Broumovsko

Středa 17.říjen 2018

Poslední aktualizace18.10.2018 04:04

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Komentované prohlídky kostelů s průvodcem

Napsat e-mail Tisk

Komentované prohlídky kostelů s průvodcem  

Název:
Komentované prohlídky kostelů s průvodcem
Datum konání:
25.07.2018 09.00 h
Kategorie:
Oznámení

Popis

Zajímavou novinku přichystal na turistickou sezónu broumovský klášter ve spolupráci s broumovskou farností. Veřejnost bude mít možnost nahlédnout do unikátních kostelů tak zvané broumovské skupiny, a to při komentovaných prohlídkách s průvodcem. Do architektonických skvostů pocházejících převážně z dílny slavných architektů otce a syna Dientzenhoferů bude možné se podívat i v dalších prázdninových termínech, sledujte kalendář akcí.

Během prohlídek se návštěvníci dozví zajímavosti nejen o samotných kostelích a okolnostech jejich vzniku, ale také o lidové architektuře na Broumovsku, o skalních městech nebo kolonizaci Broumovska.

Nutná předběžná rezervace + případné dotazy na telefonu průvodců - pan Jakub Gruss - 733 739 726

Cena 400,- Kč při minimálním počtu 11 osob
Při počtu vyšším než 20 cena 300,- na účastníka

Doporučujeme

V Broumově byla podepsána koaliční dohoda. Starostou bude opět Jaroslav Bitnar

znakkkkkk

V Broumově je jasno o vedení města pro další volební období 2018 – 2022. Okamžitě po zveřejnění výsledků voleb do Zastupitelstva města Broumova uskutečněných ve dnech 5. a 6. října 2018, byla zahájena koaliční jednání. Z nich nakonec vykrystalizovala čtveřice stran a seskupení (Volba pro Broumov – VpB, Broumováci, Křesťanská a demokratická unie – Československá strana Lidová – KDU-ČSL a Nestraníci), která má v broumovském zastupitelstvu nadpoloviční počet mandátů... celý článek

Poslední komentáře