Broumovsko

Čtvrtek 16.srpen 2018

Poslední aktualizace18.08.2018 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Komentované prohlídky kostelů s průvodcem

Napsat e-mail Tisk

Komentované prohlídky kostelů s průvodcem  

Název:
Komentované prohlídky kostelů s průvodcem
Datum konání:
25.07.2018 09.00 h
Kategorie:
Oznámení

Popis

Zajímavou novinku přichystal na turistickou sezónu broumovský klášter ve spolupráci s broumovskou farností. Veřejnost bude mít možnost nahlédnout do unikátních kostelů tak zvané broumovské skupiny, a to při komentovaných prohlídkách s průvodcem. Do architektonických skvostů pocházejících převážně z dílny slavných architektů otce a syna Dientzenhoferů bude možné se podívat i v dalších prázdninových termínech, sledujte kalendář akcí.

Během prohlídek se návštěvníci dozví zajímavosti nejen o samotných kostelích a okolnostech jejich vzniku, ale také o lidové architektuře na Broumovsku, o skalních městech nebo kolonizaci Broumovska.

Nutná předběžná rezervace + případné dotazy na telefonu průvodců - pan Jakub Gruss - 733 739 726

Cena 400,- Kč při minimálním počtu 11 osob
Při počtu vyšším než 20 cena 300,- na účastníka

Doporučujeme

Polická starostka je nominovaná v soutěži Žena regionu. O vítězce rozhodne hlasování veřejnosti!

ida

Starostka Police nad Metují Ida Jenková je v nominaci 9. ročníku celonárodní soutěže Žena regionu. Soutěž je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Hlasovat pro Idu Jenkovou můžete do 31. srpna ZDE! ...celý článek

Poslední komentáře