Broumovsko

Pátek 21.září 2018

Poslední aktualizace24.09.2018 04:45

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - ArtCafé Extra: Kóči ze Sudet a Moving Orchestra

Napsat e-mail Tisk

ArtCafé Extra: Kóči ze Sudet a Moving Orchestra  

Název:
ArtCafé Extra: Kóči ze Sudet a Moving Orchestra
Datum konání:
22.06.2018 19.00 h
Místo konání:
Dřevník - Broumov
Kategorie:
Oznámení

Popis

Klášter Broumov, sál Dřevník + zahrada

Netradiční představení dvou tanečních skupin v Broumově. Nejdříve v sálu Dřevník vystoupí taneční obor ZUŠ Broumov pod vedením Barbory Hovorkové se svým představením a po něm bude následovat hudebně-taneční představení pod širým nebem v klášterní zahradě, kde se představí CreWcollective a jejich představení Moving Orchestra v rámci festivalu Tanec Praha.

CreWcollective je neformálním seskupením, které oslovuje současné tanečníky i hudebníky často v mezinárodním dialogu. V Broumově vystoupí Tereza Ondrová, Roman Zotov, Lenka Kniha Bartůňková, Barbora Látalová a Michaela Raisová a zazní hudba těchto autorů: George Cremaschi, Zdeněk Závodný, Petr Vrba, Pasi Mäkelä, Ian Mikyska.

Vstupné: 150 Kč / 100 Kč (pro studenty a členy clubu ArtCafé)

Pořádá: Agentura pro rozvoj Broumovska ve spolupráci s Tanec Praha a ZUŠ Broumov

Předprodej: www.smsticket.cz nebo v Café Dientzenhofer

koci

Místo konání

Místo:
Dřevník -
Město:
Broumov

Popis

Multifunkční sál pro pořádání kulturních a společenských akcí v areálu klášterní Zahrady v Broumově. Na místě původního dřevníku, dílen a garáží vyrostl multifunkční sál. Půlmetrové nosné zděné sloupy, které tvořily podchycení krovu původního dřevníku a vnějšího dřevěného bednění, byly rozebrány a znovu použity. Na sál navazují šatny pro účinkující.

drevnik

Doporučujeme

Od září budou studenti a senioři cestovat s výraznou slevou

vlak

Radní Královéhradeckého kraje schválili aktualizaci smluvních přepravních podmínek Integrovaného dopravního systému IREDO včetně cenových tarifů ve veřejné autobusové a železniční dopravě. Nové cenové tarify budou od prvního září počítat i se slevou jízdného ve výši 75 procent pro děti, studenty a seniory, kterou zavedla vláda České republiky... celý článek

Poslední komentáře