Broumovsko

Sobota 5.prosinec 2020

Poslední aktualizace 6.12.2020 04:42

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Přednáška SFK Opat

Napsat e-mail Tisk

Přednáška SFK Opat  

Název:
Přednáška SFK Opat
Datum konání:
13.04.2012 15.00 h
Místo konání:
Konferenční sál IC Broumov - Broumov
Kategorie:
Oznámení

Popis

„Con" zahájí amatérský znalec mučících a popravčích praktik Tomáš Mach přednáškou Já jsem kat a kdo je víc? Po něm se Ing. Milan Svatoš v přednášce Vikingové - Sága tří století pokusí vyvrátit zažité mýty a polopravdy, které kolují o těchto oblíbených severských nájezdnících. Jako poslední promluví archeolog Bc. Jaroslav Doležel na téma Vampirismus.

Každá přednáška bude trvat 45 minut. Po jejím skončení se v průběhu 15 minutové přestávky bude možné přednášejících zeptat, na cokoliv k tématu jejich přednášek.

Pořádá Město Broumov ve spolupráci s SFK OPAT, o. s.

Vstupné zdarma.

Místo konání

Místo:
Konferenční sál IC Broumov -
Ulice:
Mírové náměstí
Město:
Broumov

Popis

Nově zrekonstruovaný sál bývalého kina vyl otevřen 14. prosince 2010. Rekonstrukce Infocentra v Broumově byla financována z projektu Rozvoj cestovního ruchu v regionu Stolových hor a Broumovských stěn. Broumov tak získal modernizovaný sál s kvalitním osvětelním, ozvučením a promítací technikou. Evropské finance město získalo z Operačního programu Přeshraniční spolupráce, kdy partnerem Broumova byl polský Radkow a město Police nad Metují.

V sále se pořádají konference, koncerty, besedy, ale i třeba galavečery boxu. Kapacita sálu včetně balkonu je 288 míst. K dispozici je i zázemí pro realizaci občerstvení.

ikino5

info7


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web