Broumovsko

Neděle 18.listopad 2018

Poslední aktualizace19.11.2018 04:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Dny s Heckler & Koch

Napsat e-mail Tisk

Dny s Heckler & Koch  

Název:
Dny s Heckler & Koch
Datum konání:
16.01.2018 - 28.01.2018 
Místo konání:
Centrum Walzel - Meziměstí
Kategorie:
Oznámení

Popis

dny

Zveme vás na dny s Heckler & Koch
Připravili jsme pro vás ve spolupráci s firmou Walter Trading s.r.o., předváděcí akci zbraní značky H&K. V termínu od 16.1. do 28.1.2018. Zapůjčení zbraní je ZDARMA. Všechny další poplatky jsou účtovány dle ceníku střelnice.

Rezervujte si místo na střelnici - 702 208 519

Těšíme se na vaši návštěvu.

HK 243 S TAR .223 REM

USP compact .45

USP custom .40SW

USP Expert .45

USP custom .45

USP compact 9mm

SFP9-SF 9mm

P30 V3 9mm

P30sk 9mm

SP5k 9mm

Browning Buck mark .22

Místo konání

Místo:
Centrum Walzel -
Ulice:
Dlouhá 138
Město:
Meziměstí

Popis

w

Walzlovka byla postavena roku 1852. Téměř sto let žila produktivním životem, ale od roku 1940 jen chátrala a byl na ni žalostný pohled. Po 161 letech od první kolaudace oslavila Walzlovka svou druhou kolaudaci. Stará tkalcovna Walzlovka se změnila na nové Centrum Walzel a nyní sledujeme, jak nabírá druhý dech. Centrum Walzel si klade za úkol být místem Vašeho aktivního odpočinku, zábavy a obchodu. Zvýšit kvalitu životní úrovně a zpříjemnit pobyt všem obyvatelům a návštěvníkům Broumovska.

V centru můžete navštívit restauraci Švejk, solnou jeskyni, tři druhy střelnice, lezeckou stěnu, boulderingovou stěnu, fitness, cvičební sál, bowling bar s kulečníkem, fotbálkem a šipkami, víceúčelový sál, laserovou střelnici, Coop DISKONT, vinotéku, školící místnost salon Walzel, který je vhodný taktéž pro svatby, narozeniny a jiné akce. V letních měsících Vám k odpočinku a relaxaci poslouží zahrada s dětským koutkem. Centrum Walzel nabízí kvalitní služby a osobní přístup. Uspořádejte zde firemní večírek, team-building, svatbu, oslavte Vaše narozeniny, narozeniny Vašich dětí nebo si jen přijďte vychutnat gastronomický zážitek, který tu na Vás čeká každý den.

Webové stránky Centrum Walzel

Facebookový profil Centrum Walzel


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Ustavující zasedání Zastupitelstva Broumova bez překvapení. Starostou je Jaroslav Bitnar

jaradadada

Nic převratného se na středečním ustavujícím zasedání Zastupitelstva v Broumově nestalo. Starostou bude i v dalším volebním období Jaroslav Bitnar a místostarostou Kamil Slezák... celý článek

Poslední komentáře