Broumovsko

Sobota 19.říjen 2019

Poslední aktualizace21.10.2019 04:00

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Evropská netopýří noc

Napsat e-mail Tisk

Evropská netopýří noc  

Název:
Evropská netopýří noc
Datum konání:
02.09.2011 18.00 h
Místo konání:
Police nad Metují - Police nad Metují
Kategorie:
Oznámení

Popis

Správa CHKO Broumovsko zve veřejnost na Netopýří noc, která proběhne tentokrát poprvé v Polici nad Metují. Přijďte v pátek 2. září 2011 v 18:00 hodin do areálu Správy CHKO v Ledhujské ulici 59. Je zde připravený pestrý program zaměřený na poznání tak tajemných nočních tvorů, jakými netopýři pro většinu lidí jsou. Akci pro Vás připravila u příležitosti svého dvacetiletého výročí od svého vyhlášení Správa CHKO Broumovsko, ve spolupráci s ČESON a ZO ČSOP Nyctalus. Vstup zdarma a nezapomeňte sebou přivést děti!
Kdo by akci nestihl v pátek, má ještě šanci celý program absolvovat následující den, tj. v sobotu 3. září 2011 v areálu zámečku na Bišofštejně v osadě Jiráskovy skály u Teplic nad Metují. Zde je začátek plánován již na 16:00 hodin.

Na programu je povídání o netopýrech, ukázky živých netopýrů, film o netopýrech, rozdávání a prodej předmětů s netopýří tématikou, v případě příznivého počasí - noční sledování netopýrů pomoci detektoru.

chko5

 

Místo konání

Místo:
Police nad Metují -
Město:
Police nad Metují

Popis

Město Police nad Metují se nachází v okrese Náchod v Královéhradeckém kraji. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

Historie města i regionu je zpracovaná na webových stránkách.

polic1

polic2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek

 

Poslední komentáře

Fotka dne

2019 09 04 Broumov Klaster Mlhoviny Pano 8bit