Broumovsko

Neděle 19.květen 2019

Poslední aktualizace21.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Adventní jarmark v Meziměstí

Napsat e-mail Tisk

Adventní jarmark v Meziměstí  

Název:
Adventní jarmark v Meziměstí
Datum konání:
09.12.2018 10.00 h
Místo konání:
Centrum Walzel - Meziměstí
Kategorie:
Oznámení

Popis

adjarm

Pravidla soutěže „O nejkrásnější vánoční perníček“
1. Provozovatel soutěže
Provozovatelem soutěže je Město Meziměstí se sídlem 5.května 1, 549 81 Meziměstí (dále jen provozovatel)
2. Termín a místo konání soutěže
Soutěž je součástí Adventního jarmarku a proběhne v prostorách salónku Walzel v Meziměstí dne 9.12.2018 od 8.30 hodin do 14.30 hodin.
3. Podmínky účasti v soutěži
Soutěžící přinese a přihlásí vlastnoručně upečený a ozdobený perníček do prostoru salónku Walzel Meziměstí v den soutěže 9.12.2018 od 8.30 hodin do 10.30 hodin.
Na přihlášce vyplní celé své jméno, město bydliště, název perníčku, kategorii, do které chce perníček přihlásit a podpis.
Přihlásit perníček lze do kategorií: „Tradiční vánoční perníček“, „Dětský vánoční perníček“, „Perníkový model s vánoční tematikou“.
Každý soutěžící se může přihlásit do každé kategorie pouze jednou.
Každý soutěžní perníček bude označen soutěžním číslem a bude vystaven v prostorách salónku Walzel Meziměstí.
Soutěžící svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.
4. Vyhodnocení soutěže a určení výherců
Hodnocení perníčků proběhne v den soutěže 9.12.2018 od 11.00 hodin do 14.00 hodin samotnými návštěvníky soutěže. Každý návštěvník obdrží u vstupu na Adventní jarmark hlasovací lístek, na který po zhlédnutí soutěžních perníčků napíše ke každé kategorii jedno soutěžní číslo perníčku z příslušné kategorie, kterému chce dát svůj hlas. Hodnotit může jeho krásu, kreativitu, zaujetí, originalitu. Vyplněný lístek poté vhodí do hlasovací nádoby. Od 14.00 hod. do 14.30 hod. proběhne sčítání hlasů, které provedou organizátoři soutěže.
5. Vyhlášení výherců a předání výher
Ve 14.30 hod. budou slavnostně vyhlášeni první tři výherci z každé kategorie a budou jim osobně předány věcné ceny.
Perníčky, které vyhrály, budou poté vystaveny ve výloze infocentra Meziměstí do 4.1.2019.
Ostatní perníčky, které nevyhrály, budou věnovány dětskému domovu Broumov.
6. Zpracování osobních údajů
Svou účastí v soutěži potvrzuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, že provozovatel je oprávněn užít v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů jím uvedené jméno, příjmení a město bydliště v médiích (včetně internetu), v propagačních a reklamních materiálech provozovatele souvisejících s touto soutěží nebo jeho výrobky s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy účastníků soutěže, a to po dobu 5 let od ukončení soutěže. Soutěžící souhlasí se zpracováním všech jím uvedených osobních údajů provozovatelem pro účely realizace a vyhodnocení této soutěže. Zpracování bude provedeno manuálně. Jiným subjektům nebudou osobní údaje soutěžícího zpřístupněny. Soutěžící bere na vědomí, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese provozovatele odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo žádat vysvětlení, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů nebo jejich likvidaci v případě zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem atd. V případě pochybností o dodržování práv správcem se může na provozovatele obrátit se žádostí o vysvětlení.

Místo konání

Místo:
Centrum Walzel -
Ulice:
Dlouhá 138
Město:
Meziměstí

Popis

w

Walzlovka byla postavena roku 1852. Téměř sto let žila produktivním životem, ale od roku 1940 jen chátrala a byl na ni žalostný pohled. Po 161 letech od první kolaudace oslavila Walzlovka svou druhou kolaudaci. Stará tkalcovna Walzlovka se změnila na nové Centrum Walzel a nyní sledujeme, jak nabírá druhý dech. Centrum Walzel si klade za úkol být místem Vašeho aktivního odpočinku, zábavy a obchodu. Zvýšit kvalitu životní úrovně a zpříjemnit pobyt všem obyvatelům a návštěvníkům Broumovska.

V centru můžete navštívit restauraci Švejk, solnou jeskyni, tři druhy střelnice, lezeckou stěnu, boulderingovou stěnu, fitness, cvičební sál, bowling bar s kulečníkem, fotbálkem a šipkami, víceúčelový sál, laserovou střelnici, Coop DISKONT, vinotéku, školící místnost salon Walzel, který je vhodný taktéž pro svatby, narozeniny a jiné akce. V letních měsících Vám k odpočinku a relaxaci poslouží zahrada s dětským koutkem. Centrum Walzel nabízí kvalitní služby a osobní přístup. Uspořádejte zde firemní večírek, team-building, svatbu, oslavte Vaše narozeniny, narozeniny Vašich dětí nebo si jen přijďte vychutnat gastronomický zážitek, který tu na Vás čeká každý den.

Webové stránky Centrum Walzel

Facebookový profil Centrum Walzel


Zvětšit mapu

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře