Broumovsko

Sobota 21.září 2019

Poslední aktualizace22.09.2019 04:14

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Evropská netopýří noc

Napsat e-mail Tisk

Evropská netopýří noc  

Název:
Evropská netopýří noc
Datum konání:
02.09.2011 18.00 h
Místo konání:
Police nad Metují - Police nad Metují
Kategorie:
Oznámení

Popis

Správa CHKO Broumovsko zve veřejnost na Netopýří noc, která proběhne tentokrát poprvé v Polici nad Metují. Přijďte v pátek 2. září 2011 v 18:00 hodin do areálu Správy CHKO v Ledhujské ulici 59. Je zde připravený pestrý program zaměřený na poznání tak tajemných nočních tvorů, jakými netopýři pro většinu lidí jsou. Akci pro Vás připravila u příležitosti svého dvacetiletého výročí od svého vyhlášení Správa CHKO Broumovsko, ve spolupráci s ČESON a ZO ČSOP Nyctalus. Vstup zdarma a nezapomeňte sebou přivést děti!
Kdo by akci nestihl v pátek, má ještě šanci celý program absolvovat následující den, tj. v sobotu 3. září 2011 v areálu zámečku na Bišofštejně v osadě Jiráskovy skály u Teplic nad Metují. Zde je začátek plánován již na 16:00 hodin.

Na programu je povídání o netopýrech, ukázky živých netopýrů, film o netopýrech, rozdávání a prodej předmětů s netopýří tématikou, v případě příznivého počasí - noční sledování netopýrů pomoci detektoru.

chko5

 

Místo konání

Místo:
Police nad Metují -
Město:
Police nad Metují

Popis

Město Police nad Metují se nachází v okrese Náchod v Královéhradeckém kraji. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

Historie města i regionu je zpracovaná na webových stránkách.

polic1

polic2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře