Broumovsko

Čtvrtek 26.duben 2018

Poslední aktualizace27.04.2018 04:03

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Cesta broumovskými zahradami a parky - Den Země v Broumově ZRUŠENO

Napsat e-mail Tisk

Cesta broumovskými zahradami a parky - Den Země v Broumově ZRUŠENO  

Název:
Cesta broumovskými zahradami a parky - Den Země v Broumově ZRUŠENO
Datum konání:
22.04.2017 13.00 h
Místo konání:
Broumov - Broumov
Kategorie:
Oznámení

Popis

Pozvánka nejen pro rodiče s dětmi, ale i další zájemce, na tradiční jarní procházku našimi nejkrásnějšími městskými parky a zahradami, při které můžete soutěžit, tvořit, netradičně sportovat, ale i drobně a hravě se vzdělávat a která bude letos netradičně zakončena v 16:30 koncertem skupiny VIVIAN v zahradě Masarykovy ZŠ v OLIVĚTÍNĚ. Den Země v Broumově můžete oslavit společně s námi.

Start v parku Alejka od 13:00 - 14:30 , kde si vyzvednete hrací kartu a pokyny na cestu.

Zakončení cesty 16:30 -18:00 ve školní zahradě v Olivětíně, koncert skupiny VIVIAN a opékání buřtů.

Účast na akci je zdarma.

Pořádá a na akci spolupracují: Město Broumov, DDM Ulita Broumov, APRB o. p. s., Masarykova ZŠ BROUMOV - OLIVĚTÍN, MěÚ - odbor dopravy a odbor životního prostředí, Informační centrum Broumovska, Hasiči Broumov, Edumed s r. o., BESIP, Elektrowin a. s.

cesta

Místo konání

Místo:
Broumov - Webové stránky
Město:
Broumov

Popis

Broumov je městem s bohatou historií a množstvím kulturních památek. Historické centrum Broumova s měšťanskými domy, morovým sloupem a několika kostely je městskou památkovou zónou. Dominantou Broumova je benediktinský klášter (národní kulturní památka), přístupný veřejnosti k prohlídkám. Další významnou památkou je hřbitovní kostel P. Marie - nejstarší dřevěná sakrální stavba v Čechách. S historií regionu seznamuje Muzeum Broumovska, umístěné v areálu kláštera. Broumov je východiskem několika turistických cest do Broumovských stěn a Javořích hor. Okolí města nabízí ke shlédnutí mnoho dalších památek, přírodních zajímavostí, možností pro turistiku a cykloturistiku.

Webové stránky města.

br1

br2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře