Broumovsko

Úterý 2.červen 2020

Poslední aktualizace 3.06.2020 04:04

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Evropská netopýří noc

Napsat e-mail Tisk

Evropská netopýří noc  

Název:
Evropská netopýří noc
Datum konání:
02.09.2011 18.00 h
Místo konání:
Police nad Metují - Police nad Metují
Kategorie:
Oznámení

Popis

Správa CHKO Broumovsko zve veřejnost na Netopýří noc, která proběhne tentokrát poprvé v Polici nad Metují. Přijďte v pátek 2. září 2011 v 18:00 hodin do areálu Správy CHKO v Ledhujské ulici 59. Je zde připravený pestrý program zaměřený na poznání tak tajemných nočních tvorů, jakými netopýři pro většinu lidí jsou. Akci pro Vás připravila u příležitosti svého dvacetiletého výročí od svého vyhlášení Správa CHKO Broumovsko, ve spolupráci s ČESON a ZO ČSOP Nyctalus. Vstup zdarma a nezapomeňte sebou přivést děti!
Kdo by akci nestihl v pátek, má ještě šanci celý program absolvovat následující den, tj. v sobotu 3. září 2011 v areálu zámečku na Bišofštejně v osadě Jiráskovy skály u Teplic nad Metují. Zde je začátek plánován již na 16:00 hodin.

Na programu je povídání o netopýrech, ukázky živých netopýrů, film o netopýrech, rozdávání a prodej předmětů s netopýří tématikou, v případě příznivého počasí - noční sledování netopýrů pomoci detektoru.

chko5

 

Místo konání

Místo:
Police nad Metují -
Město:
Police nad Metují

Popis

Město Police nad Metují se nachází v okrese Náchod v Královéhradeckém kraji. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

Historie města i regionu je zpracovaná na webových stránkách.

polic1

polic2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Benefiční koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera – P. S. ONLINE

Police Symphony Orchestra galakoncert foto Tomáš Hejzlar 6537 nahled

Mladí hudební nadšenci z Police Symphony Orchestra často a rádi pořádají koncerty pro dobrou věc. Během deseti let existence orchestru na dobročinné účely věnovali téměř 1,2 milionu korun a s neslábnoucí energií hodlají pokračovat i nyní. V neděli 31. května od 20 hodin odehrají speciální benefiční koncert P. S. ONLINE, oproti jiným online přenosům pojatý velmi netradičně - skloubí hudbu a pohyb s poetikou barokní perly broumovského výběžku... celý článek

 

Poslední komentáře