámci jejich koncertu představí jako host. Celý večer otevře czech SEPULTURA revival a trocha těch brazilských tónů.

A co se vlastně skrývá pod příslovím názvu koncertu? To je právě to, na co byste se měli těšit nejvíce. V rámci celého Mikulášského metalového večera dojde k zajímavému hudebnímu spojení, které ale bude zatím PŘÍSNĚ TAJENO!

A poslední nejlepší zpráva na závěr. Každý, kdo přijde oděn v textilu zúčastněných kapel (ne revival) - má vstup do 21 hodin ZDARMA.

Místo konání

Místo:
Police nad Metují -
Město:
Police nad Metují

Popis

Město Police nad Metují se nachází v okrese Náchod v Královéhradeckém kraji. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

Historie města i regionu je zpracovaná na webových stránkách.

polic1

polic2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free