Broumovsko

Neděle 29.březen 2020

Poslední aktualizace29.03.2020 00:32

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Polická zelňačka - 0. ročník

Napsat e-mail Tisk

Polická zelňačka - 0. ročník  

Název:
Polická zelňačka - 0. ročník
Datum konání:
23.05.2015 08.00 h
Místo konání:
Police nad Metují - Police nad Metují
Kategorie:
Oznámení

Popis

Snad každý má svůj recept na zaručeně nejlepší polívku, omáčku, moučník..... První ročník soutěže na polickém náměstí ukáže, kdo skutečně umí uvařit tu nejlepší zelňačku na Policku!

Město Police nad Metují zve všechny zájemce na soutěž ve vaření zelňačky. Doprovodnou akcí bude řemeslný trh a po celou dobu konání akce také bohatý doprovodný program. V den konání soutěže bude od 6:30 hod probíhat prezentace a přidělení místa na vaření přihlášeným týmům, nejpozději v 7:30 hod musí všechna vozidla opustit náměstí, v 8:30 hod zahájení a start vlastní soutěže zapálením ohňů pod kotli. Následně má každé soutěžní družstvo k dispozici 3 hodiny na uvaření vlastní originální zelňačky.

V 11:30 hod porota odebere soutěžní vzorky od všech týmůa zároveň mohou soutěžící začít prodávat polévky veřejnosti. Důležité faktory, které budou hrát roli při hodnocení produktu, jsou především chuť, vůně a vzhled. O hodinu později, v 12:30 hod, proběhne na podiu na náměstí slavnostní vyhlášení výsledků, vč. předání cen třem nejlepším týmům.

zelnacka2015

Místo konání

Místo:
Police nad Metují -
Město:
Police nad Metují

Popis

Město Police nad Metují se nachází v okrese Náchod v Královéhradeckém kraji. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

Historie města i regionu je zpracovaná na webových stránkách.

polic1

polic2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře